Şimdi Ara

İŞ MAKİNALARINDAN (BEKO LODER ) HANGİ MARKALARI ALMAM DAHA SAĞLIKLI OLUR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
2
Favori
83.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MERHABA KAZICI-YÜKLEYİCİ İŞ MAKİNASIM ALACAĞIM AKLIMADA MST NİN 644 VEYA 642 SERİLERİ VAR .FİYAT HUSUSUNDAN JCB DEN DAHA UYGUN BANA SU SOĞUTMALI UZUN YOL GİDECEK VE SAĞLAM BİR MAKİNA LAZIM. BU KONUDA BİLGİLENDİRİRMİSİNİZ. TAVSİYE EDECEĞİNİZ BİR MAKİNA VAR MU?? İKİNCİ EL ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efe4321 -- 31 Aralık 2015; 22:09:11 >

• Hocam ona buradan cevap bulamazsınız ama Facebook'da "Sahadakiler" diye bir sayfa var, İş makineleri üzerine paylaşım yapıyorlar. Orada sorabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: goodorevil

Hocam ona buradan cevap bulamazsınız ama Facebook'da "Sahadakiler" diye bir sayfa var, İş makineleri üzerine paylaşım yapıyorlar. Orada sorabilirsiniz.
    bütçeniz nekadar. bende son 1 aydır arazideki işler için beko loader almayı düşünüyorum hala aradığım gibi birşey bulamadım. hafriyatçı arkadaşlar var onlarada sordum 3 yaşından daha yaşlıları almamı önermiyorlar sırf o yüzden vazgeçmek üzereyim. marka olarak cat ve jcb bakıyorum bende.
  • Hidromek var yerli
  • Hidromek 102s veya cat 444f tercih edebilirsiniz, her ikisinden de memnun kalırsınız, mastaşda güzel fakat biraz hantal kalıyor

Cat, Hidromek, Mastaş, jcb vs hangisini alırsanız ön tekerleri küçük olmasın yani 4 tekerde aynı ebad olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pilavyer

Hidromek 102s veya cat 444f tercih edebilirsiniz, her ikisinden de memnun kalırsınız, mastaşda güzel fakat biraz hantal kalıyor

Cat, Hidromek, Mastaş, jcb vs hangisini alırsanız ön tekerleri küçük olmasın yani 4 tekerde aynı ebad olsun.
    hidromekte mst de perkins motor kullanıyorlar. Ama kullanıcı için jcb daha ergonomik. mst ile jcb arasında 25-30 bin lira fark olması lazım.
  • Sahibinden de hidromekin. 102b alfa 1 105 lira uygunmudur. Hocam ondeki tekerlekler neden kucuk
  • Pilavyer kullanıcısına yanıt
    Neden hocam bilgilendirirseniz seviniriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: efe4321

Neden hocam bilgilendirirseniz seviniriz
    caterpillar,jcb ve volvo gerisi hikaye..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Super Santorelli

caterpillar,jcb ve volvo gerisi hikaye..

Alıntıları Göster
    Şöyle birşey al
    1 milyon gişe yaparsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: MESUT52_34

Şöyle birşey al
    1 milyon gişe yaparsın.

Alıntıları Göster

• Cat öneririm. Kullanırsanız farkı anlarsınız. Jcb surekli masraf açan bir makina. Ayrıca catin muz bomu var. Tünel geçerken çok işe yarar. Bir de kontroller joystick ve jcb gibi çapraz değil. Kato(ekskavator) gibi aynı.
  • Cat diyorsunuz ustam bir bakayim ikinci el piyasasi nasil acaba jcb ye gore dej avantajlari nelerdir.
  • En fazla 120 bin liralik bakiyorum 2010 model ve sonrasi icin
  • En önemlisi işiniz hazır mi birde siz mi kullanacaksınız. Operatore maas verirseniz para birakmaz jcb.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tLqA

En önemlisi işiniz hazır mi birde siz mi kullanacaksınız. Operatore maas verirseniz para birakmaz jcb.
    3cx kral makinadır. yada hidromek bak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sissil

3cx kral makinadır. yada hidromek bak.

Alıntıları Göster
    hiç kullanmadım ama nedense bana hidromek yada volvo sağlammış gibi geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Or_By

hiç kullanmadım ama nedense bana hidromek yada volvo sağlammış gibi geliyor.

Alıntıları Göster
    iş hazır . ön tekerlerin buyuk olmasının avantajı ve dejavantajı nelerdır
  • Hidromek ya da jcb işinizi görür, anladığım kadarıyla profesyonel işlerde değil kiralık ya da günlük işlerde kullanacaksınız.
    Uzun ömürlü profesyonel işler alacaksanız biraz daha paraya kıyıp CAT alabilirsiniz ama Hidromek parça ucuzluğu açısından mantıklı.
    Bir arkadaş 3 yaşından büyük olmasın demiş. Önemli olan yaş değildir bu makinaları. 10 yaşında ama ayda 10 saat çalışan makina da var, 1 yaşında ama günde 12 saat çalışan da. Ortalama yaşına göre yıllık 1200 saati geçmemiş olması alınabilir yapar.

Alırken bom eğriliği, hidrolik kaçırma gibi durumları kontrol ederek alın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: soulstriper

Hidromek ya da jcb işinizi görür, anladığım kadarıyla profesyonel işlerde değil kiralık ya da günlük işlerde kullanacaksınız.
    Uzun ömürlü profesyonel işler alacaksanız biraz daha paraya kıyıp CAT alabilirsiniz ama Hidromek parça ucuzluğu açısından mantıklı.
    Bir arkadaş 3 yaşından büyük olmasın demiş. Önemli olan yaş değildir bu makinaları. 10 yaşında ama ayda 10 saat çalışan makina da var, 1 yaşında ama günde 12 saat çalışan da. Ortalama yaşına göre yıllık 1200 saati geçmemiş olması alınabilir yapar.

Alırken bom eğriliği, hidrolik kaçırma gibi durumları kontrol ederek alın.
    Volvo beko loder almak isterseniz sizlere danışmanlık yapabiliriz...uzmanlığımız http://eyli.com.tr/volvo-beko-loder/

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.