Şimdi Ara

İşcep & Cep Anahtar İşbankası Android Sürümü (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
3
Favori
28.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vodafone desire kullanıyorum. Göndereceğiniz hesapları seçme ekranında bir popup açılıyor. Burada karakterler çok büyük. Yazıların hepsi ekrana sığmıyor. Sadece hesap numaraları sığıyor. 30'a yakın kullandığım aktif hesap numaraları var. Doğal olarak İban no ve kredi kartı nosundan kime ait olduğunu hangi banka olduğunu anlamıyorum.
    Bu bilgiler satırın sonunda yer aldığı için göremiyorum. Wap ayarı var demişsiniz ben çok kurcaladım ama bulamadım. Varsa böyle bir ayar işcepi sevebilirim.
  •  İşcep & Cep Anahtar İşbankası Android Sürümü

Arkadaşlar durum resimde görüldüğü gibidir. Bunun bir çaresi varmı.
  • sorun wapla veya iş bankasıyla değil malesef cihazın sistemiyle ilgili sanırım çünkü açılan popup sisteme bağlı olarak açılıyor. cihazı yan çevirince bi değişme yok mu?
  • Yan çevirincede değişiklik olmuyor. Program yan çevirmeyi desteklemiyor. Sizde bu ekran nasil.
  • Bugün işbankası tarafından oluşturulan apk'yi denedim. Açıkcası hiç iyi olmamış. Kötü.

Benim dönüştürdüğüm uygulama'da en azından metin alanları üzerine klavye çıksa da (ki htc desire'da da işbankası tarafından üretilen apk'da aynısını yapıyor) benim dönüştürmüş olduğum uygulamanın boş bir alanına tıklayarak metin alanları tekrar görüntülenebiliyordu (şifre girişş kısımları vs gibi alanlar..)

Valla ben tekrar kendi oluşturduğuma geri dönüş yaptım. 2 yere upload ettim linkleri yeniden. Dileyen tekrar indirebilir.
    İşcep / Cep Anahtar Programını Yüklemek İçin Aşağıdaki İndir Tuşuna Basınız: (2 alternatif'li indirme link'i sunulmuştur. Hangisinden isterseniz ondan indirebilirsiniz. Dosyalar arasında hiçbir fark yoktur.
    Hotfile: YENİLENEN İŞCEP Android Sürümü İNDİR
    Uploadic : YENİLENEN İŞCEP Android Sürümü İNDİR

• bugün galaxy p1000 aldım ve ispadi kurdum fakat internet bankacılığna girerken tek kullanımlık şifre lazım normalde telde işcepten kullanırdım. ama bunda yok nasıl olacak
  • Android cihazımı değiştirdiğim için işcep'in ve cepanahtar'ın güncellemelleri var mı yok mu kontrol edemedim. İlerleyen güncelerde yapabilirim yeni sürüm varsa. Şuanda benim en son size sunduğum dosyalarhttp://forum.donanimhaber.com/m_45432789/tm.htm#msglink_48127643 çalışıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alibaba

Hocam benim standart Samsung telefona da desteklemiyor mesajı geliyordu.

http://mobil.isbank.com.tr/dist50s/IsCep-50-7-12.jar

adresinden indirdiğim dosya ile gayet güzel çalıştırmıştım.

Şimdi günceli çıktığı için güncelleme uyarısı geliyor, güncellemeyi de telefon desteklemiyor diye yapamıyorum.

Yeni versiyonun yukarıdaki şekilde adresi var mı acaba?

Selamlar.

SAKIN HAAAA.....
    İŞBANKASI NIN KENDİ GÜNCELLEMSİNİN DIŞINDA BİR GÜNCELLEME ADI ALTINDA HİÇ BİR YERDEN YÜKLEME YAPMAYINIZ..BÜTÜN HESABINIZI BOŞALTIRLAR. BEN İŞBANKASINA BİLDİRDİM BURDAKİ GÜNCELLEMEYİ ,ARKADAŞI TAKİBE ALDILAR.

• quote:

Orijinalden alıntı: youngman34

quote:

Şimdi günceli çıktığı için güncelleme uyarısı geliyor, güncellemeyi de telefon desteklemiyor diye yapamıyorum.

Selamlar.

SAKIN HAAAA.....
    İŞBANKASI NIN KENDİ GÜNCELLEMSİNİN DIŞINDA BİR GÜNCELLEME ADI ALTINDA HİÇ BİR YERDEN YÜKLEME YAPMAYINIZ..BÜTÜN HESABINIZI BOŞALTIRLAR. BEN İŞBANKASINA BİLDİRDİM BURDAKİ GÜNCELLEMEYİ ,ARKADAŞI TAKİBE ALDILAR.

Ona kalırsa android marketten de indirmek tehlikeli. Problem şu ki İş Bankasının binlerce modeli test edip buna uygun buna değil deme şansı yok. Test ettikleri modelleri uyumlu kabul ediyorlar. Oysa test edilmemiş birçok uymlu model telefon var.
    Ben aylarca bu şekilde kullandım. Şuanda da halenhttp://mobil.isbank.com.tr/dist51s/IsCep-51-7-12.jar adresinden download mümkün.
    Slm

• quote:

Orijinalden alıntı: youngman34

quote:

Selamlar.

SAKIN HAAAA.....

A maşşallah. Bu arkadaş umarım ben oluyorumdur veya olmuyorumdur.
    Bensem; İşbankası ayıbını örtsün öyle gelsin. Her yıl 60 lira çatır çatır almayı bildi benden senelerce. Yaptığım teknik de ortada. Ben burda adımı hem siteye; hemde RAR'ın içine gömdüm. Herşeyim de belli. Girin google'a engin topçuoğlu diye aratın tüm iletişim kanallarım da ortada. Ben İş bankasının eksiğini çözdüm. Ayıptır günahtır.

Eğer bir üstünüzdeki arkadaşa ise bu lafınız o da ayıp hocam. mobil.isbank.com.tr diyor. İnsafınıza sığınırız. Cep bilginiz yok belki görünürde ama bilene sormak lazım. İşbankasına bildirin tabi böyle durumu ki, adamlar önlem alsınlar da sakın ha hık mık valla gecenin bu saatinde şoklar içerisindeyim.

• ben bu androıd uygulamasını sevmedım,java uygulaması daha guzeldı,

hayır,adam program yapmıs ancak,wap şubesıne baglanıyor,bunun bir çözümü yok mu?
  • Wildfire S kullanıyorum şifre kısmına harf girilemiyor sadece rakam kabul ediyor, bankaya durumu bildirdik bakalım ne yapacaklar. Güncel sürüm olan 1,01 kullanıyorum.
  • 6 rakamdan oluşan interaktif şifre giriliyo oraya
  • iphone'uma işcep kurmak istiyorum,free olarak görünüyor appstore'da,yükle dedim.Bekliyor... şeklinde bir simge çıktı ancak kurulum yapılmıyor.Appstore'dan tekrar baktığımda ise işcep yüklü olarak görünüyor.Bu sorunu nasıl çözebilirim??? acil cevap lazım arkadaşlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: egzodia

iphone'uma işcep kurmak istiyorum,free olarak görünüyor appstore'da,yükle dedim.Bekliyor... şeklinde bir simge çıktı ancak kurulum yapılmıyor.Appstore'dan tekrar baktığımda ise işcep yüklü olarak görünüyor.Bu sorunu nasıl çözebilirim??? acil cevap lazım arkadaşlar...

Telefonu aç kapat , duzelir.
  • teşekkür ettim,hallettim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tevafuk_06

Wildfire S kullanıyorum şifre kısmına harf girilemiyor sadece rakam kabul ediyor, bankaya durumu bildirdik bakalım ne yapacaklar. Güncel sürüm olan 1,01 kullanıyorum.

Banka geri dönüş yaptı ben çok şifre olduğu için karıştırmışım telefona sadece interaktif şifre yazılıyormuş harf zorunlulğu internet şubesi içinmiş...
  • kullanan arkadaşlar memnunmu?
    yakın zaman sonra internet şubelerine girerken bankalar, cebe gönderilien şifreleri ücretlendirecek..
  • android marketten iş bankasını yuklemek isterken yükeye basıyorum cıkan bu
    Bu hesapla ilişkilendirilmiş bir Android telefonu yok. Lütfen farklı bir hesapla oturum açın. Daha fazla bilgi edinin szice neden
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.