Şimdi Ara

iptal (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
169
Cevap
0
Favori
6.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam Sony Hayabusa mı bekleyeyim yoksa çekeyim mi Galaxy SIII ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mckoy

Eğer satan yer Pasaport kaydı için kesin düşmez garantisi veriyorsa ve telefonlar EU (yani AVRUPA BİRLİĞİ) çıkışlı ise nakit 1.600 tl ye kadar mavi S3 alırım...

Ama kesin olarak dediğim gibi pasaport kayıtlarının çok sağlam olması gerekli...Eğer kayıtlar belli süre sonra düşecekse uğraşıp dururuz...Gerçi bu pasaport kayıtlarının kesin düşmeyeceğinin garantisini nasıl verecekler o da bir muamma değil mi beyler???

Araştırdıgım kadarıyla o bir aylık süre sim kart takıldıgından itibaren başlıyor. eu veya usa çıkışı olması bu açıdan farketmiyor. 8 haziranda abdye gidiyorum. Dediğiniz fiyata size getirebilirim. Hatta oradan alacağım fiyata göre belki daha da ucuza.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Eğer satan yer Pasaport kaydı için kesin düşmez garantisi veriyorsa ve telefonlar EU (yani AVRUPA BİRLİĞİ) çıkışlı ise nakit 1.600 tl ye kadar mavi S3 alırım...

Ama kesin olarak dediğim gibi pasaport kayıtlarının çok sağlam olması gerekli...Eğer kayıtlar belli süre sonra düşecekse uğraşıp dururuz...Gerçi bu pasaport kayıtlarının kesin düşmeyeceğinin garantisini nasıl verecekler o da bir muamma değil mi beyler???

Evet hocam eu cihaz için passaport konusunda garanti veriyorlar, nasıl garanti veriyorlar konusuna gelince şimdiye kadar yaptığımız hi bir kayıt patlamadı diyorlar. ola ki patladı garati verdikleri çin yeniden kayıt yapmak zorundalar zaten alırken bunların hepsini en ince detayına kadar konuşup anlaşıp öyle alacağız
    eğer katılmak istiyorsanız bilgilerinizi pm atınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: oyunbitti

quote:

Araştırdıgım kadarıyla o bir aylık süre sim kart takıldıgından itibaren başlıyor. eu veya usa çıkışı olması bu açıdan farketmiyor. 8 haziranda abdye gidiyorum. Dediğiniz fiyata size getirebilirim. Hatta oradan alacağım fiyata göre belki daha da ucuza.

ABD deki ürünlerin global garantisi Türkiye de geçerli değil hocam.

@RaLVeRo

Hocam ben s3 derim.

• Babam Prag'a gidecek 10 Haziran'da fiyatları hic bir yerden bulamadım nerden ulaşabilirim ? Bu arada ben de babam alamazsa sizinle alabilirim, fiyat uygun olursa

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jestia

Babam Prag'a gidecek 10 Haziran'da fiyatları hic bir yerden bulamadım nerden ulaşabilirim ? Bu arada ben de babam alamazsa sizinle alabilirim, fiyat uygun olursa

biz o zaman kalmayız hocam, avrupada ortalama 550-600 euro arası fiyatlar.
  • 3 kişiyiz listeye göre

nerde millet
  • isim telefon yazdıralım deyince tel tel döküldüler.
  • Alacak çok kisi var ama bence acele davranmayın o yüzden dökülmeler oluyor. 2 3 gün sonra alsanız bisi farketmez kanımca :) bende bekliyorum fiyatların oturmasını. Forumda yazmışlar 2. parti gelen mallar hem tr garantili hem daha uygun fiyatı olur demişler dogubanktan elemanlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: yildirimbeyazit

Alacak çok kisi var ama bence acele davranmayın o yüzden dökülmeler oluyor. 2 3 gün sonra alsanız bisi farketmez kanımca :) bende bekliyorum fiyatların oturmasını. Forumda yazmışlar 2. parti gelen mallar hem tr garantili hem daha uygun fiyatı olur demişler dogubanktan elemanlar.

Tamam işte zaten bizde ikinci partiden alacağız onu yazanda benim:)
  • Haha pardon ya okadar çok konu varki takip ettigim hepsi birbirine girdi:) dediğim gibi bende alacağım ama biraz beklemek istediğim için isim yazdırmadım hiç. 1500 çok iyi olur ayarlanabilirse.

• %99 oranında benide yaz Ahmet abi telefon ile irtabatta kalalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mckhan

%99 oranında benide yaz Ahmet abi telefon ile irtabatta kalalım

Yazdım İsmail cim.
  • valla şuan nexus kullanıyorum ama hakikaten istiyorum s3 fakat bildiğiniz gibi iş paraya bakar ne zaman param olur anca o zaman tabi o zamana bi nexus daha çıkmazsa :D ama aranıza katılmayı isterdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi obahadir -- 29 Mayıs 2012; 0:01:50 >
  • Beni listeden çıkarabilirsiniz çünkü cumartesiyi beklemeyeceğim. Gidip elden almayı planlıyorum. Lakin olurda fahiş bir fark oluşursa o zaman tabiki beklerim. Cümleten saygılarımı sunarım...
  • Htc one x alın pişman olmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: HanRa

Htc one x alın pişman olmayın

one x de güzel cihaz, ama bi s3 değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet-79

quote:

Orijinalden alıntı: HanRa

Htc one x alın pişman olmayın

one x de güzel cihaz, ama bi s3 değil

Tegra diyorum başka da bir şey demiyorum
  • One x ve s3 arası cok dusundum 250-300 lira fazla verip benim telefonum wireless sarj olabiliyor diyebilmeli insan dedim sonra kendime
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mckhan

One x ve s3 arası cok dusundum 250-300 lira fazla verip benim telefonum wireless sarj olabiliyor diyebilmeli insan dedim sonra kendime

Gerçekten de tercih için büyük bir kriter bu Dalga geçmiyorum
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.