Şimdi Ara

IŞIKLARDA NEDEN HALA CAM SİLENLER VAR?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ülkemizde trafiğe çıkmaktan hoşnut bir insan değilim. Trafikteki magandalar, teröristler, vs. bir yana her ışıkta karşımda "Cam sileyim mi abi?" diyen tipleri görmekten bıktım. Ulan ben seninle muhatap olmak istemiyorum, aracı önce biraz geride durdurup sonra yanıma yaklaştıkça öne sürüyorum. Yok, illa o parayı alacak. Yok desen de zorla camını silerler, sonra sildim paramı niye vermiyorsun derler.

Arabanın üstüne atlayan mı dersin, para vermeyince camı çatlatmaya çalışan mı dersin. İnip dövmeye kalksan cebinden bıçak mı, silah mı çıkaracak belli değil.

ULAN ADAM YAĞMURLU HAVADA ARABAMIN CAMINI SİLMEYE KALKTI!

Işıklarda bu şekilde zorbalık yaparak ayda 5000-6000 TL belki daha fazla kazananlar var. Yıllardır bu sistem niye böyle????

• özellikle mülteci çocukları çok fazla ve ahlaksızlar son yaşadığım olaydan sonra dil öğrenmem gerektiğine karar verdim sosyoloji olarak bu ülkede çocuk falan yetiştirmek gerçekten saçma bir düşünce.

• Baktın sana doğru geliyor hemen silecekleri çalıştır. Suyu da fışkırt bolca.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maalesef bu çoğu için çözüm değil hocam. Adamın sileceğini koparır bunlar :D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.