Şimdi Ara

İsrail güvenlik güçlerinin açtığı ateşte en az 62 Filistinli hayatını kaybetti (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
226
Cevap
1
Favori
7.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: por favor

Utanmadan katliamı savunmuşlar. Rte düşmanlığı insanları daha ne kadar alçaltacak merak ediyorum.
    Sırf kendileri gibi olmadığı için, herşeyi meşru gören tipler var burda!

Cidden buradaki bazı yorumlar mide bulandırıcı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-07C238B73

Bu mesaj silindi.
    Sen ve senin gibiler yüzünden ülke gelisemiyor.

Fransa İngiltere 100 yıl savaşmışlardır ama şuan siyasi her konuda birlikte hareket ederler.Ortak noktaları nedir bilir misin, dindir.

Belki bilmezsin ya,Batı'nın, Amerika'nın temel amacı Müslümanlığı , daha doğrusu müslüman devletleri yok etmek.Terorun buradan,muslumanliktaki cihat anlayışı ile diğer fanatik düşüncelerden çıktığını düşünüyorlar.

Irak,Suriye,İran gibi ülkelerde zihniyetin degismesini saglayamadiklarindan doğrudan silahlı müdahale ediyorlar.

Turkiye,Mısır,Suudi Arabistan'da ise rejimi değiştirmeye çalışarak,ülke yapisini yeniden dizayn ettirmeye çalışıyorlar.

Mısır'da bunu yaptılar,Suudi Arabistan'da yaptılar.

Ülkemizde yapamıyorlar çünkü İslam'ı,Müslümanlığı koruyan kollayan birisi var.15 Temmuz da denediler yapamadılar.17-25te fetö eliyle yapmaya çalıştılar yapamadılar.

Gelip de burada lisedeki tarih kitabından ezberinde kalan cümlelerle yorum yapma.

• Şu katliam ne zaman bitecek çok merak ediyorum..Birilerinin işine geldiği sürece malesef...

Bu arada sabah iç geçirdim umarım seçim için alet edilmez diyordum ama...

https://www.timeturk.com/erdogan-cuma-gunu-yenikapi-da-bulusacagiz/haber-897952

bu nedir arkadaş ya ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kudüs tarihini araştır aciz insan olayın filistin olmadığını belki anlayabilirsin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • facebook paylaşımlarını bırakın

Abd herzaman dincilerin tarafında olmuştur ortadoğuda din = gericilik.

• xromxnova kullanıcısına yanıt
    e tatava yapmayın o zaman girelim kudüse

boş boş muhabbetler gündemlerle bi yere gelinmez git askerini dik o zaman

• Aciz insan sus ve aciz yaşantına devam et

• Bu tekrar yazıyorum

Abraham denilen nebinin

Seradan olma ishak oğluyla

Asıl karısı seranın isteği ile koynuna aldığı hizmetçileri
    afro hacerden olma ismailin torunları arasındaki beyinsiz nezhep savaşıdır.

Türk nezhebi bunlardan binlerce yıl ötesi ve daha büyük felsefeye sahiptir.

Bu fitneye nerden bulaştık?

Devamı islamiyetle veya islamiyetin bozulmuş mezhepleriyle mi oldu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0z0z -- 15 Mayıs 2018; 0:19:6 >
  • xromxnova kullanıcısına yanıt
    aciz olan sizsiniz canım benim

ya kes sesini ya bitir işini

boş muhabbetle filmle diziyle kahraman oluyorlar

burda vah vah dedi israil yıkıldı

Gücün yetiyorsa susturursun yetmiyorsada susarsın

• İbrahim

Abraham

Senin asıl karın seradan olma ishakın torunları israiloğullarının da

Senin koynuna hizmetçin haceri sokan seranın soyunu da

Hizmetçin seradan olan ismailin soyunu da

Gerçekten yaratansan

Bunları fitneleri ve gerekse beyinsizlikleri nedeniyle

Uçkur nezhep problemleri ile din ile tüm dünyaya fitne sokan bu zürriyeti

Ve beyinsiz ibrahimi ve asıl karısı serayı

Cehenneminde yakmazsan

Seni asla tanımıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0z0z -- 15 Mayıs 2018; 0:25:22 >
  • Allah rahmet eylesin.Çözümü olmayan bir dava bu,o yüzden fazla söze gerek yok.
  • Bu foruma senden 7 sene önce katılmışım ve o zamanlar sen gibi çoluk cocuk azdı seni muhatap almıyosam bu yüzden bide canım benim falan gibisinden lakaid konuşma tarzını değiştir göremeyeceğin hissedemeyeceğin algılıyamayacağın konulardan uzak dur

• Siyaset yapacağınıza az okuyunuz.

Yazdıklarım boş değildir.

• Yahudileri yine bir derece anlarım ama Bir Türk olarak yahudinin oradına burasına yapışmış sülük olmayı kaldırebilen yalakaları anlamıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lütfen komik olmayın.

Şu kücücük İsrail'e mi savaş açamıyorsunuz diyenler var!

İsrail dediğiniz tüm Amerikan,ingiliz,Alman ve Fransa merkez bankasını yöneten,elinde tüm sosyal ağları ve yayın organlarını tutan,bir devlettir yazık ki.Allahın salak beyaz bereli ve tüm insani yardım örgütleri suriye'de yalan haber üretmekle meşgulken müslüman kıyımında hiçbir örgütün sesi çıkmıyor nedense.Kimi kime şikayet edeceksin?

İster Amerika,isterse başka devlet olsun onlar lehine hizmet etmekten,söylediklerini yapmaktan başka şansı yok.Yine de yaptıklarını savunmuyorum,bu dünyada olmasa bile öteki dünyada o masumların bedelini ödeyecekler.

Ben herşeyi anlarımda müslümanım diye geçinip,kardeşlerini sırtından vuran Sudilere ne vaad edildi de herkesi sattılar?
    Allah sonumuzu hayır eylesin,umarım savaş ve acı hatta bu katliam bir an önce biter!

• quote:

Orijinalden alıntı: Wake Up Lieutenant

bu mantıkla,

pkklıların ölmesine sevinmek de ahlaksızlıktır çünkü bana hiçbir zararları dokunmadı.

defalardır diyorum:

her kim meşru devlete veya hükümete taş, sopa ve silahlarla karşı geliyorsa, o grup terörist konumdadır.
    Meşru devlet?

• quote:

Orijinalden alıntı: aslanoto

Müslüman değilki kardeş kabul etsinler, Suriyeli de kardeşimiz Filistinli de, Filistin gibi olmak istemiyorsak cumhurbaşkalığı hükümet sistemi gerekli
    Başkan olmasını istediğin şahıs, daha iktidara gelir gelmez ayağının tozuyla, Irak'ta müslümanları katledecek olan ABD'ye tezkere çıkartmaya çalışan kişi değil miydi?

Wall Street Journal'a gönderdiği makalede, cesur amerikan askerlerinin en az zayiatla evlerine dönmeleri için dua eden de o şahıs değil miydi?

Ertesi sene (2004), Amerikan Yahudi Kongresi tarafından cesaret ödülü verilen şahıs da o değil mi?

İsrail tarafından saldırıya uğrayan Mavi Marmara için "bana mı sordunuz" diyen de o şahıs değil mi?

Peki bu şahıs başkan olunca bir şeyler değişecek mi sence?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strategen -- 15 Mayıs 2018; 2:40:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: senneanlarsindumbelek

Sen ve senin gibiler yüzünden ülke gelisemiyor.

Fransa İngiltere 100 yıl savaşmışlardır ama şuan siyasi her konuda birlikte hareket ederler.Ortak noktaları nedir bilir misin, dindir.

Belki bilmezsin ya,Batı'nın, Amerika'nın temel amacı Müslümanlığı , daha doğrusu müslüman devletleri yok etmek.Terorun buradan,muslumanliktaki cihat anlayışı ile diğer fanatik düşüncelerden çıktığını düşünüyorlar.

Irak,Suriye,İran gibi ülkelerde zihniyetin degismesini saglayamadiklarindan doğrudan silahlı müdahale ediyorlar.

Turkiye,Mısır,Suudi Arabistan'da ise rejimi değiştirmeye çalışarak,ülke yapisini yeniden dizayn ettirmeye çalışıyorlar.

Mısır'da bunu yaptılar,Suudi Arabistan'da yaptılar.

Ülkemizde yapamıyorlar çünkü İslam'ı,Müslümanlığı koruyan kollayan birisi var.15 Temmuz da denediler yapamadılar.17-25te fetö eliyle yapmaya çalıştılar yapamadılar.

Gelip de burada lisedeki tarih kitabından ezberinde kalan cümlelerle yorum yapma.

Alıntıları Göster
    "Belki bilmezsin ya,Batı'nın, Amerika'nın temel amacı Müslümanlığı , daha doğrusu müslüman devletleri yok etmek."

"bizi gısganiyler" diyenlerin fantezisini yazmışsın buraya. Bu fanteziye inanmalarının tek sebebi kendini büyük gösterme çabası, ego tatmini.

Ezbere yazma demen de çok ironik olmuş.

• Bu filistinliler 15 bin Osmanlı askerini şehit ettiler üzerine de zafer bayrağı açtılar.
    Ama bu İsrail'in orda işgalci olduğu gerçeğini değiştirmez malesef bazı şeylerin hesabı diğer dünyaya kalıcak çünkü yahudiler artık her köşeyi tutmuş durumda kimse laf salatasından başka birşey yapamıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugarb

Yahu burada defalarca yazdık! Bu İsrail devleti ASLA AMA ASLA hak-hukuk tanımaz.

Buradaki malum tipler yine yazmış, bu rezilliğe yine arka çıkmaya çalışmış,

Yahu bukadar düştünüz işte!

İnsanların acıları üzerinden sevinmek size yakışır.

Hep aynı laflar.

Toprak satmalar, güçlü kazanır, taş atmasalardı, arap sevici diye zırvalarlar...
    Güçlünün hukuka ihtiyacı olmaz, zayıfın olur. Araplar bugün bu durumdaysa, kendi zayıflıklarına lanet etsinler.

Maalesef hayatın gerçeği bu.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.