Şimdi Ara

İstanbul Anadolu Yakasında En İyi LPG Markası ve Bayii Tavsiyesi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
4.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 4
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 256 gün 21 saat 12 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • mountainwolf (4 mesaj) ozenclerotogaz (3 mesaj) yasinege (2 mesaj) LandiRenzo-teknik (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3 mesaj) Mobil (3 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> LPG Dönüşümü >> İstanbul Anadolu Yakasında En İyi LPG Markası ve Bayii Tavsiyesi?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    23 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Merhaba arkadaşlar. benzinli bir arabam var. Benzin pahalılığından dolayı aracıma LPG dönüşümü yaptırmak istiyorum. İstanbul'da bu işlemi yaptırabileceğim en iyi yetkili bayii ve LPG markası ismi önerebilecek varmı? Yetkin olmayan kişiler tarafından yapılan ve yanlış montajdan kaynaklanan forumlarda okuduğum şikayetleri yaşamayacağım, iyi bir yetkili serviste bu işlemi yaptırmak istiyorum. Sizce en iyi LPG markası ve bunu takabilecek yetkili bayii ismi önerebilir misiniz? Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mountainwolf -- 5 Mayıs 2018; 14:57:1 >

|
    |
    BRC, Lovato, Zavolli, Atiker markaları arasından forumlarda okuduğum kadarıyla, yakıt tüketimi ve arıza vermemesi açısından şimdilik BRC mrkası ağır basıyor gibi. Hem benim için hemde bu forumu okuyarak karar verecekler için tecrübelerinizi paylaşırmısınız lütfen? Yanlış bir karar vermek istemiyorum. Saygılarımla..
    |
    |

orjinal italyan LANDİRENZO tavsiye ederim fiat arcların orjinal otogaz kiti arcınızda benzinden farkı sürüş keyfi yaşarsınız. net olarak .% 35 ila %40 arası yakıt tasarufunuz olur arcınızda hic bir sorun sıkıntı yaratmaz. daha net bilgi icin bizimle irtibata gecebilirsiniz iyigünler
    |
    |

Orijinalden alıntı: mountainwolf

Merhaba arkadaşlar. 2004 model, Fiat Palio-Go, 1.2 16 valf araban var. Benzin pahalılığından dolayı aracıma LPG dönüşümü yaptırmak istiyorum. İstanbul Anadolu yakasında bu işlemi yaptırabileceğim en iyi yetkili bayii ve LPG markası ismi önerebilecek varmı? Yetkin olmayan kişiler tarafından yapılan ve yanlış montajdan kaynaklanan forumlarda okuduğum şikayeteri yaşamayacağım, iyi bir yetkili serviste bu işlemi yaptırmak istiyorum. Sizce en iyi LPG markası ve bunu takabilecek yetkili bayii ismi önerebilirmisiniz? Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler..

Aracınıza uygun ürünümüz BRC MY11 dir. Gönül rahatlığıyla yetkili servislerimizde montaj yaptırabilirsiniz.

http://www.2a-lpg.com/duyurular/guncel_bayi_listesi.pdf
    |
    |

• Onbaşı
    23 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    yorumlarınız için teşekkür ederim, BRC marka taktırmaya karar verdim. Peki ya İstanbul anadolu yakasında en iyi yetkili bayii olan usta kimdir? tavsiyede bulunabilirmisiniz?

yorumlarınız için teşekkür ederim, BRC marka taktırmaya karar verdim. Peki ya İstanbul anadolu yakasında en iyi yetkili bayii olan usta kimdir? tavsiyede bulunabilirmisiniz?

Merhaba ;

Aracınız ve sizin hakkınızda 2A Bostancı firmasının yetkilisi Gürkan Bey ile görüştüm , uygun olduğunuz bir gün için randevu alabilirsiniz.2A Bostancı'da gönül rahatlığıyla dönüşüm yaptırabilirsiniz.Şimdiden BRC niz hayırlı olsun.Selamlar...

İSTANBUL
    2A BOSTANCI OTOGAZ
    Bostancı Oto San. Sit. A Blok No: 12 İçerenköy
    0 216 575 59 01
    0 216 572 36 81
    GÜRKAN TOPUZLAR
    0532 326 13 55
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: ozenclerotogaz

quote:

Merhaba ;

Aracınız ve sizin hakkınızda 2A Bostancı firmasının yetkilisi Gürkan Bey ile görüştüm , uygun olduğunuz bir gün için randevu alabilirsiniz.2A Bostancı'da gönül rahatlığıyla dönüşüm yaptırabilirsiniz.Şimdiden BRC niz hayırlı olsun.Selamlar...

İSTANBUL
    2A BOSTANCI OTOGAZ
    Bostancı Oto San. Sit. A Blok No: 12 İçerenköy
    0 216 575 59 01
    0 216 572 36 81
    GÜRKAN TOPUZLAR
    0532 326 13 55

sayın; ozenclerotogaz, bu işlemi yaptırdığımda;
    1- LPG cihazı ne kadar tutuyor?
    2- Takan usta ne kadar ücret alıyor?
    3- Ruhsata işletmeye ne kadar ücret gidiyor?

Bilgi verebilirmisiniz? Teşekkürler..
    |
    |

• Yarbay
    3981 Mesaj
    Merhaba;
    Ruhsata tescıl ıslemının malıyetı yaklasık 250 TL.
    Montaj fıyatı hakkında yetkılı servısımız sıze yardımcı olacaktır.Selamlar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
1
Reklamlar
Cancer Clinical Trials
kripto para haberleri
Radyo Dinle
Canlı Tv izle
Ekonomi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.