Şimdi Ara

IPTV MK802

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
3
Favori
4.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ever-buying de aşağıdaki gibi seçenekler var.
    Biraz daha fiyatlar yüksek.
    %8 indirim kuponu falan bulabilirsin belki nette kupon bulunabiliyor.

alibaba da güvenilir satıcı bulmak zor. tabii ben güveniyorum diyorsan o ayrı.

linkler şöyle

http://www.ever-buying.com/product171536.html

http://www.ever-buying.com/product168568.html

http://www.ever-buying.com/product168567.html

ever ile buying arasındaki - kaldırman lazım

• Hocam benim alacag cihazin rami 1gb ddr3. Ve islemcisi 1.5ghz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • seçenekler arasında 3. olanı zaten 1,5 ghz işlemciye sahip.
    1 gb ramı var.
    wifi falan var.

incelemedin herhalde.
    Neys.
  • ok.inceledım..

neyse bakalım siparişi geçtik... bu urunu kullanan formda cok fazla kımse yok sanırım
  • ya ben de bir adet almak istiyorum bundan ama.. daha önce almış kullanmış var mı acaba.

ayrıca bir 512 ramli bir de 1 gb ramli modelleri var aynı fiyata..
  • tabiki 1gb ddr3 ramlı olanı almanı tavsıye ederım... formda bır eleman var kullanan.
  • kullanan varsa bir how to yazarsa seviniriz..

ayrıca yok mu bu cihazı bu forumda satan arkadaş..?
  • şu anda bir tek exper2006 nickli kullanıcının elinde var sanırım..
  • Tr'de ararsanız gg benzeri yerlerde böyleleri var. Bazı satıcıların elinde oluyor hemen yollayabiliyorlar. Bazılarında 512mb versiyonu var 175tl civarına satıyorlar.

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar/1-ghz-android-4-0-full-hd-tv-box-amp-google-tv-60339365

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar/android-mini-pc-mk-802-siyah-google-smart-ip-tv-60823493

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rubisco -- 20 Temmuz 2012; 13:15:09 >

• Bende 1 adet var, isteyen olursa satabilirim. 170 TL. çinden hong kong dan 1 ay beklemeyin..

512 ram olanından..
  • bende var ve kullanıyorum android 4.0.4 yüklü en on o versiyon çıktı. ilgilenenler miniand.com yada rikomagic.co.uk ye girebilir orda forumlarda baya bi konu bulunmakta.
    cihazdan gayet memnunum ama alacaksanız 1gb olan versiyonunu alın.
    1080p mkv filmeri takılmadan vs vs oynatabiliyor
    dizimag vs sitelere girip flash videoları sorunsuz izleyebiliyorsunuz :D bide mele f10 gyrolu mouse klavye kumanda seti aldım 30 dolar yarın elimde olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: eCCo

bende var ve kullanıyorum android 4.0.4 yüklü en on o versiyon çıktı. ilgilenenler miniand.com yada rikomagic.co.uk ye girebilir orda forumlarda baya bi konu bulunmakta.
    cihazdan gayet memnunum ama alacaksanız 1gb olan versiyonunu alın.
    1080p mkv filmeri takılmadan vs vs oynatabiliyor
    dizimag vs sitelere girip flash videoları sorunsuz izleyebiliyorsunuz :D bide mele f10 gyrolu mouse klavye kumanda seti aldım 30 dolar yarın elimde olacak

yenı firmware olayını tam anlamadım ben sız uyguladınız mı ?
  • evet yeni bir firmware çıktı ve kendiniz yüklemeniz gerekmekte, livesuite diye bir programı var cihazın rikomagic.co.uk ye girerseniz orda forumdan rev2 firmware konusu var orada açıklaması özellikleri ve nasıl yükleneceği anlatılmakta.
  • 512 MB olan versiyonda da 1080p mkv filmeri takılmadan izleyebiliyorsun. sorun yokki onda..
  • ayrıca yeni firmware sorunlu.. üreticinin sitesinde bulunan link de kaldırılmış durumda.. şimdilik orjinal firmware ile devam etmenizi tavsiye ederim..

Rev.2 linkli burda idi ancak firma kaldırmış.. muhtemelen yeni firmwaredeki sorunlar yüzündendir.
    http://rikomagic.com/download.asp
  • bende önceki fw sorunluydu ve yeni fw de herhangi bir sorunla karşılaşmadım. 512 mb olan modellede 1080p izleyebilirsiniz takılmadan doğru çünkü video çözme işini vpu çipi yapıyor hw decoding yani ram'in orda pek bi farkı olmuyor 512 ve 1gb arasında fakat genel android kullanımı için söyledim internette dolaşırken oyunlarda vs farkediyor... sonuçta fiyatları aynı yada 1-2 dolar farkediyor almışken 1gb alıp keyfine bakmalı arkadaş bence. 60-70 dolar arasında değişiyor fiyatlar neticede.
    ben 64 dolara ebay'dan sipariş vermiştim kargo bedava. ptt ile geliyor ve benimkinin gelmesi12 günü buldu tek önemli olan bayram tatiline vs vs ye takılmamak ozaman uzayabiliyor gelme süresi çünkü.

ayrıca 2 tane farklı grup var custom fw hazırlayan birisi cm9 üzerinden hazırlıyor diğerisi ise uberdroid diye bir grup ikiside tam oturmuş değil ama denemekte sorun yok çünkü cihaz neredeyse brick edilemeyecek bir yapıya sahip fw işlemi yarıda kesilse bile tekrardan uygulanabiliyor yazıyordu forumunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eCCo -- 2 Ağustos 2012; 18:30:46 >

• quote:

bende önceki fw sorunluydu ve yeni fw de herhangi bir sorunla karşılaşmadım. 512 mb olan modellede 1080p izleyebilirsiniz takılmadan doğru çünkü video çözme işini vpu çipi yapıyor hw decoding yani ram'in orda pek bi farkı olmuyor 512 ve 1gb arasında fakat genel android kullanımı için söyledim internette dolaşırken oyunlarda vs farkediyor... sonuçta fiyatları aynı yada 1-2 dolar farkediyor almışken 1gb alıp keyfine bakmalı arkadaş bence. 60-70 dolar arasında değişiyor fiyatlar neticede.
    ben 64 dolara ebay'dan sipariş vermiştim kargo bedava. ptt ile geliyor ve benimkinin gelmesi12 günü buldu tek önemli olan bayram tatiline vs vs ye takılmamak ozaman uzayabiliyor gelme süresi çünkü.

ayrıca 2 tane farklı grup var custom fw hazırlayan birisi cm9 üzerinden hazırlıyor diğerisi ise uberdroid diye bir grup ikiside tam oturmuş değil ama denemekte sorun yok çünkü cihaz neredeyse brick edilemeyecek bir yapıya sahip fw işlemi yarıda kesilse bile tekrardan uygulanabiliyor yazıyordu forumunda.

Simdi en iyi fw hangisi... Bluetooth destekleyen hangi surum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ender

quote:

bende önceki fw sorunluydu ve yeni fw de herhangi bir sorunla karşılaşmadım. 512 mb olan modellede 1080p izleyebilirsiniz takılmadan doğru çünkü video çözme işini vpu çipi yapıyor hw decoding yani ram'in orda pek bi farkı olmuyor 512 ve 1gb arasında fakat genel android kullanımı için söyledim internette dolaşırken oyunlarda vs farkediyor... sonuçta fiyatları aynı yada 1-2 dolar farkediyor almışken 1gb alıp keyfine bakmalı arkadaş bence. 60-70 dolar arasında değişiyor fiyatlar neticede.

Simdi en iyi fw hangisi... Bluetooth destekleyen hangi surum

bluetooth desteği CM9 da varmış ama benim bluetooth bir cihazım olmadığı için yüklemedim, iki tane versiyonu var CM9 un birinde ses çıkmıyormuş vs vs ama bi versiyonu tam çalışıyormuş... rikomagic.co.uk sitesinin forumlarında anlatım var...

• 2. jenerasyonu çıktı MK802 II satışta..

http://www.rikomagic.com/En/productlist.asp?id=44
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.