Şimdi Ara

iPod Touch İnceleme-Genel Başlık (Tüm konular buraya) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
6.496
Cevap
5
Favori
371.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu gece son olarak komazec arkadaş bu aletle tukcell webden mesaja girilior. rahatçada kullanılıyor. ama klavyeden yazma hızı bazen düşebiliyor. kısaca bu alet flashtır, javadır çalıştıramıo ama onun dışında her yere girio. flash ve java desteğininde şubat ayında çıkması bekleniyor.
  • hocam sanırım kulaklık apple deil

nedir kulaklığın markası acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pilot23 -- 16 Aralık 2007; 2:35:41 >
  • bn ep630a bnzttm =)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi storm660 -- 16 Aralık 2007; 2:36:50 >
  • jailbreak icin bekliyoruz! bu konuda anlatacaklarin cok buyuk türkce kaynak olacak,dikaine. simdiye kadar ayrintili jailbreak anlatanlar cikmadi. anlatanlarda ya oylesine,ya karmakarisik anlatdi. senden adimlariyla bekliyoruz. googleda arat gercekten duzgun anlatan yok bu olayi.
  • Ipod classic 80 gb mi alsam ipod touch mi bende karar veremiyorum.
  • Dostlar kılıf olarak BSE'den vazgeçmeyin...Güzelliğini bozmuyor aletlerin ve çokta sağlam;

iPod Touch İnceleme-Genel Başlık (Tüm konular buraya)

Bütün kasa sadece 8 dolar...
  • pilot23,
    storm660,

Evet arkadaşlar kulaklık Creative EP-630

GFB BerLiN,
    Jailbreak olayını TÜRKÇE olarak en basit şekilde burda yazıcam.. Kimsenin jailbreak sorunu kalmıyacak. Ewet hiçbir Türkçe kaynakta doğru düzgün anlatım yok.

Y!g!T,
    Kapasite itibariyle classicler tartışılmaz. yani 160gb demek dünya demektir.... =O 80 de keza öyle..
    Ama Touch'ın Çoklu Dokunmatik Kullanıcı Arayüzü herşeyin üzerine çıkıyor. Yani bu aleti kullanmak cidden inanılmaz güzel bir deneyim.
    Şöyle söliyim, classic kullanırken zevk alıcaını sanmam. ama touch kullanırken agzın kulaklarında olucak. daha bir ssürü şey yazarım ama hepsi incelemede yer alıcak.

shady_tr,
    BSE güzel ama gördüğüm resimlerden sonra şeffaflık sorunu olduğunu düşünmeye başladım.. Sence?

• -- iPod Touch 16 gb Kutu Açımından İlk Ekrana --

Arkadaşlar bu video için 8 saate yakın uğraştım. Vide Kodak C875 ile çekildi ve bir sürü program ile işlendi.
    Videonun orjinal hali 326mb, ama youtube'da rahat izleyin diye 15mb haline getirdim. Güzelde bir müzik ekledim arka fona.

Tüm avrupalılar amerikalılar unboxing yaparda Türkler eksik kalırmı... Buyrunuz...

• quote:

Orjinalden alıntı: Razorback

-- iPod Touch 16 gb Kutu Açımından İlk Ekrana --

Arkadaşlar bu video için 8 saate yakın uğraştım. Vide Kodak C875 ile çekildi ve bir sürü program ile işlendi.
    Videonun orjinal hali 326mb, ama youtube'da rahat izleyin diye 15mb haline getirdim. Güzelde bir müzik ekledim arka fona.

Tüm avrupalılar amerikalılar unboxing yaparda Türkler eksik kalırmı... Buyrunuz...

I wish the title written in Youtube were in Turkish so that we could name the video as an unboxing experience by a Turkish user.

Ama Razorback harika bir video olmuş cidden. Sana önerim kesinlikle bu videoyu resimleri falan ilk mesajına eklemen. Bu şekilde mesaj aralarında kaynamaması için en ideali. Tebrik ederim çalışman için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow_Shooter -- 16 Aralık 2007; 13:34:05 >

• Arkadaşım çok haklısın hemen bir düzenleme yapıyorum. Aslında özellikle video içinde Türkçe yazdım ama başlık daha çok dikkat çekiyor.
    Ayrıca çok teşekkürler cidden çok uğraştım bu video için.

Dediğin gibi tüm önemli şeyleri ilk mesajda toplicam.. Sadece yeni yapılmış şeyler son mesajda olucak..
  • güzel olmuş çok teşekkürler
  • quote:

Arkadaşım çok haklısın hemen bir düzenleme yapıyorum. Aslında özellikle video içinde Türkçe yazdım ama başlık daha çok dikkat çekiyor.
    Ayrıca çok teşekkürler cidden çok uğraştım bu video için.

Dediğin gibi tüm önemli şeyleri ilk mesajda toplicam.. Sadece yeni yapılmış şeyler son mesajda olucak..

@Razorback

Az önce videonun tamamını izledim. gerçekten çok beğendim. Güzel hazırlanmış bir video olmuş. Doğrusu sabırla kutuyu açmadan önce videoya çekmen dikkatimi çekti. Sanırım benim MP3 Player'ım gelse bu kadar sabredip video falan uğraşamazdım kutuyu açmadan. Müzikler de güzel olmuş ilk müzik Destination Calibria, ancak son 1 dakika içinde çalan müziğin adını merak ettim. Onu da belirtirsen sevinirim.

MP3 Çalara gelince, iPod tasarım adına gerçekten güzel bir iş çıkarmış. Ürünün kutulanması ve yerleşim dizaynı da ayrıca güzel. Özellikle arka kısmı çok güzel duruyor. Yani otobüste falan elinde görsem sanırım üstüne atlardım. Umarım ben de MP3 çalarım gelince böyle bir inceleme yapabilirim. Güle güle kullanman dileğiyle. (iPod Touch Detailed Unboxing yazarsan video adına, adı da videon kadar güzel olacak.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow_Shooter -- 16 Aralık 2007; 13:54:10 >

• kurtsutu,
    Rica ederim, zevkti...

shadow_shooter,
    Tekrar teşekkürler.

Bahsettiğin şeyi anlıyorum böyle bir sabır gerçektende çok az kişide olabilir.. Zaman geçerken içimde resmen bir alev yanıyordu diyebilirim.
    Ayrıca Touchı aldıktan sonra ben okula gittim, akşamları Yüksek Lisans dersim var benim. Bu süre boyunca kuzu gibi yattı yanımda.. Neler hissettiğimi tahmin edemessin. Ama and içmiştim bu videoyu yapmaya.. =)

İlk şarkıyı doğru bildin ama bu remixini bulman biraz zor olabilir. o nedenle tam ismini sana özelden atarım. 2. şarkıyıda tabi.

Böyle bir kutulama nasıl yapıyorlar hakikaten insan şaşırıyor. Resmen kutulama için özel bir ekip var heralde. Bu arada bu kutu kadar sağlam bir kutu görmedim diyebilirim.

---------- ------- ------ ------

-- iPod Touch 16 gb Kutu Açımından İlk Ekrana --

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Razorback -- 17 Aralık 2007; 12:56:10 >

• quote:

kurtsutu,
    Rica ederim, zevkti...

shadow_shooter,
    Tekrar teşekkürler.

Bahsettiğin şeyi anlıyorum böyle bir sabır gerçektende çok az kişide olabilir.. Zaman geçerken içimde resmen bir alev yanıyordu diyebilirim.
    Ayrıca Touchı aldıktan sonra ben okula gittim, akşamları Yüksek Lisans dersim var benim. Bu süre boyunca kuzu gibi yattı yanımda.. Neler hissettiğimi tahmin edemessin. Ama and içmiştim bu videoyu yapmaya.. =)

İlk şarkıyı doğru bildin ama bu remixini bulman biraz zor olabilir. o nedenle tam ismini sana özelden atarım. 2. şarkıyıda tabi.

Böyle bir kutulama nasıl yapıyorlar hakikaten insan şaşırıyor. Resmen kutulama için özel bir ekip var heralde. Bu arada bu kutu kadar sağlam bir kutu görmedim diyebilirim.

Nasıl bir şey olduğunu bilirim. Benim de şu an Amerika'dan gelecek bir iRiver Clix-2 var, şu an arkadaşımın elinde ve gelmesini bekliyorum. Cidden ona her an kavuşacakken böyle zorunlu mesafeler girmesi insanı çıldırtıyor. Doğrusu iPod'un tek sevdiğim modeli bu oldu diyebilirim. Ne nano, ne klasik ne de shuffle... Bence çizgiyi yakaladığı pmp budur. Ekran ve tasarım harika yapılmış. Bu arada sabırsızlıkla yazılı incelemeni bekliyoruz. Menüler, EQ ayarları, açılış süresi, boyutları, ekran parlaklığı ve özellikleri, batarya süresi, ses kalitesi ve ses çıkışı, menüsü ve kullanımı, internet performansı ve wireless kalitesi gibi konulara değinmeni rica edeceğim. Ayrıca bir de kullanım ve browsing performansıyla ilgili video bekliyoruz. İkinize ömür boyu birliktelik dilerim.

• Söylediğin her konu başlık olarak ayrı ayrı inceleme altında olucak. Şuan bir GENEL BAKIŞ yazısı hazırlıyorum. Ondan sonra başlık başlık ayrıntılı olucak.

Ses yüksekliği wifi ve menü videolarıda olucak. En bombalar bunlar zaten..

Bu arada ben 3g nano'yu da beğeniyorum. Zaten onu alıcakken bir anda toucha döndüm..
  • Genel Bakış - İlk İzlenimler

-Arkadaşlar bildiğiniz üzere bu aletin insanları kendine çeken bir yapısı var. Daha doğrusu Apple tasarımda her zaman çok çekici olmuştur. Ama Touch için bugüne kadar ki en seksi alet diyebiliriz. Bu çekiciliğin sebebi üzerine basa basa söylediğim Multi Touch User Interface tir. Kocaman ve capcanlı renklere sahip bir ekranı BİRKAÇ parmağınızla birlikte yönetmenin getirdiği haz bam başka. Apple nedense hiçbir ürününde ekranların teknik özelliklerine dair detaylı bilgi vermiyor ama Touch sanıyorum ki 16.7 milyon renge sahip.

-Şuana kadar inceleme video resim araştırma derken alete sadece 1 TANE mp3 yükleyebilmiş durumdayım. Yani mp3 dinlemek için aldığım aleti daha kullanamadım bile. Çünkü diğer tüm özellikler insanı öyle bir oyalıyorki müzik dinlemeye zaman gelmiyor. Ses konusu için şuan tek söliyeceğim şey ACAYİP yüksek bir sese sahip olması. Yani %70lik bir ses oranında bile 10dk'den uzun süre dinlenilemez. (ep-630)

-Resim yükelemek ve bu resimlere touchtan bakmak çok güzel, parmaklarınızla resmi istediğiniz gibi yönetiyorsunuz. (arkadaşlarım Touch'a saldırdı)
    Video deneyimim hiç olmadı şimdiye kadar.

-Wi-Fi gerçektende dehşet..... Kızıltopraktan dolmuşla geçerken bir açayim dedim ve bir anda 100e yakın kablosuz ağ buldu. (detaylı konuşucaz)
    Safari hakkında tek sölenicek şey "explorer yiyen" olabilir. Harika menüler yapılmış, sayfya zoom yapmak ve sayfa geçmek mükemmel.
    Youtube'da çok güzel.. Sağlam bir kablosuz ağ yakalamışsanız videoları çok hıızlı gezip hızlı bir şekilde inceleybiliyorsunuz. Aleti yan yatırınca widescreen'e geçmeside çok hoş oluyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Razorback -- 16 Aralık 2007; 22:23:35 >

• quote:

Genel Bakış - İlk İzlenimler

Telefonu yan yatırınca widescreen'e geçmeside çok hoş oluyor..

bi an iphone ile karıştırdın sanırım
  • quote:

Orjinalden alıntı: cakitay

quote:

Genel Bakış - İlk İzlenimler

Telefonu yan yatırınca widescreen'e geçmeside çok hoş oluyor..

bi an iphone ile karıştırdın sanırım

Cidden yan yatırınca görüntünün de yan yatması iPhone özelliği değil miydi?

• evet iphone'un özelliği ancak ipod touch'ın da özelliği...en basit yukarıda benim verdiğim ss'lara bakarsanız bir adet yan yatırılmış şekilde web sitesi var yani touch da destekliyor
    Razorback yanlış yazmış o kadar da önemli birşey değil
  • hayırlı olsun dostum...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.