Teğmen
03 Kasım 2003
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 46 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhaba,

yıllar önce severek kullandığım her gün 40-50km yol yaptığım Peugeot Explorer 050 bisikletim çalınmış günlerce kendime gelememiştim.

Yaş 45 olunca dedim ki birtane bulup alayım toplayayım tekrar pedal ile yol yapayım, fakat sarı sitede satışta olan tek 050 i yi kaçırdım.

Etrafınızda satmak isteyen olursa ya da siz satmak isterseniz lütfen bana mesaj atın.

Eski dostumu çok özledim.

Teşekkürler.

Merhaba,

haftalardır kafamı kurcalayan soru şu x79 anakart ve Xeon işlemcimi yada x99 anakart ve işlemcimi ?

Peki bunlardan birini seçtiğinizde en iyi kombinasyon hangileri olur ?? İşlemci ve anakart olarak..

Mesala x99 bir anakart ile Xeon işlemci ( 10 Core 20 HT ) gibi bir sistem ne kadara toplanır forumlardan ?

Şimdiden teşekkürler, sevgiler.
Selamlar,

İstanbul Kadıköy'de anakart işlemci soketi değiştirebilen güvenilir bir yer varmıdır? Arkadaşımın Soket 775 anakartının pinleri yamulmuş ve soketkin değişmesi gerekiyor ne yazıkki. Bildiğiniz ve daha önce hizmet aldığınız önerebileceğiniz yerleri yazarsanız çok sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.
DPS paladin oynayan arkadaşlar varsa ne tarz macro-macrolar kullanıyorlar, PvP ve PvE dps leri nasıl ? Detaylı konuşmak isterim mümkünse bilgi paylaşmak adına :)
Merhaba arkadaşlar,

Bakırköy'de temiz işçiliği ve uygun fiyatı olan iphone tamiri yapacak yer arıyorum. Telefon 2G, dış kasası ile ekranı değişecek. Bu tarz bildiğiniz bir yer var ise lütfen bana P.M. atın :)

Şimdiden teşekkürler.
Merhaba,

LG Ks20 telefonuma WM 6.5 yüklerken acemilikten gelen heves ile IMEI numarasını uçurmayı başardım ve telefon sadece PDA modunda çalışıyor. Bu cihaz ile ilgili İstanbul sınırları içinde en iyi servis veren ve sorunumu çözebilecek firma hangisidir? Şu ana kadar 2 yere gösterdim ama çözemediler.

Konu ile ilgili bilgisi olan arkadaşlar yardım ederse çok sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.
Merhaba,

İş yerinde hali hazırda kullanmakta olduğum SNC marka sunucular var ve biraz upgrade ederek bir süre daha hizmet vermelerini sağlamak istiyorum. Fakat DDR-266 ( ECC ) ve eski Xeon işlemcilerden kullandıklarından malum sıfır parça bulunamıyor ve şirket adına alım yapacağımdan mutlaka bir şekilde fatura ile almam lazım. Sizlerin bu konuda bildiği satış yapan yerler varsa eğer bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

Mert
4 MBit 24 ay sözleşmeli kampanya fiyatı fena görünmüyor ve Netone alt yapısını ile hizmet sunuyorlar, peki aranızda şu an oradan hizmet alan varmı? Varsada yorumlarını almak isterim :)
Selam,

Bilgisayarımda kullandığım Nvidia GF4 4400 artık ömrünü tamamladığı için son bir atak yaparak uygun bir bütçeyle AGP ekran kartı almaya karar verdim. Malum x1950pro nun fiyatı Türkiye sınırları içinde hala el yaktığı için daha düşük bitçeli kartlar olan 7600 GS sonic ve x1650pro ya yöneldim. Fakat fiyatları neredeyse aynı olan bu kartlardan hangisini almalıyım sorusuna henüz yanıt bulamadım ve sizlere bir danışayım dedim. Şu sırala Palit 7600 GS Sonic 129$ ve Sapphire x1650pro ise 134$ civarında. her ikiside DDR3 bellek kullanıyor ve 128 bit bellek arabirimine sahipler.

Hangisini almalıyım sizce ??
Selam Arkadaşlar,

Ankarada oturupta elinde Everquest 1'in tüm expansionları olan birisi varsa, bana dvd yada cd ye kopyalayabilirmi? Kendi accountum var ama kurulum olmadığı için (eski bilgisayarım ile gitmişti zamanında ) oynayamıyorum.. Yada hard diskindeki datayıda dvd ye yazarsa olur sonuçta kurulum gerektirmiyordu en son hatırladığım. ( boş medyaların ücreti ödenecektir... )

Bana SMS ile daha hızlı ulaşabilirsiniz. (0532 405 67 00 )

Şimdiden Teşekkürler.
Hakkında
Meslek: Bilgi Sistemleri Danışmanı
İlgi Alanları: Muzik
Forum İmzası:
Mac Pro // Focusrite Saffire 56 // Line 6 Pod Hd Bean // Washburn Rs 940 // Ibanez S540 Custom // Fender Stratocaster // Takamine G510 // Line 6 Pod XT Pro // Kustom Amp // Canon 600D
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 511
İkinci El Bölümü Mesajları: 367
Konularının görüntülenme sayısı: 72.144 (Bu ay: 273)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.