Şimdi Ara

İsminiz Yazılı Tosla Kart 1 TL (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
278
Cevap
13
Favori
28.599
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşın dediği gibi Enpara eskisi gibi değil evet ama ben hala en pratik ve en iyisinin Enpara olduğunu düşünüyorum. Papara da gayet kullanılır, güzel kampanyalar yapıyorlar. Bir de Tosla karta bakalım neler varmış ama para atarken ''Aköde'' yazılması bana komik geldi yani direkt para atmak varken. Ayrı olarak insanlar çok bilmese de Cepteteb'de gayet iyidir, ona da bakabilirsiniz.
  • geçen ptesi başvurmuştum bugun dagıtıma cıkmıs
  • Şu an konuyu görüp başvuru yaptım. Enpara saçma sapan koşullar istemeye başladı uzun süredir. Otomatik ödeme talimatı vs.
    Paparaya da bakayım dedim. Aylık işletim ücreti alıyorlarmış. Kenarda dursun diye aldığım karttan aylık ücret kesilmesi hoş değil. Paycell kartımı da bu yüzden iptal etmiştim.

Toslayı denemek için güzel fırsat oldu. Teşekkürler

Düzeltme: papara kartın da aylık ücreti yokmuş. Bazı sitelerde aylık 1 tl gibi bir ücretten bahsedilmiş. Ona istinaden yazdım. Uyaran arkadaşa teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LEAME -- 11 Mayıs 2020; 11:48:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kazazz

Rica ederim hocam. Senli benli konuşan, yazmayı bilmeyen ve ilkokul talebesine verseler daha bilgili şeyler yazacak temsilcileri var. Bazı durumlarda zorunluluktan kullanıyorum yoksa gerçekten yüzüne bakılmayacak bir uygulama.

Akbank altyapısı var falan diyoruz ama gerçekten kurumsallıktan uzak, merdivenaltı işletme gibi takılıyorlar.
    Sim blokesi kaldirma talebi olmuşturmak için 3 gün.

Taleb alındı tan sonra ise 10 iş gününe kadar surebilir demeleri.

Sanki toslacell baz istasyonu kuruyorlar.

• Az önce Banka kartımdan Toslaya 5000 TL yükleme yapmaya çalıştım hata verdi hesabı da bloke ettiler. Para da banka hesabımdan çekilmiş. Hata ben de ne diye kullanıyorum ki bu uygulamayı.

• banka karti ile sıkıntı yaşatır kesin diye akbank atm’den 10 saniyede yatirdim para.. pek güvenemediğim için bi süre böyle yaparim sanirim, en azindan kesin çözüm..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hydraman kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar gelen kurye firması AGT kuryemi ve neyi imzalatıyor sözleşme filan mi..Daha doğrusu evde bulunan herhangi bir aile ferdine teslim etmesi yada hiç temas kurmayıp zili çalıp kapıya bırakıp gitmesi sözkonusu değil mi ..Çünkü geçen cebteteb banka kartı geldi ve 3 yeri imzalamak zorunda kaldım fotoğraf filan çabası. Eğer böyleyse 20 lira için Corona olmaya değmez..

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackMon

geçen ptesi başvurmuştum bugun dagıtıma cıkmıs
    Nerden takip ediyorsunuz bende aynı günlerde başvurdum bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: pingu81

Nerden takip ediyorsunuz bende aynı günlerde başvurdum bekliyorum

Alıntıları Göster
    Hocam tosla canlı destekten takip kodu alıp kuryenetten bak istersen dün teslim aldım kartı
  • economist52 kullanıcısına yanıt
    Hocam agt ile gelmedi yanlis hatirlamiyorsam. Sadece tc no ve imza isteniyor

• hydraman kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam.eğer alırsam kurye geldiğinde balkona çıkarım ve kartı kapının önüne bırakmasını rica ederim

• 10 gündür bekliyorum.

• enpara papara fastPay yeter fazlasına gerek yok

• Kart gelmesini beklemek istemeyen Banabi de tosla kart 1 TL.

• 9 - 10 günde geldi kart. Hepsiburada kampanyasını kullanalım bakalım.
  • Benimde kart 10 gün oldu gelen giden yok. Kuryede harekette yok. Bankalar kurye yerine neden kargo ile çalışmaz anlamıyorum.

• Geldi kart teşekkürler.

• 11 mayısta başvurdum 19 mayıs bugün itibariyle geldi teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.