Şimdi Ara

İspanya domineligi bitti artik (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
278
Cevap
0
Favori
10.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Real Madrid

Hadi abicim sen hayal kurmaya devam et Liverpool belki bir gün İspanyol takımını yenip şampiyon olur.

Alıntıları Göster
    Bu sene Liverpool yenmez iki sene sonra yener. Bu sene ise Juventus, m.city yener o zaman kardeşim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YeQiu

sağ beki sakat
    sol beki yok
    6 numarası yok
    stoperleri her an patlamaya hazır
    kalecisi 40 yaşında ki psg favori ama barca real atm favori değil hmmmm
    Munih ı bütün konularımın dışında tutuyorum ve şu anki durumda Juventus u durdurabilecek takım yok kardeşim. Ben sana söyleyeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yapayzeka037 -- 18 Ağustos 2018; 18:30:11 >
  • göreceğiz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yapayzeka037

Benim dediklerimi demişsin kardeşim. Yorumumda kendim diyorum zaten Barça ya da Real final ve yarıfinal gorucek diye. Aksini söyleyen yok. Ama şampiyonlukta ise Barça Real olmayacak diyorum ben. Şampiyon olacak takımları yazdım sana.

Alıntıları Göster
    İspanyol takımlarının dominantlığı sona erdi demişsin şimdi final yarı final oynar diyosun. Bu dominantlık değil mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konudaki analizler müthiş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kırarım Boynuzunu İblis

Konudaki analizler müthiş.
    naber yavru

• quote:

Orijinalden alıntı: QualityDommage

İspanyol takımlarının dominantlığı sona erdi demişsin şimdi final yarı final oynar diyosun. Bu dominantlık değil mi?

Alıntıları Göster
    Şimdi yarı final ve final oynar demedim. En başından dedim final ve yarı final oynar diye. Dominantlikta bahsettiğim ise Cl şampiyonluk dominantlıklari.

• Yalnız ben Fenerbahçeliyim baba takımımız bu sen aklının yettiği kadar hakemle ilerleyenler diye bana laf sokuyorsun, Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş gibi kim hakemle ilerliyor ? Anadolu takımlarına doğrama yapıyorlar süper ligte kendi takımına bakıyor musun hiç ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Afonso54

Yalnız ben Fenerbahçeliyim baba takımımız bu sen aklının yettiği kadar hakemle ilerleyenler diye bana laf sokuyorsun, Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş gibi kim hakemle ilerliyor ? Anadolu takımlarına doğrama yapıyorlar süper ligte kendi takımına bakıyor musun hiç ?
    Kardeş konuyu dağıtıp saptırma. VAR sisteminden en çok zararı 3 büyükler yiyecek. Sanki geçen senelerde VAR sistemi mı vardı ? Sacmalamissin iyice.

• İspanya'nın dominantlığı bıraktığı tek alan milli takımdı .. Hollanda'dan falan 5 yediler , tiki taka çözüldü , takım bitti ..

Ama kulüp düzeyi asla öyle olmaz .. AL'ye Sevilla ve Atletico , sırf bu 2 takımın katıldığını düşün .. Fifty fifty favoriler direk ..

CL'de boş geçseler bile AL'de asla ..

• quote:

Orijinalden alıntı: Irishman

İspanya'nın dominantlığı bıraktığı tek alan milli takımdı .. Hollanda'dan falan 5 yediler , tiki taka çözüldü , takım bitti ..

Ama kulüp düzeyi asla öyle olmaz .. AL'ye Sevilla ve Atletico , sırf bu 2 takımın katıldığını düşün .. Fifty fifty favoriler direk ..

CL'de boş geçseler bile AL'de asla ..
    Konuyu okumamissin bile. Cl yi domine eden dünya futbolunu domine eder. Kim takar al yi. Cl de İspanyol takımları kupa kaldıramayacak bu sene.

• Bozuk plağa bağladı yine .. Hala aynı şeyleri diyor ..

Diyorum ki , Real ve Barça bu iki takımdan birisi 1 sene şampiyon olamasabile ertesi sene yine olur . Dominantlık her sene şampiyon olmak değil zaten .

AL'de Avrupa'daki en büyük 2.organizasyon , kim takar ne demek ? Mantık 0 sen de hadi blok ..

• quote:

Orijinalden alıntı: Irishman

Bozuk plağa bağladı yine .. Hala aynı şeyleri diyor ..

Diyorum ki , Real ve Barça bu iki takımdan birisi 1 sene şampiyon olamasabile ertesi sene yine olur . Dominantlık her sene şampiyon olmak değil zaten .

AL'de Avrupa'daki en büyük 2.organizasyon , kim takar ne demek ? Mantık 0 sen de hadi blok ..
    Bende diyorum ki dominelikleri bitti. Son 5 sene boyunca bir tane İspanyol takımı Cl de şampiyon olamayacak. Yaz bunu kenara. Blokuna blok.

• aynen yavas yavas bitiyor LA LIGA.. Forumda da Maclar Sifresiz NTV de yayinlanirken herkes Barcelonali ve Real Madridliydi . Sifreli kanala gecince ilgi azaldi.
  • Bu konuyu açtığımda herkes gülüyordu. Şu an Real ve Barça nin hali ortada. dediklerimin hala arkasındayım. Bu sene şampiyon İspanyollar olamayacak.

• Bakıyorum da dediklerim çıkınca herkes bı yerlere kaçmış. Ben bunu önceden öngördüm. Sl de bu sene şampiyon ispanyol beklemeyin. İşleri bitti artık.

• Şuan Realde Ronaldo olsa bunu yazabilir miydin? Hiç sanmıyorum. Biz olamasak bile ne yazık ki katalan takımı 2 sene içinde CL alabilir gibi hissediyorum bizim 3-4 seneye ihtiyacımız var tekrar toparlanabilmek için oyuncular çok yaşlandı Mbappe gibi genç sağlam potansiyelli yıldız da bulamadık.

Bu arada Simeone varken de ATM CL alabilir hiç küçümsenecek bir ihtimal değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BullPoweR7 -- 8 Ekim 2018; 2:44:6 >
  • BullPoweR7 kullanıcısına yanıt
    Ronaldo gibi birisinin bir daha gelmeyecegini kesin olduguna gore dedigin zamani biraz daha uzatabiliriz.

2002-2014

Arasi gibi uzun sure şampiyonlar liginde basarili olamaz. Cok pisman olacaklar bunlar daha iyi gunleri.

Barcelona - Juventus

Suan bu iki takim favoridir. Juventus klasik oyun duzeniyle barcelona'yi eleyebilir ama ronaldo'lu sistem de kararsizim. Ronaldo juventus'un oyun sisteminde is yapabilir ama bu juve 'yr bağlı.

• quote:

Orijinalden alıntı: BullPoweR7

Şuan Realde Ronaldo olsa bunu yazabilir miydin? Hiç sanmıyorum. Biz olamasak bile ne yazık ki katalan takımı 2 sene içinde CL alabilir gibi hissediyorum bizim 3-4 seneye ihtiyacımız var tekrar toparlanabilmek için oyuncular çok yaşlandı Mbappe gibi genç sağlam potansiyelli yıldız da bulamadık.

Bu arada Simeone varken de ATM CL alabilir hiç küçümsenecek bir ihtimal değil.
    Kardeşim şu anda Real de Ronaldo yok ve bunu yazıyorum. Barça Real Atletico bu sene şampiyon olamayacak. Ligde de durumları belli zaten. Çöküşteler.

• Premier lig yeniden en iyi lig olacak. Çünkü birçok atlet oyuncu mevcut ve takımların oyun düzenleri değişiyor. La liga düşüyor artık. Messi de eskisi gibi değil. Bunu herkes görüyor sanırım.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.