Şimdi Ara

Irobat Queen Q1 Akıllı Temizlik Robotu Kullanıcılar Klubü (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
418
Cevap
63
Favori
34.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Cdg34

Merhaba. İrobat queen q1 model robot aldım. Memnunum fakat bir sorum olacak.
    Parça olarak 2 yedek üçgen fırça 1 ıslak temizleme kutusu (toz kutusunun yerine takılan) ,1 yedek bez, 1 filtre çıktı Vs çıktı.

Kutudan orta döner silindir olarak fırçalı silindir çıktı. İnternette orta silindir için fırçalıdan farklı lastik silindir mevcut bu normalde kutudan çıkmalı mıydı. Islak temizlik için onun kullanılması lazım gibi ama kutudan çıkmadı.

Herkeste durum böyle mi? Ekstradan mı alıyoruz o orta lastik silindiri
    Evet hocam herkeste öyle daha önce bahsetmiştim ben de
  • tsfirtina kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gomek G kullanıcısına yanıt
    Bu sorun bi kaç kere kablıya dolandıktan sonra benimkinde de oldu. Deli divane gidip duvar görmüş gibi kısa mesafede başka yöne dönüyordu. Cihazın üstündeki auto tuşunun ışığını söndürüp kumandadan temizleme başlattım. Normal rutine döndü. İlk başta nasılsa şimdide ayarladığım saatte temizliğe başlayıp kendi yerine dönüyor. Nadiren sağda solda dolanmış, durmuş buluyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yorumları okuyorum da ...

ürün bozulmazsa çok iyi performansı var ancak ürün bozulursa servisten hayır gelmez onu anladım.

bu cihaz böyleyse 2000 TL'lik cihazları düşünemiyorum bile bunla tecrübe ettim bir sonraki alacağım ürün kaliteli olacak
  • PunkBunny kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Aslında her elektronik cihazın bir zayıf noktası var. 5-6bin liralık Neato'ların lidar üniteleri çok sık arıza yapıyor ve yeni modül 175 USD, veya dünyanın büyük bir markasının fan ünitelerinde bu aralar çok sık arıza var ve servisi "kullanıcı hatası" diyor.

Robotlar arasında en sağlamı Ecovacs aslında ama onun da ne servisi ne de dağıtıcısı var ülkemizde. Neyse ki, iyi firmalar yedek parça taleplerini geri çevirmiyorlar ve bu yolla bana gelen cihazları tamir edebiliyorum.

Demem odur ki, fiyat çok önemli bir kriter değil yeter ki doğru dürüst bir servis anlayışı olsun ithalatçı firmada.

Saygılarımla
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hepsirobot

Merhaba,

Aslında her elektronik cihazın bir zayıf noktası var. 5-6bin liralık Neato'ların lidar üniteleri çok sık arıza yapıyor ve yeni modül 175 USD, veya dünyanın büyük bir markasının fan ünitelerinde bu aralar çok sık arıza var ve servisi "kullanıcı hatası" diyor.

Robotlar arasında en sağlamı Ecovacs aslında ama onun da ne servisi ne de dağıtıcısı var ülkemizde. Neyse ki, iyi firmalar yedek parça taleplerini geri çevirmiyorlar ve bu yolla bana gelen cihazları tamir edebiliyorum.

Demem odur ki, fiyat çok önemli bir kriter değil yeter ki doğru dürüst bir servis anlayışı olsun ithalatçı firmada.

Saygılarımla
    yani ürün bozuldu mu sana mı yollayacağız hocam

Tabii ki öncelikle servisi deneyin, en doğrusu budur.
    İki sene boyunca hem ücretsiz servis vermek hem de yapamıyorlarsa değiştirmek zorundalar.
    Çaresiz kalırsanız tabii ki yardımcı oluyorum.
    Saygılarımla
  • Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    yeriniz nerede hocam bilelim de belki lazım olur
    Ankara'dayım, ofisim yok şimdilik. Evimden hizmet veriyorum.
  • Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    kargoyla yollarım hocam sıkıntı olursa
  • qeep kullanıcısına yanıt
    Aynı sorunu bende yaşıyorum, evin nerdeyse tüm zemini eski tip kalın halılarla kaplı, auto modda verimsizdi, onun için karışık (halı) modda çalıştırıyorum. Öncesinde karışık modda çalışırken, önünde bir engel olmadığında 4-5 metre ilerliyordu şimdiyse yarım metre sonra durup başka yöne dönüyor, bu hareketi sürekli tekrarlıyor.

Siz hangi modda kullanırken bu sorunu yaşadınız? Cihazın auto ışığını söndürdüm derken tam olarak ne yaptınız anlayamadım, tekrar anlatır mısınız belki benim robotum için de çözüm olur.

• Migros'ta yeniden 599 Liraya düşmüş. Anneme almak istiyorum. 70 yaşındaki birinin kullanabileceği bir ürün mü acaba? Kullanması zor olacaksa almayacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mstkurt -- 29 Ekim 2019; 23:39:0 >
  • mstkurt M kullanıcısına yanıt
    Cihazı kumandadan tek tuşla çalıştırıyorsun geri kalanı kendisi yapıyor. Arada halının sacaklarina veya yerdeki elektrik kablolarına takılıp durdurduğu oluyor. Onda da sinyal veriyor. Kullanım sonrasinda da haznesini boşaltmak lazım. Siz karar verin. Bu arada nerde stokta var acaba?

• Yeni açılan konu sayesinde bende akrabam sayesinde almış oldum. Inegoldeki 5m migros tan umarım iyidir.

• Merhabalar 5mmigros sadece inegolde mi var Bursa'da?hala devam etmektemi indirim?

• Hiç çalıştırılmamış ürünümü istanbul içi avrupa yakasında elden teslim satmayı düşünüyorum ilginenler dm atabilir fiyat 700tl
  • yorumları okuyunca almaktan vazgeçtim. sanırım yeterli bir ürün değil irobot modellerine bakmak gerek.

çin mali çakma bir cihaz sanırım, 6 ay sonra çalışcağını zanettim keza yedek parça bulması da ayrı dert, bir de kötü garantiyi eklersek parayı sokağa atmaktan farkı kalmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apexi -- 13 Kasım 2019; 12:10:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Apexi

yorumları okuyunca almaktan vazgeçtim. sanırım yeterli bir ürün değil irobot modellerine bakmak gerek.

çin mali çakma bir cihaz sanırım, 6 ay sonra çalışcağını zanettim keza yedek parça bulması da ayrı dert, bir de kötü garantiyi eklersek parayı sokağa atmaktan farkı kalmıyor.
    Bu ürün binlerce adet satıldı, seri üretim de olsa münferit hataların olması kaçınılmaz. Ürün fiyat/performans ürünü kategorisinde. Orjinal irobot da alsanız buradaki sorunların benzerlerini yaşayabilirsiniz. O yüzden beklentiyi doğru konumlandırmak lazım.
  • t_packk T kullanıcısına yanıt
    Binlerce adet satılması yıllarca düzgün çalışacağı ve iyi performans göstereceği anlamına gelmez, sonuçta Çin'de 69 dolara satılan bir ürün bu. tabii ki ucuz etin yahnisi şeklinde olacak.

Öte yandan en ucuzu 1500TL olan bir iRobot Roomba ile de karşılaştırma yapmak da çok doğru değil, paranız ona yetiyorsa zaten gidip Xiaomi, iRobot, Ecovacs gibi arızası az, parçası bol cihazlar alırdınız.

Bu arada, iRobat ürününün batarya ve temizlik fırçası ürününden gelen arızalar endüstri standardı olan %4'lük normalin çok üstünde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hepsirobot

Binlerce adet satılması yıllarca düzgün çalışacağı ve iyi performans göstereceği anlamına gelmez, sonuçta Çin'de 69 dolara satılan bir ürün bu. tabii ki ucuz etin yahnisi şeklinde olacak.

Öte yandan en ucuzu 1500TL olan bir iRobot Roomba ile de karşılaştırma yapmak da çok doğru değil, paranız ona yetiyorsa zaten gidip Xiaomi, iRobot, Ecovacs gibi arızası az, parçası bol cihazlar alırdınız.

Bu arada, iRobat ürününün batarya ve temizlik fırçası ürününden gelen arızalar endüstri standardı olan %4'lük normalin çok üstünde.
    2. paragrafta demek istediğinize katılıyorum ve zaten yazdığım bu yöndeydi fakat ürünü kötülediğiniz kısımlar da yazdıklarınızla çelişiyor. Markasız çakma bir ürün ve fiyatına göre mükemmel sonuç çıkarıyor.

Bunun dışında oran vererek konuşuyorsunuz fakat siz bu ürünün yetkili servisi misiniz, kaynağınız nedir? Daha önce bu başlıkta başka arkadaşlara manyetik şeritler aldırıp boşuna masraf yaptırmıştınız. Yeterince bilginiz olmayan konularda biliyormuş gibi davranmak insanları etkilemek hoş değil.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.