Şimdi Ara

İşe Yaramaz Kepaze Kanallardan Tek Filtreyle Kurtulmanın Yolu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
4.624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende televizyon izlemeyi bıraktım. Sanırım en son lise sonda ailem ile birlikte izlerdim. Üniden beri sadece internetteyim.Türkiyede televizyon izlemek çok gereksiz zaman kaybı. Git yutuptan saçma sapan şeyler izle daha iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: x-c9

Artık sadece uçankuştv izliyorum

Aynen. Özellikle eski Flash TV enkırmeni Gökhan Taşkın'ın Gece Kuşu programını kaçırmıyorum.İşe Yaramaz Kepaze Kanallardan Tek Filtreyle Kurtulmanın Yolu 

• Aslen işini hakkı ile yapan, ama vasat bir gazeteci olan cücü ana akım medyanın toplamı kadar izleniyorsa bu zaten durumu özetlemektedir. TV var bende. Dizi kanalları, belgesel kanalları, yemek kanalları ve masterchef için TV8 dışında teledünyayı kullanmıyorum.

Geçen meclisten yapılandırma yasası geçti. Detaylarını veren TV oldu mu diye şöyle bir baktım. Zaten henüz yasalaşmadığı için TV'de yayınlanmayabilir. Ben acarlık ettim.

Bir de geçen gün ince Ahmet Hakan'a çıktı. CHP'yi de çok güzel kucağa oturttu İnce. Bunun olacağını tahmin ediyordum, şahit olmak ve içimin yağları erisin diye o programı izledim. O kadar.

TV'ye internetime ek 15 lira ödediğim için TV var bende. Sadece TV'ye 30tl bile ödemem. Net. Türk televizyonunu izlemem için televizyonların bana para vermesi lazım. Ayda 5000 lira versinler, izleyeyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Görevden af nedir alümünyum sanki hapishane'de yatıyor..

• Onlar medya değil kanal değil. Tele1 halk TV fox TV ve karar TV dışında kanal yok bu ülkede.

• Bence bu ülkede yaşamak rezilliğin ta kendisi oldu.

• Bu ülkede medya her zaman rezildi fakat ben son 15 yıldaki rezilliği anlatabilecek kelime bulamıyorum.
    Yani mahkeme kapılarında sürünmeden anlatabilmek anlamında tabii.

• Başlığı açan arkadaşı tebrik ediyorum.Ben konuyla ilgili bir sürü konu açtım ama inanın kimse tınlamıyor.Ülke çapında deprem etkisi olacak şekilde sosyal medyada protesto kampanyası başlatmalıyız.Bugün en tehlikelisi inanın cnn türk haber türk ntv kanal d star tv show kanal d gibi ortada gibi duran ama aslen iktidara hizmet eden kanallardır.Yoksa a haber tgrt 24 beyaz tv trt ulusal tv vs kime hizmet ettiği belli olan kanalların amacı belli.Bu kanalların hepsini izlenmemesi için kampanya başlatmalıyız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tv ve boş beleş internet siteleri de buna dahil mynet tarzı

şok haberde muhteşem gelişme diye manşet mi olur la maksat insanlar tıklasın da ne olursa olsun

• Görevden af talebi nedir ben anlamıyorum bunun adı bellidir tek kelime istifa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turkuaz Prusa

tv ve boş beleş internet siteleri de buna dahil mynet tarzı

şok haberde muhteşem gelişme diye manşet mi olur la maksat insanlar tıklasın da ne olursa olsun

kardeş bi kuruyemuşçiyi bi berberi bile ikna etsek kâr o adamlar nerden açsın youtube u falan😄

• Şimdiki tv de izlenebilecek çok az şey var. Bence tv programlarının kaliteside iyice düştü. Haber kanallarına bakıyorsun hepsinde aynı konular, aynı konuklar var. Birkaç tane çok bilmiş tüm haber kanallarını dolaşıp duruyor. Yeni bir yarışma programı yok zaten. Her sene aynı yarışmaları döndürüp duruyorlar, ayrıca bu yarışmalarda hep kavga dövüş dedikodu pompalanıyor. Dizilerde birbirinin taklidi artık döndürüp dolaştırıp aynı sahneler gösteriliyor. TV artık sıkıcı geliyor bana. Son bikaç senedir ara sıra bakıyorum artık. DMAX, EKOTÜRK ve bikaç dizi dışında diğer kanalları direk geçiyorum

• En son TV yayını izleyeli bir kaç ay olmuştur sanırsam. Hiçbir eksiğini de görmedim cidden. TV'yi sadece Youtube ve Netflix için kullanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: firatkrky

kardeş bi kuruyemuşçiyi bi berberi bile ikna etsek kâr o adamlar nerden açsın youtube u falan😄

Alıntıları Göster

kuruyemişçiler bilinçli olsa arka sokaklar 18 senedir devam etmezdi (:

• Tv izlemiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: srdr87

Şimdiki tv de izlenebilecek çok az şey var. Bence tv programlarının kaliteside iyice düştü. Haber kanallarına bakıyorsun hepsinde aynı konular, aynı konuklar var. Birkaç tane çok bilmiş tüm haber kanallarını dolaşıp duruyor. Yeni bir yarışma programı yok zaten. Her sene aynı yarışmaları döndürüp duruyorlar, ayrıca bu yarışmalarda hep kavga dövüş dedikodu pompalanıyor. Dizilerde birbirinin taklidi artık döndürüp dolaştırıp aynı sahneler gösteriliyor. TV artık sıkıcı geliyor bana. Son bikaç senedir ara sıra bakıyorum artık. DMAX, EKOTÜRK ve bikaç dizi dışında diğer kanalları direk geçiyorum

o değil discovery channel in bile kalitesi düstü eskiden mytbusters brainiac falan birsuru kaliteli program vardi simdi sabah akşam alaska başka bi şey yok😄 Tv bu saatten sonra ps ile xbox dan başka bi şey için kullanılmaz

• İşe Yaramaz Kepaze Kanallardan Tek Filtreyle Kurtulmanın Yolu

• Televizyon bu ülkede halkı yozlaştırmak amaçlı kullanılan en büyük yöntem olmuş.

Türk örf ve adetlerini yerle bir eden, kötüyü ve kötülüğü öven, hazırı kolayı teşvik eden programlarla dolu.

Beğenmediğimiz çin bile eğlence programlarının yayınını %15 e düşürerek sınırlama getirdi.

Günün yarısı survivor gibi boş beleş program izleyip kalan yarısında da bu programı konuşan bireylerden ne olabilir, ne beklenebilir?

Her program topluma ayrı yön verme amacı taşıyor. TV izlemeyin, izlettirmeyin.

• Konuda yazılan mesajları okuduğumda ne yazık ki işin ciddiyetini pek fazla dikkate alan yok.Hep mesajlarda tv izlemiyorum,çok az tv izliyorum vs demişler.Kardeşim sen izlemiyorsun ama bu cahil halkın çoğunluğu tv izliyor ve sandıkta oy kullanıyor.Bunun için kafasına kuma gömmüş medyaya kitlesel bir tepki konulması bir halk hareketi başlatılması gerekiyor.Bu karanlık iktidardan kurtuluş yolu medyadan geçiyor.

• 2016 dan beri televizyon izlemiyorum herhangi bir eksikligini hissetmedim

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.