Şimdi Ara

iPod'a nasıl reset atılır???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
26.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bu soruyla o kadar çok karşılaştım ki bugüne kadar o yüzden siz sormadan ben hemen anlatayım..

iPodlar arada sırada sarsıntıdan, ani sıcaklık değişimlerinden, cep telefonlarından etkilendiklerinde ve birkaç işlemi üst üste yaparken takılmışsa, ortadaki tuş ile MENU tuşuna yaklaşık 5-10sn basılı tutup reset attırılabilir..

• sa0l bılgı ıcın
  • rica ederim
  • yav bi topig daha açacağınıza ana topigden devam etsenize
  • yogh yogh ei bööle
  • allah razı olsun kardeşim demin ses gelmiodu dedini yaptım duzeldi bide bişi srocam ben daa yeni ıpod kullanmaya başladımda bunları kapatırken play tuşuna basılı tutcaz we tuşları kitlicez dimi yani daa başka bi şekli yok=?
  • quote:

Orjinalden alıntı: zebani3131

allah razı olsun kardeşim demin ses gelmiodu dedini yaptım duzeldi bide bişi srocam ben daa yeni ıpod kullanmaya başladımda bunları kapatırken play tuşuna basılı tutcaz we tuşları kitlicez dimi yani daa başka bi şekli yok=?

aynen öyle...
  • arkadaşlar sürekli PM atanlar oluyor takılma, kilitlenme sorularıyla ilgili.. dediğim gibi istenmeyen bir sorunla karşılaştığınızda dediğim şekilde iPod'a reset atabilirsiniz..
  • süpersin sagol :)
  • Sorunumu Bu Yolla Çözdüm Kardeşim (:
    Çok Teşekkür Ederim (: Ellerin Dert Görmesin (:
  • yaw hocam çok saol yaaa süper işe yarayacak birşey söyledin welakin ipodu verdikten sonrada öğrenmiş olsam sevindirici bi haber benim için en azından reset atmak için bi yolu olduğunu öğrendik
  • allah razı olsun kardeşim.gece su anda tam yatıyodum sarjdan cıkardım baktım kitli donmus pc ye takıorm görmuyo acıorm acılmıyo.yemınle ter dokuyordum burada ah ah vah vah diye.taa ki bu konuyu bulana kadar.hakkaten çok ince bir detay kardeşim.denedim ve oldu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cliffburnstein

yav bi topig daha açacağınıza ana topigden devam etsenize
    topig
  • sırf teşekkür etmek için üye oldum....gerçekten çok yararlı bilgi basit görünsede....eyvallah....
  • arkadaşlar bişey soracam; dediğiniz yöntemi uyguladım fakat çözülmedi

bende ekrana bi yazı geliyor : www.apple.com/support/apple

yazıyo. daha hiç kullanamadım içinde ne olduğunu bile göremedim bi yardımcı olurmusunuz???
  • İpod Touch için ve iphone için ise home tuşu ve kapama tuşu na birlikte 10 saniye süreyle basılarak yapılacak ;)
  • arkadaslar ipod 8 gb var bende suan hıc bı sekılde acılmıyor sadece mavı ekran yanıyo sureklı reset atmayı denedım ama sonuc yok ne olabılır yardımlarınızı beklıyorum
  • Hey Zenci İpod touch'a reset atmak için ayarlar>Genel>Sıfırla>Tüm içerikleri ve ayarları sil de İpod yeni almış gibi olcak
  • quote:

Orijinalden alıntı: 00Dumbas00

Hey Zenci İpod touch'a reset atmak için ayarlar>Genel>Sıfırla>Tüm içerikleri ve ayarları sil de İpod yeni almış gibi olcak

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.