Şimdi Ara

iptal (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
0
Favori
6.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @Smballz yaklasik bir bucuk saat dinledim ve bu sureden sonra kulaklarima uyguladigi baskidan agri hissetmeye basladim ama tabi ki bu beats ile ilgili degil. Kulak ustu kulakliklarin genel sorunu.

Ses kalitesi ise Basslar da mukemmel. yuksek frekanslarda o basarisi yok. bassli muzik seviyorsaniz harika bir secim olur. havasi da cabasi
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_gunner

@Smballz yaklasik bir bucuk saat dinledim ve bu sureden sonra kulaklarima uyguladigi baskidan agri hissetmeye basladim ama tabi ki bu beats ile ilgili degil. Kulak ustu kulakliklarin genel sorunu.

Ses kalitesi ise Basslar da mukemmel. yuksek frekanslarda o basarisi yok. bassli muzik seviyorsaniz harika bir secim olur. havasi da cabasi

Evet gerçekten çok havalı duruyor . Arkadaşımda Pro var çok kaba duruyor ama bu hem daha iyi görünüyor hem de ses kaliteleri aynıymış. Şu kıytırık Coloud kulaklıktan sonra bu bana ilaç gibi gelir .

• quote:

Orijinalden alıntı: Smballz

quote:

Orijinalden alıntı: the_gunner

@Smballz yaklasik bir bucuk saat dinledim ve bu sureden sonra kulaklarima uyguladigi baskidan agri hissetmeye basladim ama tabi ki bu beats ile ilgili degil. Kulak ustu kulakliklarin genel sorunu.

Evet gerçekten çok havalı duruyor . Arkadaşımda Pro var çok kaba duruyor ama bu hem daha iyi görünüyor hem de ses kaliteleri aynıymış. Şu kıytırık Coloud kulaklıktan sonra bu bana ilaç gibi gelir .

Hocam onlar cok kabalar. Tasinmaz

• Kualkık isterseniz Sony MDR-EX1000 kulakiçi kulaklık tavsiye ederim Kafaüstü ise en güzeli Ultrasone HFI580
  • quote:

Orijinalden alıntı: oyunbitti

quote:

Orijinalden alıntı: berkcombil

quote:

quote:

Başka bi yerde 200 usd kar çok dediler ama bakarsın 600 usdye alırım. Bu durumda alıcının maliyeti 1460 olur. Olur mu olur. :)

Arkadaşlar ben bu işin ticaretini yapmıyorum. Abdde satış fiyatı ne olacak onu da bilmiyorum. Kimseden önceden para talep etmiyorum. Talep olursa üç tane getirebilirim. Fazla fazla alayım sürümden kazanayım gibi bi lüksüm de yok çünkü kredi kartımın limiti belli. Abdden bulabildiğim en ucuz fiyata alıp üstüne 200 usd karla satıcam.

Eğer isteyen olursa çok geç olmadan bana bildirsin. Zira 8 haziranda yola çıkıyorum.

200 dolar gibi fahiş karla hiçbir yere cihaz satamazsın sen.Hadi onu geçtim cihazın garantisi burada geçmiyor + pasaport kaydı yok.Bence fantezi arama gitmişken al kendine 1 tane onu kullan.

Sen niye bu kadar gerildin onu anlamadım. Satamazsam satamam. Sipariş olursa getireceğim zaten. Olmazsa getirmem, çok da dert değil.

Sen sakinles benim fantezilerimle ilgilenmeyi bırak.

Ben gayet sakinim,2 cümle yazmışım adam gibi uyarmışım.Ama hata bende tabi hemen düzeltiyorum kendimi.Sen kesinlikle kap bir 10 tane burada bırak 200 dolar karı 300-400 dolar karla bile satarsın.Tamam mı oldu mu?

• @the-gunner hocam nasıl bir yerde yaşıyorsun bütün çiçekler solmuş

O değilde bence 4 Haziranı beklemeliyiz arkadaşlar vodafone bir sunsun piyasaya fiyat belli olsun o zaman fiyatlar tam anlamıyla olmasada oturacaktır biraz. En azından pazarlık yaparken abi türkiye fiyatı bu sen naptın 1600 lira diyebiliriz İnşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: emmrree1990

@the-gunner hocam nasıl bir yerde yaşıyorsun bütün çiçekler solmuş

O değilde bence 4 Haziranı beklemeliyiz arkadaşlar vodafone bir sunsun piyasaya fiyat belli olsun o zaman fiyatlar tam anlamıyla olmasada oturacaktır biraz. En azından pazarlık yaparken abi türkiye fiyatı bu sen naptın 1600 lira diyebiliriz İnşallah

Kesinlikle arkadaşa katılıyorum, zira bende Vodafone'un açıklamasını bekliyorum.
    Ona göre hareket etmek daha mantıklı. Şunun şurasında taş patlasın 5 gün daha beklemek en uygun seçim olur diye düşünüyorum.

•  iptal

Belirli üretim bandında geliştirilen 600 bin tane çakıl mavisi arka kapak Samsung tarafından imha edildi. Samsung'un arka kapakta kullandığı verniğin dalgalanması sonucu ortaya çıkan hata, Galaxy S3'ün çakıl mavisi versiyonlarında gecikmeye sebep olacak.
  • Şuan piyasada çakıl mavisi renginde hiç bir sorun yokmuş.Sadece üretim bandında geliştirilen 600 bin çakıl mavisi arka kapak kalite standartlarını karşılayamadığı için imha edilmiş.Bazı ülkelerde en fazla 3 hafta çakıl mavisi versiyonunda geçikme yaşanıcak.Kısacası şuan piyasada olan Galaxy S3 leri gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Bu arada Amazon.de(Almanya) Galaxy S3 fiyatı 580 Euro

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.Rodriguez -- 30 Mayıs 2012; 12:38:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mckhan

Hocam 1600-1500 arasi eger on kisi olursak pazarlik 1500 e dogru yapilir

Tam da Galaxy Note 32GB modelini almışken bu fiyatları duymak beni resmen kahretti hocam ya.

• Senbonzaku®a
    Olanlar onlar hocam şu an forumda kayıtsız 1500 e satan arkadaş var 10 kişi olursak eğer kayıt olayınıda hediye istemek yanlış olmaz diye düşünüyorum.

Ben hala galaxy sl ile takılıyorum s2 çıktı kendimi sıktım note cıktı sıktım s3 de gelince olucağı varmış artık alayım dedim s3 e talibim artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mckhan

Senbonzaku®a
    Olanlar onlar hocam şu an forumda kayıtsız 1500 e satan arkadaş var 10 kişi olursak eğer kayıt olayınıda hediye istemek yanlış olmaz diye düşünüyorum.

Ben hala galaxy sl ile takılıyorum s2 çıktı kendimi sıktım note cıktı sıktım s3 de gelince olucağı varmış artık alayım dedim s3 e talibim artık

kayıt olayı hakkında bilgisi yok sanırım o arkadaşın öyle bir mesajını görmüştüm.
  • Evet o arkadaş öyle bir açıklama yapmış ama ben onun fiyatını diğer satıcı arkadaşlardan bekliyorum işte bakalım Ahmet hocam sayı 10 olunca pazarlığa oturucak satıcılar ile hepimizin temennisi kayıtla beraber 1500tl olması yoksa gider o arkadaştan 1500 e alıp imaismail imurat gibi arkadaş üzerinden 80-90 tl kayıt yaptırırız 1600e gelir telefon
  • amazon.de ' den türkiyeye sipariş edebilir miyim ? 1373 TL Fiyatı
  • quote:

Orijinalden alıntı: huneps

amazon.de ' den türkiyeye sipariş edebilir miyim ? 1373 TL Fiyatı

Hayır.Bunca arkadaş boşuna uğraşmıyor yurtdışı cihaz almak için
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet-79

quote:

Orijinalden alıntı: cevnibi

kayıtlı 1500 tl'nin altında bu telefonu ben de alırım...arkadaşlar beni de ekleyin gruba...
    11. cevat...
    ama şundan emin olmalıyız: kayıt problem olmamalı, yoksa telefonu çöpe atmak zoruda kalırız...çünkü bu aletlerde IMEI değiştirilemiyor...

1500 tl yada altına bulamassak almayacakmısınız? eğer öyleyse adınızı eklemiyorum, olaki 1550 yada en ucuz 1600 tl ye anlaşırsak grubdan kimsenin kopmaması lazım.
    görüştüğümüz yerlerden ikisi kayıt konusunda garanti veriyor, biri 1600 fiyat verdi diğeri yarın fiyat verecek.
    ayrıca bu cihazlara imei atılamıyor kısmı yanlış, şu anda kullandığım galaxy note ve bundan evel kullandığım s2 imei clon du.

hocam benim maksimum verebileceğim para 1550tl..eğer bunun üzerinde olursa alamam...tabii bu da kayıt garanti ise...geçen sene doğubanktan thc desire hd aldım..bana btk adresimden kayıt başvurusunu gösterdiler..bana gösterdikleri sadece yapılan başvuru idi..20 gün sonra turkcellden mesaj geldi..cihazınızın kaydı yoktur, hattınız kapanacaktır, diye..kavga döğüşadamlar bana başka bir sıfır cihaz verdiler, kayıtsız olarak. ben de yurt dışından giriş yapmış bir arkadaşımın üzeine kayıt yaptırdım..kayıt onayını btk sitesinden 1-1.5 ay takip ettim..sonunda kayıt onaylandı..bu kayıt işleri sakat biraz..cep telefonunu aldığım yer böyle bişey olamaz, bizim kayıtlarımızda hiç bir problem çıkmaz demişlerdi. bilemem belki de cihazı getiren salak adam telefonların imeilerini bir yerlere sattı..önceden cihazlarda imei değişiyordu fakat bu yeni cihazların imeilerini değiştirmeniz imkansız. ben çok araştırdım bu olayı..eğer size satılan cihazın imei si ile başka bir cihaz (eski) kayıt başvurusu yapmışsa, ikisinin de kaydı düşüyor..eski cihaza imei klonlarsınız ama yeni cihazınızı TURKIYEde kullanamazsınız kayıtsız olarak...
    hocam dediğim gibi beni kayıtlı 1550 maksimum verecek insanlar listesine ekleyiniz, eğer bu fiyatın üzerinde ise beni siliniz...

• Silinebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phantom_coal -- 30 Mayıs 2012; 16:51:28 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • One S ve Razr Maxx çıkmıyor galiba...

Fiyatı nedir bunun bari bunu alayım
  • http://forum.donanimhaber.com/m_60977883/mpage_1/f_/key_imaismail//tm.htm#60977883

Şu okuduklarımdan sonra yurtdışı almaktan vazgeçiyorum arkadaşlar, taksitle yurt içi 2000TL civarına almaya çalışacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgrozt

http://forum.donanimhaber.com/m_60977883/mpage_1/f_/key_imaismail//tm.htm#60977883

Şu okuduklarımdan sonra yurtdışı almaktan vazgeçiyorum arkadaşlar, taksitle yurt içi 2000TL civarına almaya çalışacağım.

Evet arkadaşlar siz ne düşünüyorsunuz bu konuda? açıkçası benimde biraz keyfimi kaçırdı, 1500-1600 tl veripde birde böyle şylerle uğraşmak hiç de hoş değil artı benzeri bir durumla bizimde karşılaşmayacağımızın hiç bir garantisi yok, satıcılar garantili imei kayıt dese de malı sattıktan sonra o söz bir anda unutulup gidiyor:(

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.