Şimdi Ara

İpod Touch Alınır mı yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle herkese merhabalar, 16 GB iphone 6 plus kullanıcısıyım. Şimdi diyeceksiniz İphone kullanıyorsun neden İpod Touch almak istiyorsun. Ben aşırı derecede müzik dinliyorum. Bütün müzik listemi atsam ortalama 4 GB yakın yapacak birde telefonumda bulunan fotoğrafları İpod Touch aktarmayı düşündüm. Bu yüzden böyle bir şey yapmayı düşündüm çok uzattım kusuruma bakmayın, soruma gelecek olursak.
    -İpod Touch alınır mı?
    -2.el İpod Touch bulsam temiz alınır mı?
    -Şarj konusunda sıkıntı yaşar mıyım?
    -İphone ile bağlantı kurabiliyor muyum?
    -Birde son olarak kullan arkadaşlarının yorumlarını alabilir miyim?

• Bende yardım istiyorum.Uygun fiyata ipod touch 4.nesil 8gb buldum.
    Bu cihaz alınırmı?
    İnternet ve youtube performansı tatmin eder mi?
    Şarj sıkıntısı yaşarmıyım? yaşarsam bataryasını tahminen kaç liraya yeniler ler?
  • Dördüncü nesillerin bataryası sıkıntılı olabilir. Beşinci nesil temiz ikinci el ya da altıncı nesil temiz ikinci el bakabilirsiniz. Satın almak isterseniz iki adet 6'ncı nesil (16 ve 32 GB) cihaz var. Tertemiz. Henüz ilanlarını vermedim.

Multimedia amaçlı her türlü işinizi halledersiniz. Ama alacağınız cihazın kozmetigine, pil performansına dikkat edin. Genelde ikinci el alındığında batarya yüzde yirmilere geldiğinde pat diye kapanabiliyor cihaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2. el iPod Touch 4th generation sahibiyim.

- Temiz bir iPod bulursan kaçırma.

- Müzik dinleme ön planda olduğu için müzik ihtiyacımı karşılıyor uzun vadede.

- Eğer telefonumun şarjı biterse internet için kullandığım oluyor ki wifi de şarjı hızlı tüketiyor.

@doroşenko Hocam sadece müzik dinlerim derseniz alınır ses çıkışı ve müzik oynatması güzel bu cihazın.

- İnternet performansı günümüzde kullanılan çoğu telefonla aynı.

- İnternette çok takılırsanız şarjı akar gider. Bataryası değişmiyor üretimden kaldırıldığı için. En son samsun a yolladım bana böyle dönüş yapıldı amerika dan yenisi gelir 650 lira verirsiniz dediler o an başımdan ateşler indi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.