Şimdi Ara

iPod 5g, 5.5g ve Classic için Batarya değişimi yapılır.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
5
Favori
4.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1 iPod 5g, 5.5g ve Classic için Batarya değişimi yapılır.
    ipod video 5g, 5.5g ve classic için batarya mevcuttur,

Fiyat: 85 tl. Montaj ile birlikte 100 tl dir.
    Fiyat : 60 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• merhaba
    elimde 7.jenerasyon ipod classic 160 gb cihazım var pili artık şarj olmuyor acaba bu bahsettiğiniz pillerden alsam uyumlu olur mu?ve kendim açıp takarken herhangi bir sorun yaşar mıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yalancielf

merhaba
    elimde 7.jenerasyon ipod classic 160 gb cihazım var pili artık şarj olmuyor acaba bu bahsettiğiniz pillerden alsam uyumlu olur mu?ve kendim açıp takarken herhangi bir sorun yaşar mıyım?

özel mesaj ile cevaplanmıştır. 1 adet beyfendiye pil + sökme takma işlemi yapılmıştır. 8 adet ipod classic pil satışı devam etmektedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TurkishCoder -- 7 Ocak 2016; 20:47:26 >
  • Merhabalar kolay gelsin.
    fiyatı uygun olabilmesi açısından elinizde harddiski bozuk veya hiç olmayan 6/7. nesil ipod var mıdır acaba? harddisk yerine CF card ya da ssd takacağımdan dolayı ihtiyacım bulunmuyor.
    iyi satışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rskomicss96 -- 3 Şubat 2016; 0:19:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rskomicss96

Merhabalar kolay gelsin.
    fiyatı uygun olabilmesi açısından elinizde harddiski bozuk veya hiç olmayan 6/7. nesil ipod var mıdır acaba? harddisk yerine CF card ya da ssd takacağımdan dolayı ihtiyacım bulunmuyor.
    iyi satışlar.

pm ile cevaplandı
  • merhaba. benim ipod 160 gb olanın pili kısa sürede bitiyor acaba bu elinizdekiler daha uzun süre götürür mü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ajurna

merhaba. benim ipod 160 gb olanın pili kısa sürede bitiyor acaba bu elinizdekiler daha uzun süre götürür mü?

pm ile cevaplandı.
  • ipod 80gb için pil değişim fiyatı alabilirmiyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertaras

ipod 80gb için pil değişim fiyatı alabilirmiyim ?

pm cevaplandı
  • 6. Nesil 160 gb icin pil değişimi nedir ya da sadece pil satısı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bende renksiz ekran ipod classic var , bataryasinin oldugunu dusunuyorum , sarj olmuyor, oluyormus gibi simge geliyor ama geri gidiyor, siz nekadara veriyorsunuz bataryayi

• quote:

Orijinalden alıntı: halithalit

Hocam bende renksiz ekran ipod classic var , bataryasinin oldugunu dusunuyorum , sarj olmuyor, oluyormus gibi simge geliyor ama geri gidiyor, siz nekadara veriyorsunuz bataryayi

pm ile cevaplandı
  • pm attım..
  • Merhaba, elinizde 80 gb 6. nesil cihaz için ekran bulunuyor mu?
  • 7. nesil ipod classic için batarya bulunuyor mu elinizde hocam? Montajını kendim yapacağım.
  • merhaba elimde ipod classic 5.nesil bulunmakta. bataryasi mevcut mudur ? kayseri de ikamet etmekteyim
  • Touch 5 için de olsa keşke...

• merhaba; hala mevcut mudur ipod classic bataryası ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rebill.hakan

merhaba; hala mevcut mudur ipod classic bataryası ?
    evet mevcuttur
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.