Şimdi Ara

iPod Touch İnceleme-Genel Başlık (Tüm konular buraya) (222. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.497
Cevap
5
Favori
371.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 220221222223224
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Husay

KillerEnergy touch içinde oluyor

http://store.apple.com/1-800-MY-APPLE/WebObjects/AppleStore?productLearnMore=M9720G/B

nano için sansım ince gorunuyor ondan dedim

• quote:

http://store.apple.com/1-800-MY-APPLE/WebObjects/AppleStore?productLearnMore=M9720G/B

Ona 30$ mı vericem, anneme daha güzelini ördürürüm, hemde üstüne apple logosu su işletirim...

• quote:

Orjinalden alıntı: Mixenon

quote:

Ona 30$ mı vericem, anneme daha güzelini ördürürüm, hemde üstüne apple logosu su işletirim...

kimse 30 $ vermiyorki 1 dolara satılıyor tanesi zaten
    sen demek apple sitesinden alıyon bütün ürünleri demek orjinal seviyosun yani

• ya arkadaşlar ipodu nasıl türkçe yaparım ?wı-fı şartmı bunun için ?source ekledim şu niffob vs. şeklinde olan...
  • Ya, arkadaşlar az önce myiradio yu yükledim wireless tan radyo dinlemek için, kulaklığı kulağıma taktım ama baktım ses gelmiyor çalıyor gözüküyor ama ses gelmiyor, 3-5dk uğraştım cihazı kapatıp açtım falan... Sonra bir baktım ki kulaklığın fişini touch a takmamışım kulaklığın ucu boşta... Uykum mu geldi ne oldu...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mixenon

Ya, arkadaşlar az önce myiradio yu yükledim wireless tan radyo dinlemek için, kulaklığı kulağıma taktım ama baktım ses gelmiyor çalıyor gözüküyor ama ses gelmiyor, 3-5dk uğraştım cihazı kapatıp açtım falan... Sonra bir baktım ki kulaklığın fişini touch a takmamışım kulaklığın ucu boşta... Uykum mu geldi ne oldu...

Bazen yapıyor ipod touch öyle çok akıllı alet kendi çıkarıp takma özelligi var ipod kulaklıgını vallah.
    böyle bizi kandırıyor makina şakacı alet
  • asıl kulaklık çıkınca sesi kesmesi çok enterasan. Bugüne kadarki mp3 çalarlarımda mal gibi çalmaya devam ederdi...
  • quote:

Orjinalden alıntı: olerhan

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: emil_bg

Öncelikle ipodun jailbreak li mi? eger 1.1.4 ise ki benimki öyle sanirim bu AFC2 genelde 1.1.4 icin 1.1.2 hic yapmadim ama onda sorun olmadigi icin gerek olmamasi lazim arkadaslardan okudugum kadar!! source yüklmen gerekiyor ama su an unutuum hangisi oldugunu o kadar cok varki bende yüklü
    ama bu sayafadan önceki 5 sayfa icinde AFC2 diye arama yap orda bir arkadas vermisti herhlde source i hatta senin sordugun soruyu ben sormustum o da bana cevap yazmisti

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: emil_bg

AFC2 diye bir program var onu yükle, ben de görünmüyordu yükleyince oldu!!

aradaşım birazdaha bilgi verirsen iyi olur ipod da afc2 diye bişey gözükmüyor pc denmi yüklicem bunu

ok çok saol denicem

AFC2 Fix ve install diyorum fakat ''Package download failed: can't find host!'' diyip duruyor. muhtemelen ya netimde yada source da bi hata var. bi arıza var. sonra yeniden denicem ama sorunun çözümü artık kesin çünkü önceki yazılarıma baktım dj_necmi bu sorunun çözümünü anlatıp source vermiş görmemişim. ordan source ekledim. @emil_bg beni uyandırdığın için saol. başka source bilen varsa yazın lütfen saolun

Arkadaşlar bende bu sorunu yaşıyorum,oyun indireceğimde bu yazı çıkıyor.ne yapmam gerekiyor???

• AFC2 Fix ve install diyorum fakat ''Package download failed: can't find host!'' diyip duruyor. muhtemelen ya netimde yada source da bi hata var. bi arıza var. sonra yeniden denicem ama sorunun çözümü artık kesin çünkü önceki yazılarıma baktım dj_necmi bu sorunun çözümünü anlatıp source vermiş görmemişim. ordan source ekledim. @emil_bg beni uyandırdığın için saol. başka source bilen varsa yazın lütfen saolun

Arkadaşlar bende bu sorunu yaşıyorum,oyun indireceğimde''Package download failed: can't find host!'' bu yazı çıkıyor.ne yapmam gerekiyor???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayan KonteS -- 15 Nisan 2008; 12:05:50 >

• Arkadaşlar kulaklık konusunda kararsızım. cx500 için 207 Ytl değer mi sizce?

http://www.elmasepeti.com/product.php?pID=7050
  • quote:

Orjinalden alıntı: murtezacan

Arkadaşlar kulaklık konusunda kararsızım. cx500 için 207 Ytl değer mi sizce?

bence o kadar vermeye gerek cx300 de alaiblirsin o daha iyi bir kulaklık için degmez bence

• KillerEnergy

Teşekkürler.

suzanbagci

necminin verdiği cevabın sayfası kaç yazabilir misin? iki saattir arıyorum bulamadım. o fixi uzun zamandır arıyordum da
  • mrb arkadaslar

itouch da nes oyununu çalıştıramadım 1.1.4 ilibety den jailbreak yaptım .tüm oyun source lerinide yükledim.Nes yüklendi ama nes roms installer da bulamadım.

Ayrıca pdf dökümanlarını itunes tan nasıl atacaz. görüşleriniz için şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Daha ucuza Um1 alabilirsin, cx500 den çok daha iyi karşılaştırılamaz bile...
  • arkadaslar bilkom sorunu biliyorsunuz garanti
    hiç bir mail alamadım ve telefon açıp dedim şöyle yurtdısından alınan ürünlerin bile garantisi oluyor nasıl garantisi olmaz hemde pepsiden çıkma adam bilemem dedi numarayı verip kapattı müşteri destekleri gerçekten çok kötü ben böyle şirket görmedim
    diyo bilkomdan alınan bir ürün degil bende dedim zaten satın almadık pepsiden çıkmış dedim oda bilemiyoruz diyip yurtdısından urunler kayıut altına alınıyor dedi adama ısrar ettim nasıl kardeşim ürün türkiye garantili kaşesi var sahtedir dedi bende küfür edecektim nerdese adama diyorum ürün yurtdısı degil adam diyor yurtdısındaki ürünler kayıt altına alınıyor kim yanlış konuşuyor çok sinirliyimben bu işten biş ianlmadım pepsi bu ürünler arksında dursun oyun oynamasınlar coca cola içsek hiç bole sorun olmazdı yazık adamlar duruyor arkasında ürünün hp laptop kazanan arkadasım var kutusu kırılmış hafif dedi coca colaya acıp bole bole hp goturun hemen degiştirirler dedi . ben biş ianlmadım bu işten bilkom herkesi yiyor sıfır parayla alan bile garantiyi kullanamıcak bence kesin böyle alan varsa görücez ama kimse almaz kanımca

• quote:

Orjinalden alıntı: KillerEnergy

arkadaslar bilkom sorunu biliyorsunuz garanti
    hiç bir mail alamadım ve telefon açıp dedim şöyle yurtdısından alınan ürünlerin bile garantisi oluyor nasıl garantisi olmaz hemde pepsiden çıkma adam bilemem dedi numarayı verip kapattı müşteri destekleri gerçekten çok kötü ben böyle şirket görmedim
    diyo bilkomdan alınan bir ürün degil bende dedim zaten satın almadık pepsiden çıkmış dedim oda bilemiyoruz diyip yurtdısından urunler kayıut altına alınıyor dedi adama ısrar ettim nasıl kardeşim ürün türkiye garantili kaşesi var sahtedir dedi bende küfür edecektim nerdese adama diyorum ürün yurtdısı degil adam diyor yurtdısındaki ürünler kayıt altına alınıyor kim yanlış konuşuyor çok sinirliyimben bu işten biş ianlmadım pepsi bu ürünler arksında dursun oyun oynamasınlar coca cola içsek hiç bole sorun olmazdı yazık adamlar duruyor arkasında ürünün hp laptop kazanan arkadasım var kutusu kırılmış hafif dedi coca colaya acıp bole bole hp goturun hemen degiştirirler dedi . ben biş ianlmadım bu işten bilkom herkesi yiyor sıfır parayla alan bile garantiyi kullanamıcak bence kesin böyle alan varsa görücez ama kimse almaz kanımca

Bir iki nokta virgül falan kullansaydın daha anlaşılır olurdu aslında.

• quote:

KillerEnergy

Teşekkürler.

suzanbagci

necminin verdiği cevabın sayfası kaç yazabilir misin? iki saattir arıyorum bulamadım. o fixi uzun zamandır arıyordum da

63. sayfada bulabilirsin.benim soruma cevabı olacak bir kimse yokmu acaba???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayan KonteS -- 15 Nisan 2008; 15:53:43 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: PHI

Bir iki nokta virgül falan kullansaydın daha anlaşılır olurdu aslında.

arkadaşım neye takılıyorsun imla kuralların bakıcagına bilkomun oyununa bak ppsi ile iş kırıştırıyor
    zaten bundan kandırlıyoruz bizim türk milleti böyle imla kurallarına bakar kandırılmaya bakmaz.
  • quote:

forumdaki digitaldelisi nickli arkadaş orjinal cx500 ü 110 ytl ye satıyor bende aldım güzel kulaklık ;)

Garanti konusuna gelince bu nebiçim iştir ne demek garanti yok pepsiden çıktı bu kadar büyük bir firma nasıl böyle saçmalık yapar anlamış değilim+ forumda pepsiden kazanan çoğu kişi TR garantili diye sattı ne olacak o kadar insan bilkomada pepsiyede bedava verdiler ya illaki bir şeylik çıkartacaklar

• 
Sayfa: önceki 220221222223224
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.