Şimdi Ara

İş Bankası Maksimum Mobile'e Özel Yemeksepeti 30/20 TL İndirim (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
457
Cevap
27
Favori
47.416
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yemeksepetinden damacana su söylesem boş damacanam yok fark alırlar mı alırlarsa ne kadar alıyorlar firmaya göre değişiyor mu

Edit alınıyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devulations -- 27 Mart 2017; 18:33:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • devulations kullanıcısına yanıt
    hocam bisu uygulamasında ilk iki damacana bkm expres ile ödeyenlere birer lira oradan söyleyebilirsiniz
  • Hocam son zamanlarda iyi gelişmeler var. PO da 3x100 e 50 puan, watsons ta 75 e 25 puan , temasız 4x15 e 15 puan veriyor.

Maximum mobilin faydası oldu
  • Geçersiz diyenler için sanırım ekstra bir malzeme vb. eklememesi gerekiyormuş, direk menüden seçilip alınması lazım.
  • ozcan_dk O kullanıcısına yanıt
    Ziraat maximum ile ödeme yapmayı denedim. 3D secure ekranına yönlendirdi. 3D smsi geldi. Maximum harici kredi kartlarıyla denediğimde direkt 3D ekranına göndermeden uyarı veriyordu. Sadece iş bankası kartlarıyla ödeme yapılabilir diye. Birkaç saat içinde sipariş geçicem o zaman denerim. 3d sonrası işlemi onaylayıp onaylamadığını.

edit: ziraat maximum ile denendi. 3d SMS onayından sonra uyarı veriyor. Sadece iş bankası kartlarıyla yararlanılabilir diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi clxa -- 28 Mart 2017; 15:24:51 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşımın şifresiyle benim karttan yapsam olur mu ödemeyi?
  • kod hala alınıyor mu ? tükendi mi?
  • cycloner kullanıcısına yanıt
    Olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaç gündür bekliyorum bana hala sms gelmedi
  • Hala devam 2 kişiden kod istedim biri geldi biri hala gelmedi.Geleni denedim düşüyor sepette.Bugün bi ziyafeti hakettik maximumdan ilk defa iyi diyeceğimiz bir kampanya olmuş.
  • yüksek lisans bitti bendede doktoraya başlayacam inş bu sene nasipse

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kodları bulsak ama bizim üniversite aidatsız kartla ödeme yapsak olurmu ? ödenen kartında illa kampanya dahilindekilerle olması mı gerekiyor.
  • Hangi bolüm hocam ben ölüculuk ve mezarcilik meslek yuksek okulundayım

• Selfy kodu olan var nı türk telekom selfy menüsü söylicem de maximum kodu var bende :(

• Burda öğrenciyiz diyip kod dilenirler sonra Amazon sayfasına geçip yok şunu sipariş ettim yok bunu sipariş ettim ekran kartımı yeniledim, ps4 üme kol aldım Amazon yaşa Amazon varol derler. Bizde öğrenci olduk Amazon'un A'sını bilmiyorduk, okul yemekhanesindeki 1.50 liralık menülerle karnımızı doyurduk,buz gibi çorbaları içtik ama gelip buralarda kimseden biz öğrenciyiz deyip birşey dilenmedik. 2 gün sigara içmeyiver veya kız arkadaşına hava için Starbucks kafelere götürme onun yerine istediğin yemeği sipariş et afiyetle ye.

Bu arada yanlış anlaşılma olmasın günlük yaşamda öğrencilere yardım yapmasını seven biriyim ama forumda biz öğrenciyiz diyip acıtasyon yapanlar bana samimi gelmiyor. Açın bakın Amazon'dan Columbia'ları, The North Face'leri, ps4 leri sipariş edenlerin yarısı öğrenci.

• congenial_boy C kullanıcısına yanıt
    hocam bende yazdım yukarıda fakat amazon kullanmadım ps4 almadım gidip pahalı marka kıyafetler almadım okul yemekhanesini kullanıyorum sigara da kullanmıyorum öyle şeyleri sevmem sadece yemeğe para gidiyor gerçekten menülerde çok abartılı fiyatlar olduğu için bari bi nebze olsun indirimli alayım bütçemi çok geçmesin demiştim onun için olan arkadaştan rica etmiştim mesajıma istinaden yazdıysan açıklayayım demiştim burada kullanmayıp da yardım etmek isteyenler de olduğunu bildiğim için ben yine söylemek istedim kötü birşey yok bunda aslında yardımlaşma diyebiliriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NeutronS -- 29 Mart 2017; 15:16:42 >
  • Kod geliyor mu hâlâ?

• quote:

Orijinalden alıntı: messimessipuyol

hocam bende yazdım yukarıda fakat amazon kullanmadım ps4 almadım gidip pahalı marka kıyafetler almadım okul yemekhanesini kullanıyorum sigara da kullanmıyorum öyle şeyleri sevmem sadece yemeğe para gidiyor gerçekten menülerde çok abartılı fiyatlar olduğu için bari bi nebze olsun indirimli alayım bütçemi çok geçmesin demiştim onun için olan arkadaştan rica etmiştim mesajıma istinaden yazdıysan açıklayayım demiştim burada kullanmayıp da yardım etmek isteyenler de olduğunu bildiğim için ben yine söylemek istedim kötü birşey yok bunda aslında yardımlaşma diyebiliriz

Kim 20 liralık kodunu versin ki ? Kredi kartı bilgilerini girip kodu alan adam zaten kullanmak için alıyordur.
  • haber verene tesekkur ederim. iyi oldu. 11tlye 3 kişi doyduk :)

• RavenoLL R kullanıcısına yanıt
    kullanmayan mutlaka çıkıyor burası zaten en çok bilinen forum olduğu için yemeksepetinin geçerli olmadığı bir sürü yerler var arkadaşlar yardım ediyor kod veriyor ki yemek fazladan yük olmasın diye zaten kampanyanın bitmesine 2 gün kalmış
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.