Şimdi Ara

İşcep & Cep Anahtar İşbankası Android Sürümü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
3
Favori
28.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elinize sağlık. Nexus One'da da sorunsuz çalışıyor (Desire'da çalışınca tabii ki).

Banka görsün de utansın diyeceğim ama görse gider bu yolun önünü tıkar
  • sorunsuz çalıştı, emeği geçen arkadaşlara teşekkürler..

T10 için sağdan soldan kırpık oldu, ancak problem değil, işi görür :)
  • 12.8 mb çok hocam ya.
  • Yeni İşBank Android Uygulaması

Arkadaşlar Selam,

İşbank Şubat ayı başı itibariyle Samsung Galaxy Tab'lar için olan android uygulamasını duyurdu:http://www.gelecekonline.com/metin/galaxy_tab_kullanicilarina_is_bankasi_nin_ispad_uygulamasi-10401

Bu programa gerek android market üzerinden İşPad ismi ile gereksehttp://www.androidzoom.com/android_applications/finance/pad_sira.html adresinden erişmek mümkün.

Ancak ciddi bir sorun var; öyle zannediyorum ki programcı arkadaşlar bu programı sadece Galaxy Tab'i göz önünde bulundurup, Nexus S ya da Galaxy Tab'ı düşünmeden yazmışlar ki bende Samsung Galaxy Tab mevcut ve program telefon üzerinde hiç çalışmıyor. Umarım bu sorunu yakında düzeltirler, gayet güzel bir uygulamamız olur.

Teşekkürler.

edit: Asıl adres şurada:http://www.isbank.com.tr/content/TR/Interaktif_Bankacilik/IsPad-1067-364.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aegeus -- 8 Şubat 2011; 19:22:47 >

• HTC Desire kurdum ancak çözünürlük problemi var. Galaxy Tab uygun (1024*640) yapılmış. Desirede alt kırpılmış olarak gözüküyor.
  • Arkadaşlar İşcep nihayet markete geldi direk indirin kullanmaya başlayın gayet başarılı olmuş cep anahtar da içinde
    Paylaşım için ayrıca teşekkürler ;)
  • bu işcep programı değil yazmıştım ama. Şimdi Market.android adrsinde gördüm. evet İşcep uygulaması. Hatta ekran görüntüleride koymuşlar.
    Ancak siteye login olmama rağmen uygulamayı indiremiyorum.
    Telefona daha sonramı gelecek. Yoksa marketimiz olmadığı için uygulamayı alamayacakmıyız. İş bankası sitesindede yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonkurt -- 9 Şubat 2011; 14:51:58 >
  • yok öyle bişey bankanın kendi sitesinde bile yok.

sadece işpad var o kadar android için.
  • HTC Hero 2.1 kullaniyorum ve uygulama gayet güzel bir şekilde çalışıyor bilmeden neden yorum yapıyorunuz anlamış değilim
    yardım isteyen varsa her türlü yardım etmeye çalışırım ama olumsuz yaklaşana da bişe yapamam.
    Aşağıdaki adresten markette olduğunu görebilir ve telefonunuza indirebilirsiniz.

market.android.com
  • Ekşiden,

quote:

android sürümü markete çıkmış olan işbankasının mobil uygulaması. bada telefonlar için olan sürümünün de iki hafta içinde samsung apps'te çıkması planlanmakta.
  • evet 10.02.2011 tarihinde markette baktıgımda bulamamıştım.

fakat bu sabah tekrar aradım ve işçep android uygulamasını gördüm.

teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mericx

evet 10.02.2011 tarihinde markette baktıgımda bulamamıştım.

fakat bu sabah tekrar aradım ve işçep android uygulamasını gördüm.

teşekkür ederim.

Rica ederim :)
  • İşcep indirmem lazım acil olarak ama vodafone dan aldığım htc desire da market uygulaması yok. Normal tarayıcıdan girince de "bu hesapla eşlenik bir android cihaz yok" diyor. Nasıl indiriyoruz işcep'i?
  • market kur onsuz htc desire bir şeye yaramaz.
  • GÜNCELLEME

Android Kullanıcılarına İş Bank İşcep Müjdesi
    Uzun zamandır Android işletim sistemine sahip olan telefonlar için İşcep ve Cepanahtar uygulaması bulunmayan İşbank sonunda Android için uygulama geliştirmiş bulunuyor. Uygulama İş Bankası tarafından geliştirilmeden önce çoğu Android kullanıcısı Jar'dan Apk'ya çevirilmiş bir sistemi kullanıyordu. Jar dosyasının internette NetMite isimli bir site üzerinden çevirildiğinden dolayı bazı risklerin olduğu aşikârdı.

İş bankası kendi uygulamasını geliştirerek bu risklerin önüne geçmiş gözüküyor. Android marketten İşCep olarak arayarak telefonunuza yükledikten sonra İş Bankası Cepanahtar aktivasyon sayfasını ziyaret ederek telefonunuza yüklenen uygulamanın CepAnahtar bölümünü aktive etmeniz gerekiyor.
    https://www.isbank.com.tr/Internet/MainPageEnter.aspx?src=CepAnahtarAktivasyon

Bu uygulama ile birlikte bazı yeniliklerde bizi karşılayacak;
    Bana göre en önemlisi en yakın İşbank şubesini gösteren bir eklenti diğeri ise günlük hazırlanan ekonomi bültenleri

İşcep Uygulamasını incelemek için;
    https://market.android.com/details?id=com.pozitron.iscep&pli=1

Uygulamanın indirme linki;
    http://hotfile.com/dl/107114144/2d88d68/s_cep_Uygulamas.apk.html

• marketi nasıl kuracaz detaylı anlatırmısın
  • HTC Desireye işbankasının sitesinden indirdiğim dosyayı aktardım ama kurulum yapamadım. Hata verdi. Ayrıca dosya uzantısı app gözüküyor. apk olması gerekmiyor mu? Yükleyen arkadaşlar bir yardım edebilirmi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ICMAN

HTC Desireye işbankasının sitesinden indirdiğim dosyayı aktardım ama kurulum yapamadım. Hata verdi. Ayrıca dosya uzantısı app gözüküyor. apk olması gerekmiyor mu? Yükleyen arkadaşlar bir yardım edebilirmi acaba?

iş bankasının sitesine girmene gerek yok telefonundan markete gir orda ara hem daha basit hem daha güvenli

quote:

Orijinalden alıntı: colombo983

marketi nasıl kuracaz detaylı anlatırmısın

market kurulumu forumda olması lazım ordan apk yı indirerek ve okuyarak yapabilirsin
    elimde şuan marketin apksı yok olsa vercektim
  • Android için çıkan işcep'i beğenmedim. Anladığım kadarı ile wap sayfasına bağlanıyor. EFT yapılırken hesap seçilen sayfada fontlar çok büyük. Sadece hesap numaraları gözüküyor. Hangi banka ve kimin hesabı olduğunu göremiyorum. Benim için çok kötü oldu. Java çok güzeldi. Bunun bir çözümü varmı. Ayarları filan var mı diye baktım ama bulamadım.
  • cihazın marka modeli nedir ben hTc hero kullanıyorum gayet kullanışlı herşey gözüküyor ve bildiğim kadarıyla wap sayfasının ayarlarından yazı fontunu büyütme küçültme olanağı var
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.