Şimdi Ara

İspanya domineligi bitti artik (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
278
Cevap
0
Favori
10.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-FAA9DFD80

Premier lig yeniden en iyi lig olacak. Çünkü birçok atlet oyuncu mevcut ve takımların oyun düzenleri değişiyor. La liga düşüyor artık. Messi de eskisi gibi değil. Bunu herkes görüyor sanırım.
    Kardeş daha ligler başlamadan bunu söylediğimde herkes makaraya sardirdi. Şimdi millet inanmaya başlıyor. Çoğunluk ise hala inanmasa da sene sonunda dediklerime hak verip bende öyle düşünüyordum zaten diyecekler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Juve alır hepsini
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yapayzeka037

Kardeş daha ligler başlamadan bunu söylediğimde herkes makaraya sardirdi. Şimdi millet inanmaya başlıyor. Çoğunluk ise hala inanmasa da sene sonunda dediklerime hak verip bende öyle düşünüyordum zaten diyecekler.

Alıntıları Göster
    Boşver gördüklerinde anlayacaklar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FAA9DFD80 -- 8 Ekim 2018; 20:28:35 >
  • Ligler başlamadan söyledim. İspanyol domineligi bitti diye. Şampiyonlar liginde seneye görün siz cümbüşü. Dediklerim çıkıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Afonso54

Her sene aynı terane İspanyollar bitti oooo, yahu senin büyük diye saydığın takımları 2'li ayak maçlarda Sevilla bile eler, İspanyollar turnuva takımı bir şekilde karşısındakini imha ediyorlar kaldı ki Atletico'yu Real'i Barça'yı 2'li ayak maçlarda elemek cidden aşırı büyük başarıdır bir maç 3-0 kazansanız bile bu takımlar 2.maç size 5 tane atar geçer. Liverpool konusunda haklısın ama Liverpool mütevazi kadrolarla da her daim CL'de tepeye oynamıştır çünkü taraftar gücü çok yüksek diğer İngilizlere göre daha çok turnuva takımı olarak görülüyor Lig sisteminde ne kadar kötüyseler tam tersi CL'de diğerlerinden bir o kadar iyiler, PSG'miş Bayern'miş City'miş bunları zaten geç loser alayı yani İspanyollar hariç beni bir tek Liverpool ve Juventus korkutur gerisi traş ezip geçeceksin acımayacaksın gerisini..
    Her sene ayrı terane değil. Bu sene yazdım ve dediklerim çıkıyor. Bu sene şampiyonlar Ligi'nde şampiyon İspanyollar olamayacak artık. En az 5 sene İspanyol bir takım şampiyon olamayacak. Bitti o devir. 6. Sene bı tanesini yapsalar bile sonra gene İspanyol dışı takımlar şampiyon olacak.

• Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi grupları geride kalırken bu iki turnuvaya katılan takımlar arasından en fazla gol atan takım = Sevilla (18)

Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi grupları geride kalırken bu iki turnuvaya katılan takımlar arasından en az gol yiyen takım = Real Betis (2)

İspanya domineliği bitti len
  • quote:

Orijinalden alıntı: Real Madrid

Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi grupları geride kalırken bu iki turnuvaya katılan takımlar arasından en fazla gol atan takım = Sevilla (18)

Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi grupları geride kalırken bu iki turnuvaya katılan takımlar arasından en az gol yiyen takım = Real Betis (2)

İspanya domineliği bitti len
    Konunun başlığını değil de içeriği okusan anlardın. Keza konu başlığından da anlaman gerekirdi ama neyse. Sana Bilal e anlatır gibi anlatayım. Bak şimdi başlık İspanya domineligi bitti artık diyor. Yani önceden sl ve al yi domine eden takımlar gelecekte, geçmişte olduğu kadar şampiyon olamayacak demek Türkçe meali. Okursan anlarsın.

• sevilla, akhisar, liege ve krasnodar grubunda cok gol atmis.

betiste milan, oly, f91 grubunda 2 gol yemis

buradan ispanyanin futbolu domine ettigi sonucunu cikariyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-51A1FC2AA

sevilla, akhisar, liege ve krasnodar grubunda cok gol atmis.

betiste milan, oly, f91 grubunda 2 gol yemis

buradan ispanyanin futbolu domine ettigi sonucunu cikariyoruz.
    Öyle fransa kadrosuyla dk almaya benzemez bu işler.Messi tarihin en iyi almanya takımlarından birine kaybetti,mbappe in karşısında takım yoktu 2018 de.2014 almanyasını 2018 fransa karşısına koy tekrar bi 7 atarlardı .

Bu arada ismini değiştirmen tam oturmuş.Messi isminde olup mbappe propagandası yapıyordun.Messi mbappe balonunu cl de patlattığında kaçma bi yere.Bakalım girecek yüzün olacak mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigit1044

Öyle fransa kadrosuyla dk almaya benzemez bu işler.Messi tarihin en iyi almanya takımlarından birine kaybetti,mbappe in karşısında takım yoktu 2018 de.2014 almanyasını 2018 fransa karşısına koy tekrar bi 7 atarlardı .

Bu arada ismini değiştirmen tam oturmuş.Messi isminde olup mbappe propagandası yapıyordun.Messi mbappe balonunu cl de patlattığında kaçma bi yere.Bakalım girecek yüzün olacak mı

Alıntıları Göster
    mbappenin kazandigi dunya kupasinda messi ne yapti? bana onunla gel, ben ne yapiyim 2014u.

lowun elinde sule, sane, gnabry,goretzka vardi, ben mi dedim git bitikleri oynat diye.

• messi bir şey yaptı dedim mi 2018 de ?Ama 2014 de hiç de fena oynamadı.Grupların en iyi oyuncusu oldu.Çeyrek finali getiren asisti şapkadan çıkarttı.Hollanda ve belçika maçında bitikleri oynadı.Finalde yine iyi oynadı fakat şansları yoktu.Takım biraz uyum sağlasaydı messiye şu anda messinin de dünya kupası vardı.

Mbappe çok iyi bir jenerasyona denk geldi+ güçlü bir rakip yoktu turnuvada.Bütün top takımlar saçma sapan top oynayıp yenildiler.Mbappe yi sağlam bir dünya kupasında görmek istiyorum.2018 saçma sapan bir turnuva oldu.Top5 diyeceğimiz brezilya arjantin ispanya almanya fransadan sadece fransa sağlamdı.İtalya gibi bir dev katılamadı bile.Böyle boktan bir dünya kupasında şov yapması onu messiden daha başarılı yapmaz dünya kupalarında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigit1044 -- 15 Aralık 2018; 22:32:53 >
  • abi, sen niye messiyle mbappeyi karsilastiriyorsun? messi mbappenin amcasi yasinda. ust duzey futbolda az zamani kaldi.mbappeninse onunde en az 12-13 yil var.

• quote:

abi, sen niye messiyle mbappeyi karsilastiriyorsun? messi mbappenin amcasi yasinda. ust duzey futbolda az zamani kaldi.mbappeninse onunde en az 12-13 yil var.
    O zaman nickini değiştirmek için önünde 12-13 sene daha var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

abi, sen niye messiyle mbappeyi karsilastiriyorsun? messi mbappenin amcasi yasinda. ust duzey futbolda az zamani kaldi.mbappeninse onunde en az 12-13 yil var.
    En az 12-13 yıl ? Ousmane Dembele kardeşimin oyun bağımlılığı gibi bir laneti olmasa Mbappe bugün Kamerun'da büfe çırağıydı. Herkes bunu bilsin önce.
  • Arkadaşlar siz tartismalariniza devam ede durun. Benim yazdıklarım geçmişle ilgili değil gelecekle ilgili. Anladiginiz zaman hatirlaticam hepinize.

• son yıllarda dominasyon yoktu zaten, realin kazandığı 3 kupanın 2 sini hakemler hediye etti...
  • quote:

Orijinalden alıntı: l053r

son yıllarda dominasyon yoktu zaten, realin kazandığı 3 kupanın 2 sini hakemler hediye etti...
    Ben hakem makem anlamam kardeşim. Kupayı aldı mı aldı. Kupayı aldı mı domine etmiş oluyor mantıken. Artık o kupayı hakemler sayesinde de kazanamayacaklar.

• var ğelmese yine hakemler ittirirdi klasik, adamlar alman devi bayerni 2 yıl hakemle elediler bundan daha epik bir şey olabilir mi....
  • Katılıyorum. Bencede bu yıl ŞL kupası İspanyol kulüplerine gitmeyecek.

Ronaldo giderken Real Madrid'in ruhunu da alıp götürmüş. Millet hala kabullenmiyor. Ronaldo olacaktı da RM, CSKA'dan 3 gol yiyecek ve gol atamayacaktı.. Böyle bir şey mümkün olamazdı. Evet, sadece 1 oyuncunun farkı. Gerçekten de seven, sevmeyen herkesin saygı duyması gereken bir oyuncuymuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: l053r

var ğelmese yine hakemler ittirirdi klasik, adamlar alman devi bayerni 2 yıl hakemle elediler bundan daha epik bir şey olabilir mi....
    Özetle o devirler bitti artık hocam. İspanyol takımları en az 5 sene şampiyon olamayacak. Net.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.