Şimdi Ara

ipod kadar kullanışsız mp3 player görmedim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
2.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kullanışsız bence bikere şarkı yüklemek için itunes die bi program gerekiyo + diyelim ipodunda yüklenmiş şarkılar var ve başka bi bilg.dan itunes yükleyerek o bilgisayardaki şarkıları ipoduna kaydetmek istiosun mevcut olan şarkılar siliniyo ozaman.

• katılıyorum çok fazla yorum yapmam ama nokia fanatikliği gibi bir şey sanırım sesinide beğenmedim zaten
  • auto update özelliğini kaparsan eşitlemez ortamları.
  • kullanmayı beceremiyorum desene sen şuna..
  • quote:

Orjinalden alıntı: piedre

kullanışsız bence bikere şarkı yüklemek için itunes die bi program gerekiyo + diyelim ipodunda yüklenmiş şarkılar var ve başka bi bilg.dan itunes yükleyerek o bilgisayardaki şarkıları ipoduna kaydetmek istiosun mevcut olan şarkılar siliniyo ozaman.

quote:

Orjinalden alıntı: kont

katılıyorum çok fazla yorum yapmam ama nokia fanatikliği gibi bir şey sanırım sesinide beğenmedim zaten

katılmamak elde değil.
  • Valla bende hem video hem zvm var,sesleri aman aman farklı değil,zvmnin eq farkı var.Abartmaya gerek yok,ipodun seside gayet güzel,gözü kara ipod düşmanlığını bırakmak lazım.
  • kendim kullanıyorum ipod shuffle daha once ne sesi bu kadar gusel ne de kullanısı bu akdar kolay bir mp3 calar gormedim. adamlar yapmıs. bu baska bilgisayardan mp3 atınca playerin icindekilerin silinmesi de tamamen sacma birsey ona katılıyorum ama adamların bir politikası var sonucta. bunu zaten bilerek alıyorsun ipodu heryerde yazıyo zaten azcık arastırsaydınınz bir seyi almadan once artılarını eksilerini gorurdunuz.
  • itunes'un kullanışsız olduğuna katılmıyorum tam tersi çok kullanışlı bence yeterki kullanmayı bil....
  • ben ipodun içindeki şarkılara erişebiliyorum itunes kullanmadan ve başka bilgisayara bağladığımda da silmiyor şarkıları..lan tuhaflık bende mi yoksa

ama bir uyuz olduğum noktadır ki oda itunes adlı adi program seçtiğim her şarkıyı atmıyor kafasına göre seçiyor ben bütün albüm diyorum seçiyorum o içinden 3 tanesini atıyor bende o albümü başka yere kopyalayıp isimlerini değiştiriyorum bu kezde hepsini atıyor anlamadım ben bu aleti anarşist midir nedir
  • quote:

Orjinalden alıntı: grimser

ben ipodun içindeki şarkılara erişebiliyorum itunes kullanmadan ve başka bilgisayara bağladığımda da silmiyor şarkıları..lan tuhaflık bende mi yoksa

ama bir uyuz olduğum noktadır ki oda itunes adlı adi program seçtiğim her şarkıyı atmıyor kafasına göre seçiyor ben bütün albüm diyorum seçiyorum o içinden 3 tanesini atıyor bende o albümü başka yere kopyalayıp isimlerini değiştiriyorum bu kezde hepsini atıyor anlamadım ben bu aleti anarşist midir nedir

ahah bence bu programın çok gelişmiş yapay zekaya sahip oldugunu gösterir. ha ne alaka dersen baksana senin seveceklerini seçip atıyor daha ne olsun bea

• mp3 player olarak pcsine kuran tanıdıklarım bile var itunes'u
  • Bence de çok kullanışsı.Kullanışsız olmasının yanında bir de pahalı.Ucuz olsa hadi neyse...
  • quote:

Orjinalden alıntı: girindegorun

Bence de çok kullanışsı.Kullanışsız olmasının yanında bir de pahalı.Ucuz olsa hadi neyse...

Bencede kullanışsız şu senin sattığın JXD ler varken piyasadan alınabilecek bi ürün yok hey allahım ya

• Ya abi iPod u çekemeyenler hemen laf atıyo ya. iTunes kadar kullanışlı bir programı başka hiçbirr mp3 çalar kullanmıyo. iTunes sayesinde farklı formattaki şarkılar iPod a uyumlu hale geliyor. Ayrıca iTunes Store dan binlerce şeyi hiçbir hata olmadan iPod a atıyorsun. Bunları manual yapmayı düşün bide. Aha yanlış yere attım falan filan.

iPod un kendi içindeki kullanışı ise bir piyasadaki mp3 playerların %95 ini geride bırakır. Dokunmatik teker gibi bir olay hiçbirinde yok. Ya tuşla yapıyon ya da joistic ile. İkiside dokunmatik teker yanında sıfır kalıyo. iPod cebinde iken elini cebine sokmadan bile çok kolay ses açıp kapayabilrsin. bu kullanışlılık değilmi.

Daha sayamıcam özellikleri var ya. BÖle körü körüne iPod a düşman olmak fasa fiso ya.

Bana göre tek eksiği fiyatı. Ama oda doğal Apple bi kere ad yapmış. Fiyatı kolay kolay düşürmez. Babamızın hayrına satmıyo yani.

• İtunes çok kullanışlı bence'de... Çoğu arkadaşım Winamp yerine kullanıyo Ben'se her ikisini'de
  • yapmayın arkadaşlar, ipod'a kullanışsız demek pek de mantıklı olmaz. ben de özelliklerinden dolayı hiç bi zaman tercih etmedim ipod u ama gerek donanımsal olarak kendisi, gerekse kullandığı program itunes gayet kullanışlı ve ara yüzleri çok kolay. yani 10 yaşında çocuğa verildiği zaman bile kolayca çözülebilicek şekilde tasarlanmış aletler.
  • İpod kesinlikle çok kullanışlıdır diğer mp3 çalarlara göre. Şahsen İpod Videom var arkada Creative nin o ipod vari modelini almış resmen alet 2 ipod kalınlığında garip bişey. İpod iyidir
  • @wq

Dostum jxd ler var ne ipod u itunes i bu bölüm yavaş yavaş zıvanadan çıkıyo bi el atmanın zamanı geldi bu akşam 1 saat içinde bu bölüm ve psp oyunlar bölümünde 8 başlık şikayet ettim hep beraber temizleyim bölümümüzü!!!
  • ne bu sakami? i pod sahibi olmadim hic bi zaman ama kotulemenin de bi anlami yok.bir cok arkadasimda war..bende i river ve creative kullanmis biri olarak sunu soyleyebilirim;sarkilarinizi bulma konusunda ipod 1 numara bence..
  • bencede amaç bu zaten şarkılara kısa sürede ulaşabilmek. amabazen bir olumsuzlukla herşeyi silebiliyoruz. eğer beyenmediysen değiştirirsin belki bozuk ürünlerden biri sana rastlemıştır olabilecek bir durum bu sabırla düzeltmeye bakacaksın...
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.