Şimdi Ara

iPod Touch İnceleme-Genel Başlık (Tüm konular buraya) (221. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.496
Cevap
5
Favori
371.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar İzmir'de touch için kılıf bulabileceğim bir yer bilen yok mu? Tercihim invisable sheild tarzı (Plastik şeffaf sabit olarak dışa geçmeli) olanlardan.
  • quote:

Orjinalden alıntı: uliking

quote:

Orjinalden alıntı: srkn_1

arkadaşlar benim touch yarın geliyor.Fakat kafama takılan birşey var.Bimeks mağazının kataloğu geçti elime inceledim biraz archos diye bir mp4 var.4.3 inç lcd dokunmatik ekran,16.7 milyon renk 80 gb wifi var.ve 2 yıl garanti 797 ytl ggden 500 e bulabiliyorsun aradaki fark ne?neden ipod touch daha pahalı ses ve görüntü kalitesi mi?ama archos unda 16.7 milyon renkli ekranı var hemde 4.3 inç ve kapasite olarak touch dan bayağı bir fazla

ipod touch
    8gb:300$
    16gb:400$ 797 ytl den pahalı mı?

farkındaysan 80 gb lığını ggden 450-500 ytl arası bulabileceğini yazdım.Ama ürünü biraz inceliyince anladım ürün bayağı bir kalın iki ipod touch kalınlığında nerdeyse ve görüntü kaliteside gerçeği yansıtmıyor youtube da incedim.Apple başka işte

• quote:

Orjinalden alıntı: Razorback

yinede gümrük sınırına dikkat et. Fazla tutar olmasın..

herşeyi ayarladım sagol razorback
    bu arada kılıfta getirteyim bari silikon varmış

fiyatı niyep ahalı denmiş niye olacak adamlar euro uzerinden ürün getiriyor bakmadınızmı hiç bir zen bile dolar üzerinden birde buna koy kdv yi kazıgı geciriyolar afederseniz insanlar poposunu tutarak geziyor yani alanlar öyle .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KillerEnergy -- 13 Nisan 2008; 23:36:32 >

• Son bir sorum var. Bu iPod dışa ses veriyor mu? Yani dahili hoparlörü var mı? Yoksa sadece kulaklık mı?
  • sadece kulaklık dahili hoparlör yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: cskiller

Son bir sorum var. Bu iPod dışa ses veriyor mu? Yani dahili hoparlörü var mı? Yoksa sadece kulaklık mı?

benimki hoparlör satın alırsın böyle şeyleri takmıyor ipod müritleri amerikadakiler zengin tabii hiç bşi takmıyor onlar. bizim gönlümüz zengin boşverin usa yi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KillerEnergy -- 13 Nisan 2008; 23:57:00 >
  • Şu soruyu sormasam yarın alacaktım ama tüm şevkim kırıldı. Dahili hoparlör yoksa vazgeçtim almıyorum.

Teşekkürler cevaplayan arkadaşlara.
  • Gerçekten büyük eksik bence de. Ama gülü seven dikenine katlanıyor :)
  • quote:

Şu soruyu sormasam yarın alacaktım ama tüm şevkim kırıldı. Dahili hoparlör yoksa vazgeçtim almıyorum.

iPod Touch gibi ince bir alette dahili hoparlör olması zor, olsa da pek işe yarar birşey olmaz bence .Zaten şuan kaç mp3 çalarda yada video oynatıcı taşınabilir alette dahili hoparlör var ki ?
  • Hepsi bu bilkomun igrenç satış politikasından ileri geliyor... sen dolarla satılan ürünü euroya çevir. %25 kar koy. +%18 kdv koy ve millete çak...politika bu işte...
  • quote:

Hepsi bu bilkomun igrenç satış politikasından ileri geliyor... sen dolarla satılan ürünü euroya çevir. %25 kar koy. +%18 kdv koy ve millete çak...politika bu işte...

İşte öyle yaptıkları için millet ordan burdan alıyor, para verip gidip bir mağazadan vs alan kaç kişi var, normal bir satış fiyatı koysa gittigidiyordan vs. den alanların çoğu Türkiye garantili diye alabilirdi. Satışları 2-3 kat artabilirdi sürümden kazanırlardı...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Lord of the Shadows

Arkadaşlar İzmir'de touch için kılıf bulabileceğim bir yer bilen yok mu? Tercihim invisable sheild tarzı (Plastik şeffaf sabit olarak dışa geçmeli) olanlardan.

Bir fikri olan?
  • quote:

quote:

Arkadaşlar İzmir'de touch için kılıf bulabileceğim bir yer bilen yok mu? Tercihim invisable sheild tarzı (Plastik şeffaf sabit olarak dışa geçmeli) olanlardan.

Bir fikri olan?

D&R lara bak en kolayı, Ankara D&R da görmüştüm...
  • ıpod kılıf ornekelerı adresımde ısteyenlere yardımcı olabılırım ve daha degısık kılıflar ıcın lutfen benımle ırtıbata gecın...

www.quetm.blogspot.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quetm -- 14 Nisan 2008; 18:00:06 >
  •  iPod Touch İnceleme-Genel Başlık (Tüm konular buraya)

Bunlar pahalı, gg de 13 e falan satılıyor.

Bu hafta alıcam sanırım hoşuma gitti
  • En güzel kılıflar şu kristal dedikleri otijinal adı Invisible Sheild olan modeller. En kısa sürede GG'den getirteceğim bir tane.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Husay

iPod Touch İnceleme-Genel Başlık (Tüm konular buraya)

Bunlar pahalı, gg de 13 e falan satılıyor.

Bu hafta alıcam sanırım hoşuma gitti

bunlar ipod touch a oluyormuki bunlar nano için
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mixenon

quote:

quote:

Bir fikri olan?

D&R lara bak en kolayı, Ankara D&R da görmüştüm...

sende D&r diyosun D&r gibi yerlerden aksesuar alınacak en son yerler
    vallah bi daha D&R dersen vurucam seni
    ankarada spot satan yerler yokmu ya baksanıza en guzeli

• quote:

Şu soruyu sormasam yarın alacaktım ama tüm şevkim kırıldı. Dahili hoparlör yoksa vazgeçtim almıyorum.

çok sacma konuşmussun hocam niye almıyosunki o kadar kaliteli cihazda koparlör olmaması ormal birşey bir arkadas dogru demiş telefonlardaki hoparlör bile ses kalitesi kotu koyupta kendilerini rezil mi edecekler en mantıklısı koymamak dogru fikir.
  • quote:

Hepsi bu bilkomun igrenç satış politikasından ileri geliyor... sen dolarla satılan ürünü euroya çevir. %25 kar koy. +%18 kdv koy ve millete çak...politika bu işte...

bura türkiye diye bir söz var boşuna çıkmamış bu söz pirinç var satmıyolar o olaya benzettim şimdik
    zammı koydular pirinçe yazık millete eee akılsız oalnı çok vururlar yapacak bişi yok kömürleri kuyllandılar makarnaları yedilermi acaba
  • 
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.