Şimdi Ara

İşe gidiş süreniz ne kadar ? - Trafikte harcanan zaman (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
0
Favori
5.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İstanbul, 20km yol Araba ile gidiş 40dk, geliş 45-50dk civarı.

Toplu ulaşımda 3 araç değiştirerek 1 saat 20dk, dönüş de o civarda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakaniko -- 3 Ocak 2020; 13:7:31 >
  • Sabah işe gidiş 20 dk akşam dönüş 15-16 dk şahsi araçla.Yaklasik 6 km mesafe il Konya.
  • Ömrümüz yollarda geçiyor hemde mecazen değil. Günde iki saat yol yapıyorum. 2 saat ne demek yaa günde. Ayda 55 saat falan yani 6 günlük iş mesaisi. Hayatımızın kaç günü yollarda geçiyor diye hesalamaya korkuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selocanq -- 3 Ocak 2020; 13:3:28 >
  • Yani düşünsene 30 yıl çalışmak demek evi işinin dibinde olan birine göre iki kusur yıl daha az yaşamak demek va y arkadaş.
  • Pendik Kaynarca - Kartal Anadolu Adliyesi

Gebze-Harem ile yaklaşık 30 dk gidiş 30 dk geliş
  • İşe vasıtayla gitmemek için mecbur yakın yerden ev tuttuk. 5 6 dakika sürüyor şuan. 1300 kira veriyoruz arkadaşla. İstanbul'dayız bu arada.
  • Metro + otobüs x2
    1.20'den toplam
    2 saat 40 dakika x haftanın 6 günü.

Zaten max 2 aya çıkarılıyorum.
  • En az 1.5 saat sürüyor. Sadece gidiş
  • Üsküdar avcılar. Söğütlüçeşme(34as baştan sona) üzeri sabah 6 ve 9 arası 2 saat. Sonrası allah kerim.
  • Otobüs ile 9dk yürüyerek 22. Evlenince işime yakın taşındım.
  • 15 Dk toplu taşıma, yer Aydın
  • giresun 30dakika sürüyor servisle gidip geliyorum
  • sabah 45 dk da geldim, 10-15 dk geç çıksam trafik artmış oluyor bir saati buluyor varmam.
    akşam berbat, her türlü her saatte 4:30 dan 7 ye kadar trafik sıkışık Adana çarşıda. aynı yolu bir buçuk saat bazen 2 saatte dönüyorum.

normalde 45+90 dk ama bazen 1+2 saat toplam 3 saat.

arada otobüsle gidiyorum gidiş 90 dk dönüş 130 dk ya kadar çıkıyor.
  • 1 km
  • Gidiş geliş şirket araciyla toplamda 1 saat. Toplu tasimayla toplamda 3 saat. her zaman sirket aravini kullaniyorum
  • Ankara sabah 06.38 de servise biniyoruz trafik siz otobandan 70 km yol 1 saatte gidiyoruz
  • Bursa mekan.
    30 dakika gidiş
    30 dakika geliş
  • okulum. 12km uzaklıkta

4 dk da gidiyorum.
  • Evden işe, işten eve tek bir sefer gidişim iş yeri servisi ile maksimum 15 dakika sürüyor. Çoğu zaman o kadar sürmüyor bile. Evin kapısına geliyor servis, iş yeri girişine bırakıyor, yine aynı şekilde iş dönüşü de kapıya kadar bırakıyor. Çalıştığım şirketin en iyi özelliği diyebilirim.
  • MOTORSİKLET 15 DAKKA
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.