Şimdi Ara

İrritabl Barsak Sendromu ( Hassas Barsak , İbs , Spastik Kolon ) (400. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
21 Misafir - 21 Masaüstü
5 sn
12.379
Cevap
199
Favori
1.898.854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 398399400401402
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merdumgiriz -- 17 Şubat 2019; 15:42:6 >
  • İmarator16 İ kullanıcısına yanıt
    Kardeş sende haklısın ne diyim ben daha evde hanıma anlatamıyom bazı şeyleri... Profiterol yapmış gene :))) ben tatlı yemeyek ekmek yemeyek diyom benimki irmik helvasını tereyağlımı margarinlimi yapıyım diyo

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Tabi buna ek olarak arkadaşlar yeme içme alışkanlıklarımızı değiştirmeliyiz gıdaların birbiriyle uyumu hazım süreleri ve yemek su ilişkisini anlamak lazım bunlarda can boğazdan çıkar kitabından ilgilenenlere

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kaptanım bu konuda bizede yardımcı olurmusun

• quote:

Orijinalden alıntı: İmarator16

Kaptanım bu konuda bizede yardımcı olurmusun
    .......,.,

.,.,.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elvis-Presley -- 7 Mart 2020; 14:5:22 >
  • 2 konuda yardımcı olmanızı rica edicem

1. Eski mesajlardan okuyarak geliyorum daha önce bir antibiyotik ve çayla ibs yendiğiniz den bahsetmişsiniz bu konuda

2. Olarak sfs testini şuan olmasada mutlaka yartircam diyelim yaptırdım ben bunu kime gostercem Daha önce doktorların ilgisizliğinden ve adiliginden bahsetmişsiniz ve diyelim candida mantarı vs cıktı varmış gibi değerlendirirsek ne yapmam lazım nette baya bir bilgi kirliliği var diyetisyene gitmistim daha da önce kotu olmuştum.

Sizin bu 2 konuda bütüncül önerilerinizi bekliyorum yarın psikiyatride randevum var istemeyerek gidiyorum ama çocukluktan beri ibs yanında sık idrar olması bnm okb li , çekingen ve karamsar, huzursuz kişilik ozellerimin kafamı karistirmasi.

Arkadaşım yazdığı larolxy ve debridat kullanıyorum etkisini göremedim.

Kafam allak bullak ne yapacagimi bilmeyen bir haldeyim

................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elvis-Presley -- 6 Şubat 2020; 20:46:29 >
  • Şuan icin sfs testini yaptirmam imkansız gibi birşey is yeriyle alakalı sorunlar var istanbulda değilim nerde yaptiracagimida bilmiyorum .

Psikolojik olabilirmi olabilir ,olmaya da bilir değil ise baskılamak zorunda bırakmak istemiyorum

Ama anlamadığım koyde yetiştim ben kendi doğal sütünü,yogurtunu,peyniri vs yiyen biri nasıl buna yakalanıyor

Bir sürü kötü beslenen insan var cevremde hiç birşey olmuyor onlara anlamadım gitti .

7 aydır yediğim

Haşlanmış tavuk ,pilav,
    Yumurta,lor,yoğurt başka birşey de yemedim hicmi düzelmez bu nasıl lanet bir hastalık.

...............

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elvis-Presley -- 6 Şubat 2020; 20:47:1 >
  • Bende tamamen Psikolojik olduğunu düşünmüyorum Sizin görüş ve yol gösterileriniz çok önemli benim kafamı karıştıran sık idrar da yanında eşlik etmesi acaba beyin den giden kontrolsüz sinyal olabilir mi diye düşündürüyor çünkü idrar, idrar kültürü,kan , urodinami yapıldı sonuçlar temiz çıkınca doktor bana cevap veremedi başından savdı.

Tabiki Şuan için 2 planım var biri sizin görüşünüz olan sfs yaptırmak

2 cisi = gaita naklinden bahsediliyor.

Sfs mutlaka yaptiricam böyle birşey olduğunu sizden öğrendim

Özel hastanenin gastrocusu bile bana psikiyatriye git dedi yani savdı başından oda

Parayı almayı biliyorlar ama şöyle beslen sende su bakteri olabilir su ilacı verelim yok ne yazıkki

Birde antidepresan,birde gaz giderici, bağırsak düzenleyici ve probiyotik yazıp yolluyorlar

..................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elvis-Presley -- 6 Şubat 2020; 20:47:15 >
  • Size katılıyorum bende bütün hastalıkların bağırsaktan başladığını okumuştum iste benimkide bir umut çünkü bu hastalık çok çektirdi,çektiriyor bu yüzden aklımiza ne gelse bir umut sariliyiruz belki kendimizi kandırıyoruz ama iste içimdeki umut ya olursa diyor ( psikoloji ) .

Doktorlar kısmına bende katılıyorum bir dahiliye ye gittim bana cipro yazmış =) kağıdı yırttım attım.

Bu hastalığın tedavisi aslında bulunabilir ama dediginiz gibi çok para dönüyor...

..................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elvis-Presley -- 6 Şubat 2020; 20:47:46 >
  • Su karışımları biz nasıl deneyebiliriz =)

evet doktorlar belki inanmamıştır bile kendileri cok iyi bilen biz ise onlara gore cahil insanlarız

• 15 günde 2 defa yenmişsiniz.. şuan durum nasıl

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yine gerideki yazıları okudum aslinda bir cok arkadaş sizinde yol göstermenizle çözüme kavuşmuş gibi

Önce safra kesesini ve pankreası kontrol ettircem

Daha sonra bu kına kına tozu, arjinin,glutamin ve bulabileceğim en iyi probiyotik ve beslenmeyle

1 ay test yapıp ne kadar şiddetin azaldığını tespit edicem

Olmazsa son çare sfs , psikiyatriye gitmekten vazgeçtim

320 ve 330 arasını okutun arkadaşlar çözüm var gibi tabi liderimiz kaptan elvisin payı büyük tam bir kaptan =)

• Uysaluysal U kullanıcısına yanıt
    .......,,.,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elvis-Presley -- 21 Şubat 2020; 13:1:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İmarator16

Yine gerideki yazıları okudum aslinda bir cok arkadaş sizinde yol göstermenizle çözüme kavuşmuş gibi

Önce safra kesesini ve pankreası kontrol ettircem

Daha sonra bu kına kına tozu, arjinin,glutamin ve bulabileceğim en iyi probiyotik ve beslenmeyle

1 ay test yapıp ne kadar şiddetin azaldığını tespit edicem

Olmazsa son çare sfs , psikiyatriye gitmekten vazgeçtim

320 ve 330 arasını okutun arkadaşlar çözüm var gibi tabi liderimiz kaptan elvisin payı büyük tam bir kaptan =)
    .,.,.,.,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elvis-Presley -- 21 Şubat 2020; 13:1:45 >
  • 
Sayfa: önceki 398399400401402
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.