Şimdi Ara

IPTV MK802 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
3
Favori
4.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lorddemon

Üstad,

http://www.ever-buying.com/product149374.html bu link açılmıyor marka model detay bilgisi paylaşırsan onada bakayım

Mele F10'a baktımda aklım kesmedi.

Sende ki Ever-Buying daki ürün hem tv, hem sinema sistemi hemde bu cihazı mı kontrol ediyor onu anlamadım?.

Ayrıca Ever-Buying dan alışveriş yapmadım kargo ve güvenirlilik n asıl . ayrıca dealextreme için de aynı sorularm geçerli

ever buying donanımhaberde bitişik yazınca **** oluyor
    bu nedenle linke (-) işareti koydum ** olmasın diye .
    linkteki ever ile buying arasındaki işareti kaldırıp tarayıcıya yapıştırırsan sorun kalmayacaktır.

yada link kısaltma servisi ile vereyim linki uğraşma
    http://mikiurl.com/r/shoq8t

ürün aynı zamanda öğrenme özelliğine sahip universal kumanda.
    Tuşları tanıtarak istediği IR kumandalı cihazı kumanda edebiliyorsun.

**

Güvenlik konusunda hiçbir siteye garanti veremem .
    Ancak ever-buying , dealextreme buyincoins , dinodirect gibi sitelerden alışverişlerim oldu
    sevk tarihi itibarı ile istanbula yaklaşık 8-10 günde geliyor.

genelde free shipping olduğu için ptt ile geliyor. buradaki önemli nokta postacı kapıya mektup gibi
    bırakıp gidebiliyor.

** Genel not olarak yazayım ;
    Yabancı siteler için PAY-PAL Kullanmaya özen gösteriyorum.
    ( 1. neden kredi kartımı herkese vermemiş oluyorum.
    2. Neden Satıcı ürünü göndermezse Pay-pal da ayrıca muhattabım oluyor. sadece 1 kere ebayda başıma geldi)

Sanal kart veya pay-pal kullanmanı genel olarak önerirrim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rfve -- 29 Ağustos 2012; 13:37:06 >

• quote:

Orijinalden alıntı: rfve

quote:

Orijinalden alıntı: ender

quote:

Orijinalden alıntı: rfve

kimi satıcılar $50-55 a satıyorlar mk802-II yi.

fiyatlar düşmüş galiba.

http://www.aliexpress.com/product-fm/625880118-MK802-II-Android-4-0-Mini-PC-TV-Box-allwinner-A10-1GB-DDR3-RAM-4GB-ROM-wholesalers.html

yanlız lınktekı mk802 nin ilk versiyonu.. sonra ilk versıyonunu yollamasınlar..

MK802 II Android 4.0 Mini PC/TV Box allwinner A10 1GB DDR3 RAM 4GB ROM 1.5Ghz IPTV/google tv/smart android box

tanımda yukarıdaki gibi yazıyor. ama görseller ilk versiyon gibi duruyor.

evet d,kkat etmemişim.

@lorddemon
    klavye biraz afedersin ama kalas gibi duruyor.

bende şundan var. ( - işaretini kaldırmak lazım)

http://www.ever-buying.com/product149374.html

bende daha estetik. ve tv-uydu-ses sistemi vs kumandası olarak
    kullanmak içinde gayet uygun ebatlarda.
    ( Normal tv kumandası gibi sadece klavye kısmı en olarak geniş )

Birde şu aşağıdaki var.
    bunun air mouse olayı güzel bence bendekine göre tek artısı.
    http://www.dealextreme.com/p/mele-f10-fly-mouse-3-in-1-2-4ghz-wireless-air-mouse-keyboard-remote-control-black-128312

bizde kuzenle aşağıdakinden sipariş geçtik henuz gelmedı Gyroscope lu bişiy

http://www.in4dealz.com/deals/Mini-Gyroscope-Fly-Air-Mouse-RC11-2-4GHz-Wireless-Keyboard-for-Google-Android--PC-TV--Box-Palyer-600034/

• bunun öğrenme özelliği var mı * yani tv, receiver gibi ürünleri de bu tek kumanda ile ittiebilirmiyiz acep..

benim gönlüm aslında halen iPazzPort KP-180-16 C1320 de ama şimdi rfve hocam kanıma girdi karar veremedim.
    senin gönderdiğin üründe iyiymiş üstad. bir gelsinde kullan bakalım olmadı ondan alırız.
  • quote:

bunun öğrenme özelliği var mı * yani tv, receiver gibi ürünleri de bu tek kumanda ile ittiebilirmiyiz acep..

benim gönlüm aslında halen iPazzPort KP-180-16 C1320 de ama şimdi rfve hocam kanıma girdi karar veremedim.
    senin gönderdiğin üründe iyiymiş üstad. bir gelsinde kullan bakalım olmadı ondan alırız.

JB22A nın öğrenme özelliği var..
    yani bendeki olanın.

IR kumandayı karşısına getirip öğretiyorsun. istediğin cihazın
    istediğin tuşu elinin altında oluyor.
    tek tuş ile bilgisayar moduna geçip klavyeyi + mouse ı da kullanıyorsun.

Compact bir cihaz olması beni de cezbetmişti bu nedenle almıştım.

**
    Bu arada ne kadar dayanır bilmem tabi. şimdilik bizimkinde sorun yok.
    Çin işi ya belli de olmaz yani.

Gerçi kumanda plastik ve malzemesi kaliteli duruyor ama bilmem tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rfve -- 29 Ağustos 2012; 15:51:02 >

• Arkadaşlar bende MK 802 II almayı düşünüyorum. Bu cihaza harici hdd bağladınız mı? bende 1 tb lik harici hdd var. Ayrıca ntfs biçimlenmiş disklere okuma ve yazma yapılabiliyor mu?
  • sorun yok baglarsınız.
  • ben de ipazzport kp-810-18r var akıllı lazer point mini keyboard yenı aldırdım ingilterede bir arkadaşa ,
    android-google-wista-xp-linux hepsi destekli ustelık akıllı ..
    android sony live dock-pc -dune media player ,hatta lg tv im de bile kullananbiliyorum bunu almayı deneyin,

http://www.amazon.co.uk/iPazzPort-Wireless-Remote-Keyboard-Black/dp/B008HZ2LXO/ref=sr_1_10?ie=UTF8&qid=1346318290&sr=8-10

burada var isteyen olursa tarafıma p.m atsın satabilirimde...

• bana paypal kullanabileceğim güvenebileceğim siteler nereleri önerirsiniz.

bu mk802ii ve ipazzport kp 180 16 yi alacagimda koydum kafaya..

illa ki paypal olsun..
  • quote:

bana paypal kullanabileceğim güvenebileceğim siteler nereleri önerirsiniz.

bu mk802ii ve ipazzport kp 180 16 yi alacagimda koydum kafaya..

illa ki paypal olsun..

ebay.com
  • Merhaba arkadaşlar,

mk802ii ile Dark Androidbox cihazlarının hız farkı açısından değerlendirmesini yapabilir misiniz ? Temel olarak XBMC kullanmak istiyorum, hangisi daha performanslı görev yapar?

Şöyle bir yorum okudum:http://forum.donanimhaber.com/m_57314090/mpage_16/f_/key_mk802//tm.htm#63537056

Birde anladığım kadarıyla android'de DTS sesleri doğrudan ses sistemine aktarmak için passthough/bitstream desteği yok? Edit: Mele A2000 Başlığında audiopatch şeklinde bir dosyadan bahsedildiğini gördüm. Bu tüm android cihazlara uygulanabilen bir patch mi yoksa sadece Mele'de mi işe yarıyor? DTS Pro'yuda ses sistemine bitstream yapabiliyor mu ?

Teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buyukbang -- 4 Eylül 2012; 8:51:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: buyukbang

Merhaba arkadaşlar,

mk802ii ile Dark Androidbox cihazlarının hız farkı açısından değerlendirmesini yapabilir misiniz ? Temel olarak XBMC kullanmak istiyorum, hangisi daha performanslı görev yapar?

Şöyle bir yorum okudum:http://forum.donanimhaber.com/m_57314090/mpage_16/f_/key_mk802//tm.htm#63537056

Birde anladığım kadarıyla android'de DTS sesleri doğrudan ses sistemine aktarmak için passthough/bitstream desteği yok?

Teşekkürler...

dark'ın antutu skorunu bilmiyorum fakat mk802 1gb olanı 2947 gibi bi antutu puanı alıyor. dark kullananlara sorarsan karşılaştırma yapabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: eCCo
    dark'ın antutu skorunu bilmiyorum fakat mk802 1gb olanı 2947 gibi bi antutu puanı alıyor. dark kullananlara sorarsan karşılaştırma yapabilirsin

Cevap için teşekkür ederim !
  • Arkadaşlar,

Mk802 ürününde sorunsuz bir şekilde çalışan Webcami tesadufen buldum.. umarım ilgilenenlere yardımcı olabilirim...

A4Tech PK-635K ses ve görüntü sorunsuz...
  • quote:

Arkadaşlar,

Mk802 ürününde sorunsuz bir şekilde çalışan Webcami tesadufen buldum.. umarım ilgilenenlere yardımcı olabilirim...

Görüntülü görüşmeyi denediniz mi?

Performansı nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: buyukbang

Merhaba arkadaşlar,

Birde anladığım kadarıyla android'de DTS sesleri doğrudan ses sistemine aktarmak için passthough/bitstream desteği yok? Edit: Mele A2000 Başlığında audiopatch şeklinde bir dosyadan bahsedildiğini gördüm. Bu tüm android cihazlara uygulanabilen bir patch mi yoksa sadece Mele'de mi işe yarıyor? DTS Pro'yuda ses sistemine bitstream yapabiliyor mu ?

Teşekkürler...

Geri kalan sorularla yaptığım araştırmalarda şu sonuçlara ulaştım:

- Android'te AC3/DTS bitstreaming desteği var ama kapalı. Yukarıda bahsi geçen APK ile açılıyor.

- 3D Bluray'lerle gelen DTS PRO bitstreaming desteği ise komple yok. Dolayısıyla 3D ISO desteklemeside olanaksız. (Şu anki android sürümlerde)

DTS Pro desteğinin olmaması nedeniyle şu an ihtiyacımı karşılamadığı için android cihazlar bana uymayacak gibi. XBMC'siz olmaz diyen ben için şimdi Sigma 8910'lu XBMC'li cihazları beklemekten başka çare yok. Eldeki canavar gibi Mac Mini'mizi bir süre daha media player olarak harcamaya devam edeceğim mecburen :/

• quote:

Orijinalden alıntı: madcom

quote:

Arkadaşlar,

Performansı nasıl?

denedım... gayet yeterli..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: madcom

quote:

Arkadaşlar,

Performansı nasıl?

denedım... gayet yeterli..

Teşekkür ederim.

Özellikle tavsiye edebileceğiniz bir program ismi var mı görüntülü görüşme için?

Yakın zamanda babamlara almayı düşünüyorum bu cihazdan. Arada MSN den görüşüyoruz. Enazından daha rahat kullanırlar normal PC ye göre.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1gb remli modelinden bende almayı düşünüyorumda ama usb gibi tak çalıştır olacak modeli varmı güç kablosu falan olmayanlardan zaten ortalık kabloda gecilmiyor önerevileceginiz bir site varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: revix

1gb remli modelinden bende almayı düşünüyorumda ama usb gibi tak çalıştır olacak modeli varmı güç kablosu falan olmayanlardan zaten ortalık kabloda gecilmiyor önerevileceginiz bir site varmı

dostum istersen benimkini sana satabilirim :D ama benimki modlu durumda şu anda istersen resimlerini yollarım sana...

modlu derken 4lü usb hub, usb ethernet ve güc adaptörü aynı kutu içerisine koydum ayrıca cihaz ısınıyor ciddi anlamda onun içinde pasif soğutma taktım üstüne ....
    gerçi istersen kendi kutusu içine geri koyabilirim herşeyi....

hatta resimler burada mevcut.

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=65172757

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eCCo -- 17 Eylül 2012; 17:40:59 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.