Şimdi Ara

AŞTİ'DEN ANKARA TCDD GARA NASIL GİDERİM?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar tcdd genel müdürlüğüne gitmem lazım. haritada tcdd garının hemen yanı olarak gözüküyor. aştiden nasıl giderim oraya?

• up up up
  • Aştiden ankaraya bin kızılayda in metroya bin ulusta in gar nerede diye sor gösterirler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • doguuk kullanıcısına yanıt
    seyahat için kart falan bir şey alınıyor mu ankarada metro için yoksa jeton falan var mı?
  • seyahat için ankarakart alman lazım. aşti'den ankaray'a bin, tandoğan durağında in. gar tandoğan durağının 400-500 metre aşağısında.
  • tekir21 kullanıcısına yanıt
    tandoğan durağının adı ANADOLU olarak değişti, belirtmekte fayda var.
  • arkadaşlar ulus minbüsleri daha kolay falan dedi birileri kafam karıştı. siz hangisini tavsiye edersiniz
  • Ankara'yı bilmiyorsun Anladığım kadarıyla o Yüzden metroyla gitmen daha sağlıklı Yarim saat Sürer zaten en baba.

• ulus dolmuslarina bin daha rahat gidersin. terminalden alt gecitle karsiya gec, oradan ulus dolmuslari surekli gecer, binersin bir tanesine. tcdd ye yakin bir yerde seni birakmasini soylersin.

• Sana şunu diyeyim. Eğer 5-10 dakika yürürüm dersen. Tek vasıtalık bir imkanın var.

Nasıl
    aştinin karşısından yani alttaki tünelden geçeceksin ve oradaki durağa çıkacaksın. Ankaray biniş yeri yani. Buradan üste çıkıyorsun. Önünü aştiye çevirdiğin Zaman karşında bir yığın dolmuş göreceksin. Onların hemen aşağısına doğru devam eden tek şeritli yolda otobüs durağı var. Üstü kapalı yerin altı. Orada 417yi bekle geldiğinde bin. 19 mayıs durağında yani futbol stadyumu ve Ankara spor salonun oradaki durak. Burada indikten sonra gar Ankara spor salonun karşısında kalıyor. 10 dk sürmez yürümek.

Burada önemli olan 417 nin geliş saati. Durağın orada ekran var orada kaç dkya geleceğine bakabilirsin. Birde otobüse binmeden metro durağının oradaki vezneden bilet al.

Bence en kolay yol bu

Bak fotoğraf ekledim. Aşti 27 numaralı durak ineceğin yer 51. Gar oradaki yeşille gösterilen parkın ucu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -RüzgarGibiGeçti- -- 10 Aralık 2015; 22:15:15 >

• Ankaraya dorduncu gidisim ama tam bilmiyorum yerleri. O yuzden sıkıntı olacak benim icin ama cozegim yardiminizla teşekkürler

• izmirli olsaydın hemen giderdin. okumadım ama izmir olmak ayrıcalıktır
  • Ankarayla Anadolu meydanına (eski adıyla tandoğan) meydanında in metrodan çık ordan birine sorsan herkes gösterir.
  • Astideysen sihhiye dolmuslari da pratik

• Astiden 339, ozel halk otobusune bin
  • Eyv arkadaslar ankaray yolunu kullanarak buldum. Herkese ilgisi icin tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: ms cutie elf

izmirli olsaydın hemen giderdin. okumadım ama izmir olmak ayrıcalıktır

Hadi ordan. Ayrıcalıkmış.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.