Şimdi Ara

İş Bankası Hesap Açma İşlemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
73.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar İş Bankasından hesap açmayı düşünüyorum. 18 yaşımdayım lise son sınıf öğrencisiyim.

-Hesap açtırdığım zaman herhangi bir ücret ödeniyor mu ?
    -Öğrenci belgesi vs. götürmem gerekli mi ? (Öğrenci olduğuma dair kanıt için.)
    -Her ay belli bir ücret kesintisi oluyor mu ?

Bunların cevaplarını yazarsanız sevinirim

• sadece kimlik yeterli
  • Kimlik yeterli sadece . 6 ayda bir 50 tl kesinti oluyor hesap işlemleri ıvır zıvır için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: parlement880

Kimlik yeterli sadece . 6 ayda bir 50 tl kesinti oluyor hesap işlemleri ıvır zıvır için.

evet malesef
    ben o yüzden iş bankası kartımı iptal ettirdim çok soyuyorlar ama her caddeye şube açmasınıda ihmal etmiyorlar
    ama bu arkadaş daha ilk alcak heves etmiş,o dönemlerden bizde geçtik,ilk heves ama daha sonra pişman olur
  • para almıyorlar..arkadaşın da dedıği gıbı sadece kimliğin yeterli olacak..

kesinti 30 tl diye biliyorum bende 30 kesmişler:))

sen yinede öğrenci belgenle git belki sana göre bi hesap açarlar.kesinti ödemezsin..öğrenci ve askerlerden kesinti almadıklarını biliyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -- 18 Nisan 2010; 20:18:16 >
  • akbankta öğrenci belgesi istiyorlar işbankasındada olabilir
  • Üniversitede öğrenci kimliği+kimlik ile hesap açınca herhangi bir ücret kesmiyorlar. Sen öğrenci kimliği yerine öğrenci belgesi verirsen ve 18+ isen hesaptan para kesmemeleri lazım. Tabi bu ücret kesmeme olayı sadece üniversite öğrencileri için değilse.
  • Neyse artık detayları yarın İş Bankasına gidince öğrenirim. Burdan bi ön bilgi almak istemiştim, teşekkürler
  • slm arkadaşlar öncelikle ben istanbuldayım ama yalovaya kayyıtlıyım hesap açmak istersem kaydımı burayamı almam lzm yoksa kimlik yetermi yada sadece kimlikle hesap acacağım banka biliyormusunuz cevaplarsanız sevinirim
  • arkadaşlar ben istanbulda oturuyorum ama kaydım yalovada sadece kimlikle hesap açmıyorlarmı yada sadece kimlikle hesap açacak banka yok mu cevaplarsanız sevinirim ...:)
  • 4 yıldır kullanıyorum. 1 kere 30 liralık kesinti yaptılar şimdiye kadar. onuda bir dilekçe ile başvurup geri alabiliyorsun zaten forumda konusu vardı
  • iş bankası'na ordan gelenlerin ısrarı üzerine bir hesap açtırdım. ayıp olmasın diye de 100 tl yatırdım bir hafta falan geçti hesabı kontrol edeyim dedim (başıma geleceğini biliyorum. ) 50 tl eksik. incelediğimde 47 tl hesap işletim ücreti 3 tl de bilmem ne vergisi kesmiş. neyse sonradan iptal ettiler. ama uyuz oldum çok. gerçi bir çok büyük bankada bu böyle sanırım.
  • üniversiteye yeni kayıt oldum ,18 olmama daha 12 gün var hesap açtırırken işlem ücreti alıyorlar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kardiyakarrest

üniversiteye yeni kayıt oldum ,18 olmama daha 12 gün var hesap açtırırken işlem ücreti alıyorlar mı?

15 tl alıyorlar diye duydum. Belki öğrenciyim dersen almayabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ERKUTCN

quote:

üniversiteye yeni kayıt oldum ,18 olmama daha 12 gün var hesap açtırırken işlem ücreti alıyorlar mı?

15 tl alıyorlar diye duydum. Belki öğrenciyim dersen almayabilir.

eyw kardeş bugün gidp konuşucam bakalım
  • quote:

Benden 10 TL almışlardı ama öğrenci değildim. Tahminimce senden almazlar.
  • benden almıyorlar.öğrenci kimliğine gerek yoktu velinle git açıyorlar.
  • öğrencilerden para almıyolarlar 3 senedir hesap kartı ve öğrenci kredi kartı kullanırım 1 kuruş kesilmedi
  • Öğrenci belgesi götürmen gerekiyor. Eskiden öğrenci kartlarından kesinti yapmıyolardı. Bundan sonra kesinti yapılacağı haberini aldım. Onu bir sor istersen.
  • ikametgah vs vs istenmiyormu artık ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.