Şimdi Ara

IPTV MK802 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
3
Favori
4.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sanırım ılkı daha ıyıymıs gibi geldi.. bunun yanında power adapter felan verılmıyor... hıc bır farkta yok... sadece bır usb fazlalagı var gibi .. bırde power acıp kapama ıcın soft bişiyler var denmiş... esd koruma devresi eklenmiş
  • mk802 II usb den güç alıyor anladığım kadarıyla yani ya tv ye bağlayacaz yada usb çıkışı veren sarj aletlerinden almak gerekecek... ESD olayı da cihazı kapatamadan çıkartmaz isek sorun olacak birşey değil aslında...
  • quote:

Orijinalden alıntı: eCCo

bende var ve kullanıyorum android 4.0.4 yüklü en on o versiyon çıktı. ilgilenenler miniand.com yada rikomagic.co.uk ye girebilir orda forumlarda baya bi konu bulunmakta.
    cihazdan gayet memnunum ama alacaksanız 1gb olan versiyonunu alın.
    1080p mkv filmeri takılmadan vs vs oynatabiliyor
    dizimag vs sitelere girip flash videoları sorunsuz izleyebiliyorsunuz :D bide mele f10 gyrolu mouse klavye kumanda seti aldım 30 dolar yarın elimde olacak

Hocam merhaba.. Sizin aldığınız klavye ye alternatif birde Wireless fly mouse RC12 klavye var. Rc12 acaba hangi klavye daha iyidir. Siz bu klavyeyide incelemiş miydiniz acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: fatality-one

quote:

bende var ve kullanıyorum android 4.0.4 yüklü en on o versiyon çıktı. ilgilenenler miniand.com yada rikomagic.co.uk ye girebilir orda forumlarda baya bi konu bulunmakta.
    dizimag vs sitelere girip flash videoları sorunsuz izleyebiliyorsunuz :D bide mele f10 gyrolu mouse klavye kumanda seti aldım 30 dolar yarın elimde olacak

Hocam merhaba.. Sizin aldığınız klavye ye alternatif birde Wireless fly mouse RC12 klavye var. Rc12 acaba hangi klavye daha iyidir. Siz bu klavyeyide incelemiş miydiniz acaba?

Gyroscope kalvye setınden memnunmusunuz

• mele f10 klavyenin iphone veya android telfonlardaki gibi jireskop özelliği var mı acaba? Eğer klavyeyi elimizde direksiyon gibi kullanabiliyorsak android yarış oyunlarını Tv de çok güzel oynayabiliriz. Bu özellikte bir klavye yapılmamış ise çok büyük bir eksiklik bence.
  • F10 klavye mouse olayindan memnunum :D gayet güzel çalışıyor hatta arada pc ye bağlıyorum yatakta film izlerken vs vs onu kullanıyorum gayet kullanışlı, klavye tuşları olan yüzünü döndürünce otamatik olarak mouse kendini kapatıyor yazı yazarken imleç sağa sola kaymıyor bu sayede... :D
    araba yarışlarında sağa sola çevirme olayı varmı bilmiyorum ama benim düşüncem o şekilde bir kullanım sunmayacağıdır.. yada özel bir yazılım sayesinde klayveden gelen x y z sinyallerini çözümlenmesi gerekir diye düşünüyorum.... ama denemeden bilemeyiz tabikide.
  • quote:

quote:

ben almadan önce bir kaç klavyeyi nette araştırdım fakat Mele F10 dan başka hem airmouse hem klavye hemde usb den şarj olan başka bi klavye görmedim, diğer klavyeler pil ile çalışıyor ve yeni pil al yada şarjlı pil alıp dışarıda şarj etmek istemediğim için Mele f10 u tercih ettim kendisi usb den şarj oluyor. hangisi iyidir bilemem ama ben memnunum klavyeden şu anda.

• quote:

quote:

ben almadan önce bir kaç klavyeyi nette araştırdım fakat Mele F10 dan başka hem airmouse hem klavye hemde usb den şarj olan başka bi klavye görmedim, diğer klavyeler pil ile çalışıyor ve yeni pil al yada şarjlı pil alıp dışarıda şarj etmek istemediğim için Mele f10 u tercih ettim kendisi usb den şarj oluyor. hangisi iyidir bilemem ama ben memnunum klavyeden şu anda.

• sizden bir video inceleme yapmanızı istesem. internette flash video oynatımı... 1080p video oynatımı... temel oyunlar angry birds-temple run vs...
  • quote:

Orijinalden alıntı: krizalit17

sizden bir video inceleme yapmanızı istesem. internette flash video oynatımı... 1080p video oynatımı... temel oyunlar angry birds-temple run vs...

youtube de çok fazla sayıda test videosu var.
    incelemenizi tavsiye ederim.

youtube MK802 yazıp sorgulatmanız yeterli.
    angry birds dahil pek çok uygulamayı test eden videolar bulabilirsiniz.
  • forumdaşlar tarafında yapılan incelemeler başka oluyor...

direk istediğimizi alabiliyoruz... youtube taki videolarda tam istediğim bilgilere ulaşamadım. bu yüzden böyle bir inceleme istedim :)
  • bu cihazda biraz işler karışık. Türkiyede ki satıcılar dolmuşa bindiriyor kullanıcıları

Mk802'nin 512mb lik ve 1gb lık modelleri var 1gb diye 512mb lik köklüyorlar. Ayrıca 1gb lık ürünün 2 farklı modeli var o da mk802II diye geçmekte. en iyisi de o

http://www.aliexpress.com/product-fm/563764893-New-arrival-Rikomagic-MK802-II-Mini-Android-4-0-PC-Android-TV-Box-A10-Cortex-A8-wholesalers.html

bu vatandaşlardan da alınabilir. temiz iş.

• quote:

Orijinalden alıntı: lorddemon

bu cihazda biraz işler karışık. Türkiyede ki satıcılar dolmuşa bindiriyor kullanıcıları

Mk802'nin 512mb lik ve 1gb lık modelleri var 1gb diye 512mb lik köklüyorlar. Ayrıca 1gb lık ürünün 2 farklı modeli var o da mk802II diye geçmekte. en iyisi de o

http://www.aliexpress.com/product-fm/563764893-New-arrival-Rikomagic-MK802-II-Mini-Android-4-0-PC-Android-TV-Box-A10-Cortex-A8-wholesalers.html

bu vatandaşlardan da alınabilir. temiz iş.

mk802 II cıktı evet ama donanımsal hiç bir değişiklik yok.... pardon ext usb eklenmiş... yanlız hdmi baglantısı direk verılmıs o biraz sakat en azından 90derece acılı konsyadı tv arkasına takılması ıyı olurdu... cunku lcd lerın hdmıa gırıslerı hep arkada usb gıbı yanda degıl... 1gb dısında almayınız zaten.. onuda test edıp alabılırsınız...

• quote:

Orijinalden alıntı: rfve

kimi satıcılar $50-55 a satıyorlar mk802-II yi.

fiyatlar düşmüş galiba.

http://www.aliexpress.com/product-fm/625880118-MK802-II-Android-4-0-Mini-PC-TV-Box-allwinner-A10-1GB-DDR3-RAM-4GB-ROM-wholesalers.html

yanlız lınktekı mk802 nin ilk versiyonu.. sonra ilk versıyonunu yollamasınlar..

• üstad fiyatı düşmüş ama şimdi güven meselesi senin gönderdiğin adam 2 rating de %100 diğer adam 1500 küsür kişide %96. 10-15$ fazla verip güvenlikli ürünü almak mümkün lakin çine gittiysen yada gidenlerle konuştuysan anlatırlar ve bilirler adamı ayakta ütüyorlar oralarda :) o yüzden bu ürünü hemde free shipping ile temiz alıp oturmak gerekiyor. Hemide rikomagic yani en azından üreticinin websitesi var yeni version zırt pırt takip edebilirsin diğerleri gibi noname mk802 yada mk802ii değil diye düşünmekteyim.
    birde RC kumandasını çakınca bunun aliyyül aala

bu aşağıda ki linkte ki uzaktan kumanda fecahatta marka modelini göremyorum. bulsam sipariş edecem. aslında rikomagic in buna benzer bir ürünü var da çözemedim ne olduğunu :) fly mouse diye bir olayı var. kick starterd aki ürünün olayı o herhalde.

http://www.kickstarter.com/projects/484889112/the-pocket-tv-makes-any-tv-a-smart-tv?ref=category

• Ahanda buldum klavyeyi :) feci

ipazzport kp 810-16 yada c1320 diye de aratabilirsiniz
    30$ mis mis :)

http://www.aliexpress.com/product-gs/521522224-4-in-1-iPazzPort-2-4GHz-Mini-Fly-Air-Mouse-Wireless-Keyboard-with-IR-Remote-QWERTY-wholesalers.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: ender

quote:

Orijinalden alıntı: rfve

kimi satıcılar $50-55 a satıyorlar mk802-II yi.

fiyatlar düşmüş galiba.

http://www.aliexpress.com/product-fm/625880118-MK802-II-Android-4-0-Mini-PC-TV-Box-allwinner-A10-1GB-DDR3-RAM-4GB-ROM-wholesalers.html

yanlız lınktekı mk802 nin ilk versiyonu.. sonra ilk versıyonunu yollamasınlar..

MK802 II Android 4.0 Mini PC/TV Box allwinner A10 1GB DDR3 RAM 4GB ROM 1.5Ghz IPTV/google tv/smart android box

tanımda yukarıdaki gibi yazıyor. ama görseller ilk versiyon gibi duruyor.

evet d,kkat etmemişim.

@lorddemon
    klavye biraz afedersin ama kalas gibi duruyor.

bende şundan var. ( - işaretini kaldırmak lazım)

http://www.ever-buying.com/product149374.html

bende daha estetik. ve tv-uydu-ses sistemi vs kumandası olarak
    kullanmak içinde gayet uygun ebatlarda.
    ( Normal tv kumandası gibi sadece klavye kısmı en olarak geniş )

Birde şu aşağıdaki var.
    bunun air mouse olayı güzel bence bendekine göre tek artısı.
    http://www.dealextreme.com/p/mele-f10-fly-mouse-3-in-1-2-4ghz-wireless-air-mouse-keyboard-remote-control-black-128312

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rfve -- 29 Ağustos 2012; 11:55:45 >

• Üstad,

http://www.ever-buying.com/product149374.html bu link açılmıyor marka model detay bilgisi paylaşırsan onada bakayım

Mele F10'a baktımda aklım kesmedi.

Sende ki Ever-Buying daki ürün hem tv, hem sinema sistemi hemde bu cihazı mı kontrol ediyor onu anlamadım?.

Ayrıca Ever-Buying dan alışveriş yapmadım kargo ve güvenirlilik n asıl . ayrıca dealextreme için de aynı sorularm geçerli
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.