Şimdi Ara

İphone6 plus 64 gb yerine ne alınabilir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Konunun başlıgındanda anlasılacağı üzere ihtiyactan 64gb iphonemi satıcam.Htc desire 816 ya da s5 mini aklımda var.Temiz 2.el bulursam alıcam.Androide alısmakda zor olucak ama mecbur.Sizinde fikirlerinizi almak istiyorum.Büyük ekrana alıstım en az 5 inç şarjı iyi giden uygun fiyatlı bir telefon lazım kısaca

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bütçeni söylemeden tavsiye veremeyiz.s5 mini den uzak dur ama.Onu söyleyeyim sana.
  • HTC one e8

• Bütçe çok önemli.
  • S5 mini tavsiye etmem fakat düşünürsen arkadaşta var 3 aylık telefon.

• bütçe 500-900 arası öyle bişey s5mini tavsiye etmeyenler nedenlerinide söylerseler daha iyi olur.Zaten bi iphone kalitesi istemiyorum ama beni idare etsin.Akıllı telefonun tüm özelliklşerini kullanıyorum yoksa alırım 3310 ama işte devir değişti.Lg g2 felan ne diyorsunuz asus zenfone 5 felan
  • Alabiliyorsanız G2 daha mantıklı olur

• G2 yada htc nin uygun ve büyük ekranlı telefonları var

• quote:

Orijinalden alıntı: Zehir35

Konunun başlıgındanda anlasılacağı üzere ihtiyactan 64gb iphonemi satıcam.Htc desire 816 ya da s5 mini aklımda var.Temiz 2.el bulursam alıcam.Androide alısmakda zor olucak ama mecbur.Sizinde fikirlerinizi almak istiyorum.Büyük ekrana alıstım en az 5 inç şarjı iyi giden uygun fiyatlı bir telefon lazım kısaca

Bence iphone 5 al en azından yeni alışma sürecin olmaz.

• Asus Zenfone serisine bakın , cidden hoş
  • zaten iphone 5 den gectim iphone 6 plusa.Bi daha almam 5 şarjı cok kötü.Lg g2 kafamda hep vardı aslında android cg2 mi htc desire 816 arasında gidiyorum.Bir de lg g2 nin ikinci el fiyatları pahalı ne iş anlamadım.
  • Hocam telefonu kaç liraya satıyorsun?
    Bu arada o fiyatlara güzel bir lumia al en azından dandroid'le uğraşmazsın.
  • hocam maddı ımkanlar nedenıyle 5s'ten zenfone 5'e gectım tabıkıde arada farklar var ama o kadar dert edılecek bı konu degıl. Yazdıgınız fıyat aralıgında zenfone gayet kalıtelı bır cıhaz..ısmı var en nıhayetınde asus
  • Zenfone 6 guzel olur. Pil sorununuz olmaz. Kamera vasattir, kulaklik performansi iyidir. Surekli guncelleme alir, 5i de alacak zaten. Cift hat ayni anda aktif olabiliyor. Arayuz gayt guzel. Otg destegi de var.
    Sorunlari yazilimsaldir. pilin %1e geldiginde telin kapanmamasi, ekran kilidinin acildiginda ekranin titreme yapmasi gibi sorunlari var. Bunlari cok sık yapmiyor.

5 tavsiye etmem ama 6yi degerlendirin derim.

• Lumia hayatta almam zenfone 6 düşünebilirim.Ancak zenfone 6 oyun performansı düşük diolar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.