Şimdi Ara

--iPod Touch 6 Kullanıcı Kulübü--Çıktı--A8--8MP Kamera (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
302
Cevap
7
Favori
13.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Amaç mailse 5S düşürün hocam ikinci el . Ipod güzel ama bir yere kadar. Zırd bırd diğer telefondan hotspot açmak hem diğer telefonun şarjını çabuk bitirir hemde bir süre sonra yapmaya üşeniyorsun. Bizzat kendim 1 yıl öncesine kadar ipod+android kullanmış biri olarak söylüyorum.
  • Merhabalar, İphone 6 plus 16GB kullanıyorum müzikle aşırı derecede ilgileniyorum ve dinliyorum, telefonumda çok fazla müzik ve resim olduğu için böyle bir şey almayı düşüyorum. Ama mantıklı mı olur mantıksız mı olur halen tam kararlaştıramadım.
    Birincisi İphone6 plus kullanırken böyle bir şey almak mantıklı mı
    Fiyatları çok uçmuş 2.el piyasasında temiz bir 6.seri ya da 5. seri bulabilir miyim.
    Müzik sesleri çok kaliteli mi yoksa iphone ile aynı mı fazla bir bilgim olmadığı için farklı sorular sormuş olabilirim kusuruma bakmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nicovrobi

Merhabalar, İphone 6 plus 16GB kullanıyorum müzikle aşırı derecede ilgileniyorum ve dinliyorum, telefonumda çok fazla müzik ve resim olduğu için böyle bir şey almayı düşüyorum. Ama mantıklı mı olur mantıksız mı olur halen tam kararlaştıramadım.
    Birincisi İphone6 plus kullanırken böyle bir şey almak mantıklı mı
    Fiyatları çok uçmuş 2.el piyasasında temiz bir 6.seri ya da 5. seri bulabilir miyim.
    Müzik sesleri çok kaliteli mi yoksa iphone ile aynı mı fazla bir bilgim olmadığı için farklı sorular sormuş olabilirim kusuruma bakmayın.

Küçük ve hafif olduğu için 6 plus a göre rahat taşıma kullanımı olur, bende de 6s plus var ,telefon büyük çoğu zaman işlerimi hallediyorum iPod la, batarya olarak 1080mah , yani çok fazla oyun vs oynatmaz, müzik ile bir günü çıkarırsın müzik kalitesi olarak iPhone ile aynıdır fark yok, alırsan 32gb tavsiye ederim, telefonun 16 olduğu için , sıfır cihaza o kadar para verilmez, ikinci el temiz bir tane 6. Nesil almanı tavsiye ederim, 5. Nesil performans olarak tatmin etmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kilinchaci K kullanıcısına yanıt
    Bende 2.El almayı düşünüyorum zaten 5.Nesil mi 6.Nesil arasında çok fark var mı acaba Aslında biraz kararsızım ama büyük ihtimal 1-1.5 aya alıcam sanırım. Ses kalitesinin farklı olmasını bekliyordum aslında tek o beni üzdü sanırım neyse bakalım, Umarım yakın zamanda alırım. Bilgileriniz için çok teşekkür ederim Çok yardım ettiniz
  • Önümüzdeki dönemde yeni bir ipod tocuh gelecek mi?

Ben gelir diye düşünüyorum eskidi artık bu alet. Ona göre alacağım

• Cihaz Eskidi sanki hafif A10 çıktı touch hala A8 Apple sanırım kendisini batmaktan kurtaran kendisini yücelten ipod serisini önemsemiyor iPhone iPad Mac oldu herşey onlar için.... Ama iPod bırakılırmı be iPod Shuffle + Touch 5 + Classic 6 kullanıcısı olarak söylüyorum bunları efsane bir seride tozlu raflara gidiyor anlaşılan
  • quote:

Orijinalden alıntı: SirCanFerguson

Cihaz Eskidi sanki hafif A10 çıktı touch hala A8 Apple sanırım kendisini batmaktan kurtaran kendisini yücelten ipod serisini önemsemiyor iPhone iPad Mac oldu herşey onlar için.... Ama iPod bırakılırmı be iPod Shuffle + Touch 5 + Classic 6 kullanıcısı olarak söylüyorum bunları efsane bir seride tozlu raflara gidiyor anlaşılan

Hocam sen bilgili bir abiye benziyorsun galiba.Şuan hali hazırda Z5 kullanıyorum aslına bakılırsa ses kalitesinden memnunum ama Spotify listemi çevrimdışı dinlemek için indirdiğimde telefonda yer kalmıyor,sırf onun için Ipod Touch 5 veya 6 alıcam.

Sizce hangisini almalıyım ve 32'lik almam daha iyi olur dimi.Şimdiden teşekkür ederim

• Silenforce kullanıcısına yanıt
    Öncelikle Teşekkürler iPodları seviyorum açıkçası Ama açıkçasi apple artık üretimlerini durdurmak üzere... Arkadaşımda Touch 6 Gold 32GB var ve kendisi çok memnun açıkçası performans açısındanda iphone 6'nın pek gerisinde kalmaz :) Touch 5 kullanıyorum iOS 9 tüm uygulamaları desteklemiyor ve yarın birgün telefonun garantiye gittiğinde Touch5 sana kanser yaşatır iOS 9 ve A5 işlemci ile (bkz:bizzat yaptımda oradan biliyorum :P) o sebeple Touch 6 daha iyi olur hemde benim touch5 mavi kendisi düşünce rengi beyazladı ve kasa çizilrse beyaz oluyor cihaz sprey boya ile boyanmış gibi... bu sebeple Mavi-Siyah-kırmızı-pembe ve her türden Silver dışındaki renkden kaçmalı yada daima silikon kılıfla kullanmalısın... ve 32GB yeterli..
    bu arada bütçen yetmiyorsa Lütfen 6 al 5 üzer Sahibinde birkaç ilan buldum Touch 6 Silver 32GB için.. Pek yok fakat 6+GB buldumhttps://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-ev-elektronigi-tasinabilir-ses-sistemleri-6-nesil-64-gb-ipod-touch-silver-422581729/detay
    1000TL bu ürün için iyi fakat satanlar genellikle 64GB atıyorlar bu da güzel bir ürün 600tlhttps://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-ev-elektronigi-tasinabilir-ses-sistemleri-ipod-touch-6-nesil-64gb-garantili-temiz-acill-475671008/detay şimdiden hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: SirCanFerguson

Öncelikle Teşekkürler iPodları seviyorum açıkçası Ama açıkçasi apple artık üretimlerini durdurmak üzere... Arkadaşımda Touch 6 Gold 32GB var ve kendisi çok memnun açıkçası performans açısındanda iphone 6'nın pek gerisinde kalmaz :) Touch 5 kullanıyorum iOS 9 tüm uygulamaları desteklemiyor ve yarın birgün telefonun garantiye gittiğinde Touch5 sana kanser yaşatır iOS 9 ve A5 işlemci ile (bkz:bizzat yaptımda oradan biliyorum :P) o sebeple Touch 6 daha iyi olur hemde benim touch5 mavi kendisi düşünce rengi beyazladı ve kasa çizilrse beyaz oluyor cihaz sprey boya ile boyanmış gibi... bu sebeple Mavi-Siyah-kırmızı-pembe ve her türden Silver dışındaki renkden kaçmalı yada daima silikon kılıfla kullanmalısın... ve 32GB yeterli..
    bu arada bütçen yetmiyorsa Lütfen 6 al 5 üzer Sahibinde birkaç ilan buldum Touch 6 Silver 32GB için.. Pek yok fakat 6+GB buldumhttps://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-ev-elektronigi-tasinabilir-ses-sistemleri-6-nesil-64-gb-ipod-touch-silver-422581729/detay
    1000TL bu ürün için iyi fakat satanlar genellikle 64GB atıyorlar bu da güzel bir ürün 600tlhttps://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-ev-elektronigi-tasinabilir-ses-sistemleri-ipod-touch-6-nesil-64gb-garantili-temiz-acill-475671008/detay şimdiden hayırlı olsun

Cevabınız için tekrar teşekkürler.Doğru yolda olduğumu görmüş oldum,aynı ilanlara bende baktım.Bütçe sıkıntısı yok ama 1000 Tl'de vermem muhtemelen ikinci ele o yüzden ikinci ilana benzer bir Touch alıcam gibi duruyo.7-8 gün sonra aranıza Gold veya Silver bir Touchla katılıcam umarım.

Peki sizce Apple'ın yeni lansmanını beklemeli miyim?Fiyat düşüşü açısından.

• Silenforce kullanıcısına yanıt
    Bence beklemekte fayda yok Biliyorsunuz Apple piyasası kolay düşmüyor :) 600TL olan ürün ideal bende 300Tl daha olsa gider alırdım belki :) (Almama sebebi:iPad için para biriktiriyor) Hem ikinci el piyasası bekletmeye gelmez :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hasan Burak ÖZER

Önümüzdeki dönemde yeni bir ipod tocuh gelecek mi?

Ben gelir diye düşünüyorum eskidi artık bu alet. Ona göre alacağım

Ben de bekliyorum, geçen sene 7 çıkacak diye sattım çünkü kamera önemliydi ve bana yetersiz geldi kamerası...7'de belki düzeltme yapılır diye düşünmüştüm ama hayal kırıklığı tabi ki...

iPod Touch ince, hafif, telefona ihtiyaç bırakmıyor, telefonun sürekli şarjı oluyor bu sayede çünkü kullanmıyorsunuz... Küçük bir şey bile yeterli, hotspot ile de gerektiğinde internet, podCast tarzı verimli kullanma imkanı çok.

Yeni seri çıkmasa tekrar eski seriye dönmek zorunda kalacağım bu sene.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Garantisi devam eden çok az kullanılmış,önünde arkasında hiç çiziği bulunmayan ipod touch 6 16 gb Koyu gri renk satılıktır.
  • merhaba. aranızda touch 6 ya ios 11 güncellemesi yapan var mı? varsa performans konusunda ios 10 a göre fazla hız kaybı var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: .mRcan.

Garantisi devam eden çok az kullanılmış,önünde arkasında hiç çiziği bulunmayan ipod touch 6 16 gb Koyu gri renk satılıktır.

Link atar mısın?

• quote:

Orijinalden alıntı: berkenazat

merhaba. aranızda touch 6 ya ios 11 güncellemesi yapan var mı? varsa performans konusunda ios 10 a göre fazla hız kaybı var mı?

Hocam bende iphone6 var ve telefon resmen yamuldu. Ipod’da durum farklı değildir. Şu an bir araştırma içindeyim ipod’a dair ve 11 yüklemeyi düşünmüyorum.

• oztub O kullanıcısına yanıt
    pm attım.
  • berkenazat B kullanıcısına yanıt
    Dün iPod 6 alarak aranıza katılmış bulunmaktayım arkadaşlar

Hocam benim sürüm şu an 11.1 performansı kötü değil ancak ios 10 döneminde kullanmadığım için net bir kıyaslama yapamayacağım.
  • Merhaba arkadaşlar ..

Android kullanıcısıyım ... Hem ios deneyimlemek istiyorum hemde hafif bir cihaz istiyorum ..

Tavsiye eder misiniz birde kaç GB gerekiyor ios için .. yani 16 alsam kaçı boş geliyor ..

iOS ile ilgili hiç bir fikrim yok da ..

• Hocam bende sistem uygulamaları 5.43GB olarak görünüyor 32 alsanız bence daha iyi olur

Kılıf bulabilen var mı?

• 2. bir cihaz olduğu için 16gb yetebilir. veya yetmeyebilir.
    asıl hafıza ve arşiv olarak yüksek hafızalı telefon varsa yeter.
    eğer bunda dosya müzik falan tutmak istiyorsanız yetmeyebilir. 16 gb için yaklaşık 11-12gb kullanılabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kilinchaci -- 25 Aralık 2017; 1:47:28 >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.