Şimdi Ara

Halısaha işleten bu işten anlayan, bilgisi olan var mı? (Halısaha açmayı düşünüyorum)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar daha önce konu açılmış ancak pek güncel değil. Malum dolar yükseldi, ekonomi değişti falan. O yüzden daha güncel bilgi olması adına yeni bir konu açma gereği duydum.
    Şimdi bu konu ile ilgili bilgisi olanlara şu soruları yöneltmek istiyorum:

1-) Arsa kendimizin ise; yan yana iki tane kapalı halısaha açmanın maliyeti nedir? (Soyunma odaları falan hepsi içinde.)

2-) Bu işin tamamen bitmesi ne kadar sürer?

3-) Halısaha yapımı tamamen bittikten sonra müşteri çekmek amacıyla halısaha fiyatı ne olarak belirlenmelidir? (piyasa bakımından.)

4-) Bu işten aylık gelir tüm masraflar hariç ortalama ne kadar oluyor?

5-) bu iş için eleman tutmaya gerek var mı?

6-) Gündüz vakti halısahanın boş kalmaması adına bir futbol klubüne (çocuklar için futbol okulu) kiralanması doğru mudur?

7-) Bu işin izinleri var mı? Varsa almak kolay mı? Bunun için bir ücret veriliyor mu? Bu işin kısacası prosedürleri neler?

Aklıma gelmeyen birkaç soru daha var aslında. Onu sonradan editlerim aklıma gelince. Şimdilik bu konu ile ilgili az veya çok bilgisi olanlar bilgilendirirse, genel olarak bir fikir sahibi yaparlarsa sevinirim. Teşekkürler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.