Şimdi Ara

iş inada bindi kesin çözüm arıyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    çözemediğim bir sorunum var. elimdeki birkaç oyunun kurulumunda
    Runtime Error (at -1:0):
    Cannot Import Paramcount

ya da

Cannot Import Wizardform

gibi uyarı çıkıyor. Bu kurulumlar win 7 ve win 10 da açılıyor. bende win 7 kullanıyorum ama bende bu uyarıları veriyor. Bu iş inada bindi bu sorunun ne olduğunu bulmam lazım. Bana kesin bir çözüm yolu önerir misiniz ve bu hatanın neden kaynaklandığını söyleyebilir misiniz? Netteki birçok yol işe yaramadı.

• Format şart.
  • DirectX'i güncelle. Windows'u güncelle.

https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=35
  • venomstr kullanıcısına yanıt
    her şeyim tam ve hala bu oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: zivolder

her şeyim tam ve hala bu oluyor

Virüs girmiştir. Format at ve virüs programı kullan.

Hangi oyunların olduğunu da yazmamışsın. Oyunları Steam'den satın al.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 20 Ağustos 2017; 19:17:26 >
  • neden? sorunun nedeni ne ki tekrar olmayacağını bileyim. boşuna da format atmak istemiyorum
  • venomstr kullanıcısına yanıt
    virüs yok ve kullanıyorum. her oyunda da yapmıyor zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zivolder

virüs yok ve kullanıyorum. her oyunda da yapmıyor zaten.

Oyunları Steam'den satın al.
  • Tıpış tıpış oyununu al Steam'dan. Crack'li oyun neden kurulmuyor diye sorman bir kere komik. Neden acaba? Ve format atıp antivirüs kur güvenilir bir markadan (Eset Nod 32 tavsiye ederim) malum o kadar crackli o yun bulundurup antivirüssüz bilgisayara virüs sokmamak neredeyse imkansız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EuroTrumpSimulator2 -- 22 Ağustos 2017; 13:24:37 >
  • EuroTrumpSimulator2 kullanıcısına yanıt
    eminim ki oyundan kaynaklı bir sorun değil. virüsde yok. bunun başka bir karın ağrısı var. ve ben bunun peşindeyim. başka pc de kurulan oyun bende bu hatayı verip kurulmuyor. çok basit bir çözümü var eminim.
  • Mnrl89 M kullanıcısına yanıt
    Hepsini denedim. Tüm redistleri ve net frameworku sildim denedim. Yeniden kurdum denedim. Cmd komutları denendi. Neyse. Yinede sağolun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Antivirüsü kapatıp dene. Antivirüsün karantinaya attığı dosyalar varsa geri yükle.
  • freqX kullanıcısına yanıt
    onu da kontrol ettim. hiçbir şey işe yaramadı. bende sanal pc kurdum oyunu oraya kurup oradan kendi sistemime kopyaladım. bu sorunu çözememek içimde kaldı :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.