Şimdi Ara

İst / Maltepe / Adatepe Uydunet Nasıl ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 4
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 2 saat 27 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • dead space (2 mesaj) LostCtrl (1 mesaj) grafiker (1 mesaj) Majesteleri_84 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Haberleşme ve Dijital Platformlar >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> KabloNet >> İst / Maltepe / Adatepe Uydunet Nasıl ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    249 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar selam,

İstanbul / Maltepe / Adatepe'de oturuyorum. Burada oturup uydunet kullanan arkadaş var mı ? Varsa memnun mu ? Pingler nasıl ?

|
    |
  • Teğmen
    147 Mesaj
    Selam,
    İstanbul / Maltepe merkezde uydunet 1mb.sınırsız kullanmaktayım bağlandığından beri ilk defa dün dns hatasıyla karşılaştım -ki ttnet te bu sık olurdu-+speed test ile baktım pingler gayet iyi 1mb.se hız her daim aynı.
    |
    |
  • Binbaşı
    1969 Mesaj
    Küçükyalı da oturuyorum bir sıkıntı yok 4 yıldır kullanıyorum ara ara sıkıntı oluyor ama geçiyor yani nasıl desem 4/5 ayda bir bir iki gün gibi
  • Onbaşı
    28 Mesaj
    Uydunet yıl içinde az problem çıkaran ama çıkardığında da burnunuzdan getiren bir servis sağlayıcı . Maltepe-İdealtepe-Küçükyalı bölgesi nispeten iyi hizmet verdikleri bir bölgeydi . yaklaşık 5 yıl kullandım ve toplam problemli hizmet süresi 10-15 gündür . yine 1-2 ay boyunca hız ve ping ile ilgili stabilite sorunları olmuştur . TTnet ile arasında büyük fark olduğunu sanmıyorum . 5 yıl önce kesinlikle daha iyiydi ve fakat güm geçtikçe ttnetin gelişimi uydunetten daha hızlı oldu . Şu güne geldiğimizde bir çok bölgede ttnetin iyi ping oranlarıyla üstün olduğunu söyleyebilmekte mümkün . Şu anda servis sağlayıcım ttnet , nasıl olurda bu kadar yaygın bir fiber hatta sahip uydunet ulaşabildiği bölgeleri domine edemez anlamak güç . Sözün özü , adatepede hangi servis sağlayıcıdan internet alırsanız alın aralarında büyük kalite farkları olmayacaktır .

• Teğmen
    147 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: LostCtrl

Uydunet yıl içinde az problem çıkaran ama çıkardığında da burnunuzdan getiren bir servis sağlayıcı . Maltepe-İdealtepe-Küçükyalı bölgesi nispeten iyi hizmet verdikleri bir bölgeydi . yaklaşık 5 yıl kullandım ve toplam problemli hizmet süresi 10-15 gündür . yine 1-2 ay boyunca hız ve ping ile ilgili stabilite sorunları olmuştur . TTnet ile arasında büyük fark olduğunu sanmıyorum . 5 yıl önce kesinlikle daha iyiydi ve fakat güm geçtikçe ttnetin gelişimi uydunetten daha hızlı oldu . Şu güne geldiğimizde bir çok bölgede ttnetin iyi ping oranlarıyla üstün olduğunu söyleyebilmekte mümkün . Şu anda servis sağlayıcım ttnet , nasıl olurda bu kadar yaygın bir fiber hatta sahip uydunet ulaşabildiği bölgeleri domine edemez anlamak güç . Sözün özü , adatepede hangi servis sağlayıcıdan internet alırsanız alın aralarında büyük kalite farkları olmayacaktır .

selamlar arkadaşım,
    Uyduneti akşam arıza için aradım adamlar sabah erkenden geldiler ben de şaşırdım+sorunu da hemen hallettiler.Uyduneti seçme sebebim de yıllardır kablo tv kullanırım ve sınırsız deyip de adil kullanım gibi saçma sapan bir bahaneyle kota koymadılar(son kampanyalarını saymıyorum tabii) ama ttnet ve süper online 'nın her sınırsız tarifesi mutlaka 25 gb. kotalı oluyor.Tabii ki herkesin tercih etme özgürlüğüne de saygı duyarım
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
valorant points
valorant vp
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.