Şimdi Ara

ırmağa uçtum (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
328
Cevap
4
Favori
19.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok geçmiş olsun.Resimleri öyle görünce fena oldum.Allah beterinden korusun.Allah korumuş resmen.
  • Geçmiş olsun hocam, allah korumuş.
  • Çok büyük geçmiş olsun. İnsanın tüyleri ürperiyor resimleri görünce. Pekçokları gibi ben de arabayı düşünemiyorum bile.
  • büyük geçmiş olsun su yiyen arabanın bir hayrı olmaz
  • büyük geçmiş olsun ölümden dönmüşsünüz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marinerocyp

quote:

Orijinalden alıntı: _Mysterious_

geçmiş olsun. rahat tavrınız dikkatimi çekti..

arkadaslar hepinize ayrı ayrı tesekkur ederim. bugun sabah ilk iş olarak adak adadım. hala 7m derinlikteki yasam mucadelemi hatırlıyorum. gercekten ölüm anını yasadım. emniyet kemeri hayatıma mal oluyordu.
    denizcilik fakultesi mezunu oldugum için dalış dersleri, gemi terk vs eğitimi almıştık. bunun etkisi oldugunu düşünüyorum. ayrıca sudan çıkıp 200m ilerdeki petrol istasyonundan polisi çağırmam polisi şüphelendirdi.7m derinlikte sıkıştıgım yerden çıkabilmem, sonra akıntıya kapılmadan çıkıp 200m yuruyerek gitmeme inanmadılar. gelen sualtı polisi 15 yıllık meslek hayatında böyle bir olayı görmediğini söyledi. hatta akıntıdan dolayı dalış için uygun değil dedi ve ip yardımıyla 2 kişi olarak girdiler.

tekrar gecmiş olsun.

• öncelikle geçmiş olsun. yalnız anlayamadığım duble yolda nasıl önünüze araba çıktı ve şuan sizin hastanede olmanız lazımdı hiç bişey olmamış gibi fotoğraf ekleyip yazı yazıyorsunuz
  • Geçmiş olsun hemşehrim. Araçtan iyi bir şekilde istifade edemeyeceğinizden ve size bu kazayı hatırlatacağından dolayı arabayı hurdaya vermenizi tavsiye ederim.
  • Büyük geçmiş olsun.
  • Hiç ugrasma kardesim,bizim kamyon selde kalmıstı,kasko yaptı aracı,1 ay sonra araç elektrik dewresinden yandı. Kablolar oksitlenme yapmıs fln filan dediler. Diğer bi kamyonetimzde selde kaldı, kasko bu araç beyinli bunu yaptırmak 40 bin tlyi bulur dedi. Araç saten 30 bin lira direk pert ettiler. Sen sen ol sakın ama sakın yaptırma o aracı hiç bir türlü düzen tutmuyor. Yaptırırsan pisman olursun. Ver hurdaya gitsin...
  • Ceyhanda 4 yıl kaldım,o yolunda biliyorum hocam dümdüz yol nasıl çıktığını ınan anlamadım geçmiş olsun hocam bende denizciyim hakikatten o sudan gece vakti çıkabilmek çok zor işdir
  • Geçmiş olsun.O yolu biliyorum ama yeri tam çıkartamadım..Adana Ceyhan arasındaki yolda mı oldu acaba?..Bu arada bu arabadan pek hayır gelmez...Sel ve bu şekildeki arabalar yapılsa da elektronik arızayı yine veriyor....
  • Geçmiş olsun. Verilmiş sadakan varmış.
  • Büyük geçmiş olsun, ben olsaydım kurtulamazdım. Allah seni sevdiklerine bağışlamış resmen.

Aracı boşver hurdaya ver gitsin. Su girdiği için çok büyük masraf açar, hem uraştığında deymez hem de o araç her daim sana itici gelir psikolojik olarak böyle bir kazadan sonra. Kaza yaptığın an hep gelir aklına bence bir an önce kurtul.
  • Büyük geçmiş olsun hemşerim. Ben de yıllardır araç kullanırım ama Adanada kanal kenarlarından giderken hep bi ürperti olur üzerimde. Adak işini düşünmeniz çok iyi olmuş, boşverin arabayı, hemen bi kan akıtın diyecektim ben de. Bir otomotiv mühendisi olarak şunu söyleyim, o arabadan toplansa da hayır gelmez. Hurdaya çıkarmanız en mantıklı seçim olacaktır. Tekrardan geçmiş olsun, hayırlı günler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok geçmiş olsun
  • Çok geçmiş olsun ,
  • quote:

Orijinalden alıntı: one man one engine

Geçmiş olsun.O yolu biliyorum ama yeri tam çıkartamadım..Adana Ceyhan arasındaki yolda mı oldu acaba?..Bu arada bu arabadan pek hayır gelmez...Sel ve bu şekildeki arabalar yapılsa da elektronik arızayı yine veriyor....

tekrar tesekkur ederim arkadaslar.
    kazanın tam yeri osmaniye-adana yolunda adana geliş yönünde ceyhan köprüsünün başında gerçekleşti. halk nato köprüsü diyor.

google map linki şurda:

http://maps.google.com/maps?saddr=Adana+Osmaniye+Yolu%2FD400&daddr=Adana+Osmaniye+Yolu%2FD400&hl=tr&sll=37.052506,35.807641&sspn=0.006782,0.013797&geocode=FUBgNQIdaFUiAg%3BFdpgNQIdl00iAg&t=h&mra=dme&mrsp=0&sz=16&z=16

A noktası yola cıkan aracla karsılastıgım nokta, B noktası nehire dustugum nokta

• Çok. Geçmiş olsun ucuz atlatmışsınız.Araba suya gömüldükten sonra kapilari nasil actiniz icerisinin komple dolmasini bekledinizmi cunki acilmiyor basinc farkindan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buyuk gecmis olsun hocam,bu aractan hayır gelmez daha, sıkıntıya girmeyin.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.