Şimdi Ara

iPod Touch İnceleme-Genel Başlık (Tüm konular buraya) (301. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.496
Cevap
5
Favori
371.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 299300301302303
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • peki telefon ozelligi disinda bu aletle i phone un farki ne ?

sonucta ikiside baya para istiyo parayi verdikten sonra ne kendi kafami agritiyim nede saticinin kafasini agritiyim
  • abd de iphone fiyatlarını bilen var mı?hatsızz olcak.apple store de 199$AT&T ile.bilen?*
  • quote:

Orijinalden alıntı: oreilly

peki telefon ozelligi disinda bu aletle i phone un farki ne ?

sonucta ikiside baya para istiyo parayi verdikten sonra ne kendi kafami agritiyim nede saticinin kafasini agritiyim

iPhone'un kamera artısı var ve donanım olarak daha iyi son versiyonlarda değişmediyse. Yalnız bu tarz aletlerde 3G çok büyük ihtiyaç. Her yerde wi-fi bulunmuyor. Sırf bu yüzden iPhone istiyorum.
  • Arkadaşlar baya araştırdım ama sonuca varamadım.başta ipod 3g 8gb dusunuodum.ama kapasıte yetersız olur die dusundum.Ayrıca 32 gb 3G nin bazı ozellıklerı daha ıyıymış(hız micc...)Şimdi de dusundum kı 32 çok fazla.gidip 16 2G mi alayım dıyorum.2G de 3G den yavas dıolar.şaşırdım kaldım siz ne dersiniz?Oyun program fazla kulklanırım.Ayrıca yurtdısı alcam
    3G 8gb:183
    3G 32gb:270
    2G 16 gb:224
    yorumlarınızı beklıorum....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amorph

quote:

Orijinalden alıntı: oreilly

peki telefon ozelligi disinda bu aletle i phone un farki ne ?

iPhone'un kamera artısı var ve donanım olarak daha iyi son versiyonlarda değişmediyse. Yalnız bu tarz aletlerde 3G çok büyük ihtiyaç. Her yerde wi-fi bulunmuyor. Sırf bu yüzden iPhone istiyorum.

hocam 2g ile 3g arasinda ki fark ne ? yani ne degisiyor ? bir 4g olayi var onun ne gibi + lari var ? birde bu jaillebreak olayini anlamis o ne demek ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oreilly -- 30 Ocak 2010; 14:59:01 >

• yusuf_MV
    32 Gb 3G alırdım ben olsam.
    Hem donanım, hem hafızası için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MustangGT39

yusuf_MV
    32 Gb 3G alırdım ben olsam.
    Hem donanım, hem hafızası için.

tesekurler oyle yapcam kararımı verdi.Uğraşmaya değmez...
    Bide kılıf şarj aleti filan turkiye den mi alayım?Nasıl burda fiyatlar aksaray da metro alt geçidinde gordum bi kaç kere.Çakma kılıf mı alsam:D
  • Kılıf işini de yurt dışından hallet derim.Türkiye'de güzel kılıflar bulmak zor.
  • ya ordada gormeden alcam.burda gorerewk alırım die dusunuodum.Neyse oyle yapalım artık.tesekkurlerr
  • Merhaba,

iPod Touch'ların "refurbıshed" olayı ne oluyor ? Öyle olup olmadığı nasıl anlaşılır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sertacaygun

Merhaba,

iPod Touch'ların "refurbıshed" olayı ne oluyor ? Öyle olup olmadığı nasıl anlaşılır ?

Daha önce arıza çıkardığı için servise gönderilen, serviste arızasının giderilip tekrar satışa sunulduğu cihazlardır. 6 ay çalışma garantileri vardır.(Türkiye'de durum nedir bilmiyorum.) Eğer kutusu beyaz, büyük ve üstünde kocaman "iPod" yazıyorsa refurbished cihazdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Maxy_

quote:

Orijinalden alıntı: sertacaygun

Merhaba,

Daha önce arıza çıkardığı için servise gönderilen, serviste arızasının giderilip tekrar satışa sunulduğu cihazlardır. 6 ay çalışma garantileri vardır.(Türkiye'de durum nedir bilmiyorum.) Eğer kutusu beyaz, büyük ve üstünde kocaman "iPod" yazıyorsa refurbished cihazdır.

Teşekkürler.Başk anlama yolu yok mudur kutusu hariç ? Kutu değişkenlik gösterecektir diye düşünüyorum .
  • Kutusu beyaz oluyor.
    Youtube da Refurbished iPod Touch openbux falan diye aratıp neye benzediğini görebilirsin.
    başka türlü anlaşılmaz.
  • Arkadaşlar bu cihazların arka yüzeyi şu çabucak çizilen ayna gibi olanlardan mı? Yeni nesil nanolardaki gibi çizilmez mat renk mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orcunsau

Arkadaşlar bu cihazların arka yüzeyi şu çabucak çizilen ayna gibi olanlardan mı? Yeni nesil nanolardaki gibi çizilmez mat renk mi?

mat değil ayna gibi olanlardan..
  • incelemeler çok güzel olmuş ,teşekkürler
  • Arkadaşlar maille ilgili bir sorum var ? Ben yahoo ve hotmail mail hesaplarımı ipod touch üzerinden kontrol ediyorum ama ipod da sildiğim mailler bil. dan baktığımda hala hesapta gözüküyor ? Neden hesaptan da silinmiyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: megaturk

Arkadaşlar maille ilgili bir sorum var ? Ben yahoo ve hotmail mail hesaplarımı ipod touch üzerinden kontrol ediyorum ama ipod da sildiğim mailler bil. dan baktığımda hala hesapta gözüküyor ? Neden hesaptan da silinmiyor ?

Sanırım bu olay bu şekilde oluyor.
    Normal yani.
  • Arkaşlar 3G 32 GB nin speaker nasıl iş görür müD:
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusuf_MV

Arkaşlar 3G 32 GB nin speaker nasıl iş görür müD:

itouch ın spekaeri çok uyduruk
  • 
Sayfa: önceki 299300301302303
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.