Şimdi Ara

Acil Dershane Önerisi Kadıköy-Ataşehir-Üsküdar-Ümraniye-Çekmeköy-Sancaktepe-Beykoz-Maltepe-Kartal

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
2.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ea mezun öğrenci için Kadıköy-Ataşehir-Üsküdar-Ümraniye-Çekmeköy-Sancaktepe-Beykoz-Maltepe-Kartal semtlerinden herhangi birisinde daha önce gidip memnun kaldığınız tecrübe ettiğiniz ya da duyduğunuz öğretmen kadrosu kaliteli olan bir dershane/özel öğretim kursu için önerilerinize ihtiyacım var , şimdiden teşekkürler.

• Arkadaşlar çok çaresizim kafam karışık 3. senem ve disiplin için dershaneye gitmem şart . Allah rızası için İstanbul Anadolu Yakasında bir dershane/kurs ismi tavsiye edin bana yol gösterin
  • fen bilimlerine gidiyorum kadıköy şubesini övüyorlardı ama pahalıymış
  • Öncelikle cevapladığınız için çok teşekkür ederim bahtiyar ettiniz , siz gittiğiniz dershaneden memnun musunuz genel anlamda hocaların kaliteleri nasıl ? İstanbul’da çok çeşidi var Nazmi Arıkan , Oğuz , Vip Fen Bilimleri siz hangisindesiniz ?
  • Güncel
  • hocam disiplin için gideceksen evine em yakım ve en ucuzuna git hem fazla yorulmazsın hem de trafikte zaman kaybetmezsin.
  • Disiplin kadar hocaların ve ortamın kaliteli olması önemli bu yüzden Anadolu yakasındaki çoğu yere gitmeyi göze aldım , ulaşım konusunda arabayla gidicem o yüzden bir problem olmaz diye düşünüyorum trafik saatlarini ve alternatif güzergahları ayarlayabilirim , ucuz veya pahalı olmasından ziyade dediğim gibi hocaların kaliteli olması önemli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ömer_Hukuk -- 11 Eylül 2019; 19:5:38 >
  • Memnunum gayet iyiler. Nazmi Arıkan benim gittiğim.
  • Nazmi Arıkanmı bilmiyorum ama Fen Bilimlerin’den çok şikayet duydum çevrem de ve şikayetvar da çok şikayet var acaba Ataşehir Nazmi Arıkan nasıl ? Birey Çekmeköy hakkında bilgi sahibi olanınız var mı ?
  • Güncel
  • fen bilimlerinin kadıköydeki şubesi genel merkez şubesiymiş onu biliyorum. iyidir heralde.
  • Güncel
  • Güncel
  • Güncel
  • Son kez güncel..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.