Şimdi Ara

İsminiz Yazılı Tosla Kart 1 TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
278
Cevap
13
Favori
28.599
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tosla kart 1 lira diyor ama mesafeli satış sözleşmesinde 10 lira yazıyor. Bu ne iş?
    İsminiz Yazılı Tosla Kart 1 TL

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • güncellememişlerdir. pek önemi yok 1 tl çekiliyor nasolsa

• Kart demek ki bir işe yaramıyor. O kadar kişi sormuş bir kişi cevaplanmamış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel kampanyaları var. Sürekli güncelleniyor. Zaten 1 Lira. Denemekte yarar var diyorum. At köşede dursun.

• quote:

Orijinalden alıntı: teacher30

ne işe yarıyor bu kart?? biri anlatabilir mi?
    Bende merak ettim. 1 tl problem degilde bu kart ne ise yariyor? Bu tosla nedir?

• LeHospitall L kullanıcısına yanıt
    Aahhaha şimdi toslanın reklamını yaptıracaksınız bana. tosla, ininal, fastpay, papara gibi cüzdan uygulamasıdır. tosla kartına tüm banka kartlarından, havale ve eft ile, akbank atm lerinden para yükleyip çekebilirsin. kampanyaları da var işte at köşeye dursun işe yarar

• Ben banka kartımı kaydetmek istemiyorum sanal kart giriyorum kabul etmiyor. Normal hesap kartına sanal kart açamıyorum (garanti bankası) hesabımı buraya kaydetmek istemiyorum nasıl olacak

• daquied kullanıcısına yanıt
    Sanal kart denemedim ama kart konusunda hassaslar. Sadece banka kartı kabul ediyorlar. Kredi kartı veya ön ödemeli kart kabul etmiyorlar. Garanti hesabınızı kaydedebilirsiniz. Bir sorun çıkacağını sanmam. Çıktığından beri kullanıyorum
  • Ne zaman çıktı. Arkasında akbank mı var. Akbank arkasında duruyor mu kendi siteletinde bilgi var mı tosla kart ile ilgili. Hesaptan parayı uçurduktan sonra anlamı kalmıyor :)

• daquied kullanıcısına yanıt
    Evet hocam Akbank'a ait. Nasıl ki fastpay denizbank'ın bu da akbank'ın hiç bir problem yok. akbank'ın kendi uygulaması kadar güvenli.
  • suyasuy00 S kullanıcısına yanıt
    Fastpay da açayım bir tane o zaman. Steam cüzden almak için açacağım. Tosla ve Fast pay ile 15 15 iade olacak sanırım. Sonra bunları hesabıma geri alabiliyor muyum 30 ödeyip?15 geri gelecek gelen 15i tosla Fastpay vs onun üzerinden mi harcamam gerekiyor hesabıma eft va oluyor mu

• Arkadaşlar 1 tl ye hiçbir yere kargo gönderemezsiniz bile. 1 tl alın dursun yani kime nasıl bir zararı olabilir?

• hiçbir bilgim yok ama özetle papara ile aynı mantıkta mı çalışıyor tosla da?
  • quote:

Orijinalden alıntı: D. B. Cooper

Hocam papara şu an çok iyi yalnız spotify eczahane netflix yüzde 50 iadeleri devam ediyor , enpara şart koşuyor , papara şart koşmuyor . En gözde şuan papara , enpara otomatik ödeme talimatı felan istiyor en azından bu yok .
    Papara kampanyalarından yararlanmak için fiziksel kart almak gerekiyor mu? Eczaneden alışveriş yapmak için filan lazımdır herhalde di mi?

Bende fastpay ile ininal yok, açayım mı onları da hocam?

• Fatih kullanıcısına yanıt
    İninal çok masraflı. Ama fastpay iyidir. bir yerde mutlaka işinize yarar ve hiçbir ücreti yok. tavsiye ederim.

Fastpay ve Papara hesabı açtım hocam. Fiziksel kart almak lazım mı bunlar için?

• Fatih kullanıcısına yanıt
    Fastpaydeki kampanyalar için kart gerekmiyor. Paparanın fiziksel kart gerekmeyen tüm kampanyalardan faydalanabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fatih

Papara kampanyalarından yararlanmak için fiziksel kart almak gerekiyor mu? Eczaneden alışveriş yapmak için filan lazımdır herhalde di mi?

Alıntıları Göster
    evet hocam.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.