Şimdi Ara

iptal (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
0
Favori
6.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hala ses yok mu, getirecegim diyenlerden ses yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: phantom_coal

Hala ses yok mu, getirecegim diyenlerden ses yok.

Aslında bu gün görüşektim ama listede sadece 4 kişi var, arasam mı aramasam mı ne yapsam bilemedim açıkçası:-(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar alıcak kişiler karar veremeyenler vs bi düşünün taşının bugün ya da yarın Ahmet-79 arkadaşım satıcı arkadaşlar ile görüşsün 10 kişi olursak tek alınıcak fiyatın 50-100 altına alırız 50-100 liraya bir gün güzel bir yemek yersiniz manzaralı mekanlarda
  • pasaport kaydı arayanlar buyursun.gerçek pasaport kaydı.

http://forum.donanimhaber.com/m_61409448/tm.htm
  • Arkadaşlar, diğer başlığa da yazdım. 200 usd karın fazla olduğuna karar verdim. Abdden uygun fiyatlı alırsam Makul bir kar payı ile satmak üzere 3 tane getireceğim. Tr fiyatının en az 500 TL altına satmayı düşünüyorum.

Bu teklifle ilgilenenler olursa pm den bana ulaşabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet-79

quote:

Orijinalden alıntı: phantom_coal

Hala ses yok mu, getirecegim diyenlerden ses yok.

Aslında bu gün görüşektim ama listede sadece 4 kişi var, arasam mı aramasam mı ne yapsam bilemedim açıkçası:-(

dostum sen yinede görüş tek kişi yerine 4 kişi gitsek azda olsa bi indirim olacaktır arkadaşlarında dediği gibi çıkışta boğazda bi çay içeriz hiç değilse

• Cihazları bugün itibariyle getireceklerini hatta teslim edeceklerini beyan eden arkadaşlardan henüz ses seda yok. Bu şekilde cuma gününü bulursak, o zaman ben bu listeye tekrar dahil olup, cumartesi istanbul'da alışverişi elden yapacak arkadaşlara katılacağım.
  • ozkaracalar sadece kendi cihazlarına pasaport kaydı yaptıklarını harici pasaport kaydı yapmadıklarını belirtiyor. Ama bu yine de pasaport kaydının düşmeyeceği anlamına gelmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: HanRa

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HanRa

Htc one x alın pişman olmayın

one x de güzel cihaz, ama bi s3 değil

Tegra diyorum başka da bir şey demiyorum

diyebilirsin arkadaşım. operatör üzerinden görüntülü görüşme yok da diyebilirsin. batarya çıkmıyor 4.7'' ve 4 çekirdekli bir cihaza 1800 mhz batarya koymuşlar da diyebilirsin.

• Bu gün görüştüm bir kaç yerle, eu çıkışlı cihazlar henüz gelmemiş. Bu hafta içinde kesin gelecekmiş.
    Tahminim yarında zor gibi ama perşembe büyük ihtimalle gelmiş olur, cihazlar gelmeden net olarak bi fiyat veremeyiz cihazlar gelsin sizi arayıp bilgilendireceğiz dediler.
    Buna ek olarak doğubank tan başka bi yerle görüştüm onlarda cuma günü ararsam daha net bi fiyat verebileceklerini söyledi, cihaz yeni olduğu için fiyatlar günlük olarak değişiyormuş cumaya kadar nispeten biraz daha uygun olur dedi doğubank taki arkadaş.

herkesin telefonu var zaten bende, perşembe ve cuma günü son fiyatları alıp öyle karar veririz nereden alacağımıza.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahmet-79 -- 29 Mayıs 2012; 19:40:56 >
  • Ben bugun dubaide zorlada olsa 1 magazada buldum aldim. Cok guzel bir telefon.
    Turkiye de satmak icinde alacaktim ama o islere girmek istemiyorum. Mevcut ilanlarda bir suru gereksiz muhabbetler donuyor.
    Alacak arkadaslara hayirli olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: coustic

Ben bugun dubaide zorlada olsa 1 magazada buldum aldim. Cok guzel bir telefon.
    Turkiye de satmak icinde alacaktim ama o islere girmek istemiyorum. Mevcut ilanlarda bir suru gereksiz muhabbetler donuyor.
    Alacak arkadaslara hayirli olsun.

Teşekkür ederim, sizede hayırlı olsun.
  • Şimdi yorumlardan şunu anladım. Avrupadan alınan cihazlarda garanti var, onun haricinde abd dubai gibi ulkelerden alınan cihazlar garantisiz oluyormuş...
  • Avrupadan alınan ürünün faturası ile birlikte garantisi var hocam fatura yoksa garantide yok
  • Ben Thailand'dan faturalı note almıştım. Gerçi fatura thaiceydi. Ama 6 ay uluslararası, 1 yıl Thailand garantisi var demişlerdi.Fatura varsa garantide belli süreli sınırlı demekki...
  • Arkadaslar bugun aldim cihazi. Galaxy S2 kullanmistim onceden. Pek buyuk bir fark goremedim ekran disinda. Galaxy S2 sahipleri icin cokta buyuk bir fark yok.

Beats Audio Solo HD kulaklik ile beraber 810 Euro (630 Telefon, 180 Kulaklik) odedim. Mavi renk satilmiyor su anda malum sorundan oturu.

iptal

Bu da kamera ile cektigim bir fotograf, telefonun kendi ekraninda bakinca fotograf Canon 1D-X ile cekilmis gibi gorunuyor bilgisayara atinca siradan bir telefon kamerasi ile cekildigi belli oluyor. Ama bir telefon icin yine mukemmel bir performans

iptal

• quote:

Bu gün görüştüm bir kaç yerle, eu çıkışlı cihazlar henüz gelmemiş. Bu hafta içinde kesin gelecekmiş.
    Tahminim yarında zor gibi ama perşembe büyük ihtimalle gelmiş olur, cihazlar gelmeden net olarak bi fiyat veremeyiz cihazlar gelsin sizi arayıp bilgilendireceğiz dediler.
    Buna ek olarak doğubank tan başka bi yerle görüştüm onlarda cuma günü ararsam daha net bi fiyat verebileceklerini söyledi, cihaz yeni olduğu için fiyatlar günlük olarak değişiyormuş cumaya kadar nispeten biraz daha uygun olur dedi doğubank taki arkadaş.

herkesin telefonu var zaten bende, perşembe ve cuma günü son fiyatları alıp öyle karar veririz nereden alacağımıza.

ok senden haber bekliyoruz dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_gunner

Arkadaslar bugun aldim cihazi. Galaxy S2 kullanmistim onceden. Pek buyuk bir fark goremedim ekran disinda. Galaxy S2 sahipleri icin cokta buyuk bir fark yok.

Beats Audio Solo HD kulaklik ile beraber 810 Euro (630 Telefon, 180 Kulaklik) odedim. Mavi renk satilmiyor su anda malum sorundan oturu.

iptal

Bu da kamera ile cektigim bir fotograf, telefonun kendi ekraninda bakinca fotograf Canon 1D-X ile cekilmis gibi gorunuyor bilgisayara atinca siradan bir telefon kamerasi ile cekildigi belli oluyor. Ama bir telefon icin yine mukemmel bir performans

iptal

Hocam Beats Solo Hd'yi öneriyor musunuz ? Memnunsanız bende yanında Beats ila alırım .

• 4s yerine belki alırım . Ama imkansız 2000 tl diye çıktı haber.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.