Şimdi Ara

ırmağa uçtum (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
327
Cevap
4
Favori
19.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kabus gibi bir olay. yaşamla mücadeleden galip çıkmışsınız. geçmiş olsun. bu önüne kıran şerefsizin de...
  • Geçmiş olsun bence de pert olsun gitsin hiç gerek yok ...
  • Geçmiş olsun...
  • Geçmiş olsun. Başınıza gelen kaza gerçekten çok büyük. Allah sizi korumuş.

Mal canın yongasıdır, ama yinede böyle büyük bir kazada boş verin arabayı falan, zaten hayır gelecek bir tarafı da kalmamış.
  • Geçmiş olsun. Allah korumuş. Bence yaptırmayın çok masraflı olur ve satarken zorlanırsınız
  • Allah korumuş. Çok şanslısınız. Geçmiş olsun.
  • Çok geçmiş olsun. Aracı bence direk hurdaya verin arabadan artık hayır gelmez.
  • Geçmiş olsun
  • Kardeş çok geçmiş olsun. Allah korumuş. Arabaya gelirsek yaptırıp binin sonrada satın. yoksa hurdaya bedawaya gider.
  • Ustam gecmis olsun baslikta saka sandim ama girince anladim yaralanma filan birsey yok demi cana gelecegine mala gelsin gecmis olsun
  • çok geçmiş olsun hocam canınıza bişey gelmemesi sevindirici bence arabayı hurdaya çıkarın
  • Çok geçmiş olsun , gerçekten büyük bir kaza atlatmışsınız ...
  • Cok gecmis olsun

Su giren araba daha randiman vermez bilginiz olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: flonky

Geçmiş olsun önüne araç çıktı diye nehremi uçman gerekiyordu vursaydın ya niye kırdın direksiyonu (gerçi kaçma refleksi) ama o refleksini körelt yani sonuçta aşşası nehir bu arada vurcağın araç nerde kaçtımı?

tam o sırada nehir oldugunu farketmedim. Tali yoldan anayola cıkan aracı birden bire görünce ölümlü bir kaza olmaması için sağa kırdım, veya refleksde olabilir. enazından ekin tarlasına saplanıp dururum diye düsündüm. çünkü hertaraf ekin tarlasıydı. önümdeki araç ise hiç durmadan basıp gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marinerocyp

tam o sırada nehir oldugunu farketmedim. Tali yoldan anayola cıkan aracı birden bire görünce ölümlü bir kaza olmaması için sağa kırdım, veya refleksde olabilir. enazından ekin tarlasına saplanıp dururum diye düsündüm. çünkü hertaraf ekin tarlasıydı. önümdeki araç ise hiç durmadan basıp gitti.

Belki de en iyisi budur. Şu anda çok şükür sağ sağlim kurtulmuşsunuz, çarpışma olsaydı belki de telafisi mümkün olmayan hasarlar oluşacaktı.

Aracı bence hiç uğraşmadan satın. Çünkü ölüm tehlikesi atlattığınız bir aracı her gördüğünüzde o anı hatırlarsınız. Ve belki de binemezsiniz. Ayrıca bu araç toplansa bile, güvenliği sıfır olur. Elektronik aksamları da kullanılamayacak hale gelmiştir.

• Cok gecmis olsun.

O s!r!fsize'de İnsaf.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marinerocyp

quote:

Orijinalden alıntı: flonky

Geçmiş olsun önüne araç çıktı diye nehremi uçman gerekiyordu vursaydın ya niye kırdın direksiyonu (gerçi kaçma refleksi) ama o refleksini körelt yani sonuçta aşşası nehir bu arada vurcağın araç nerde kaçtımı?

Oda ayrı bir şerefsizlik tabiki. Basıp gitmesi..

Çok geçmiş olsun dostum, belki de kemer takılı olmasa arabanın içinde dönüp başını falan bir yere vurabilirdin.

• Büyük geçmiş olsun.

Aracı bu şekilde satın bence. Toplarsanız size ilerde çok masraf açar.
  • geçmiş olsun. rahat tavrınız dikkatimi çekti..
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Mysterious_

geçmiş olsun. rahat tavrınız dikkatimi çekti..

arkadaslar hepinize ayrı ayrı tesekkur ederim. bugun sabah ilk iş olarak adak adadım. hala 7m derinlikteki yasam mucadelemi hatırlıyorum. gercekten ölüm anını yasadım. emniyet kemeri hayatıma mal oluyordu.
    denizcilik fakultesi mezunu oldugum için dalış dersleri, gemi terk vs eğitimi almıştık. bunun etkisi oldugunu düşünüyorum. ayrıca sudan çıkıp 200m ilerdeki petrol istasyonundan polisi çağırmam polisi şüphelendirdi.7m derinlikte sıkıştıgım yerden çıkabilmem, sonra akıntıya kapılmadan çıkıp 200m yuruyerek gitmeme inanmadılar. gelen sualtı polisi 15 yıllık meslek hayatında böyle bir olayı görmediğini söyledi. hatta akıntıdan dolayı dalış için uygun değil dedi ve ip yardımıyla 2 kişi olarak girdiler.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.