DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
iphone4 kapalıyken sarj olur mu ve alarm çalar mı?
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
16
Cevap
0
Favori
11.873
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Donanım sorunları, Aksesuarlar, Yedek parça >> iphone4 kapalıyken sarj olur mu ve alarm çalar mı?
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      120 Mesaj
      28 Mart 2011 21:34:44
      arkadaşlar soru başlıktaqn da belli iphone4 kapalıyken sarj olur mu ve alarm çalar mı? kapalıyken şarja taktığımda telefon açıldı kapattım sonra ama şarj olduğuna dair herangi bi ibare çıkmadı. ayrıca bir keresinde de telelfon kapalıyken alarm da çalmadı

• Binbaşı
      1111 Mesaj
      28 Mart 2011 21:38:29
      iphone kapalıyken alarm çalmaz.

şarjı taktıktansonra telefon otomatik olarak açılır

• Yüzbaşı
      371 Mesaj
      28 Mart 2011 22:16:19
      Aslında kapalıyken alarm çalmaması kötü... uyurken radyasyonda yayıyor baş ucumuzda ama yapacak bişi yok sanırım

• Yarbay
      2753 Mesaj
      29 Mart 2011 02:04:15
      Uçak moduna alırsan radyasyon yaymaz dostum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    • Yüzbaşı
      389 Mesaj
      29 Mart 2011 02:41:20

quote:

Orijinalden alıntı: denonder
      arkadaşlar soru başlıktaqn da belli iphone4 kapalıyken sarj olur mu ve alarm çalar mı? kapalıyken şarja taktığımda telefon açıldı kapattım sonra ama şarj olduğuna dair herangi bi ibare çıkmadı. ayrıca bir keresinde de telelfon kapalıyken alarm da çalmadı

once sarja takip kapatirsan telefon dolmaya dewam eder....ekranda dolduguna dair hicbirsey gorunmez ama telefon dolar.kapaliyken sarja takarsan cihaz acilir sarj dewam eder.malesef kapaliyken calmiyor alarmi galaxy s te ayniydi oda calmiyordu;(

• Binbaşı
      1938 Mesaj
      29 Mart 2011 03:04:48
      gece telefonu neden kapatıyorsunuz ki Allah korusun ya acil bir haber gelse

• Yarbay
      2097 Mesaj
      29 Mart 2011 03:07:52
      cihaz kapalıyken alarm çalmıyor aslında bi güncelleme yapsalar da kapalıyken de alarm çalsa baya iyi olur.. şarjı tamamen bitik olduğunda şarja taktığın zaman bi süre sadece şarj olduğuna dair işaret çıkıyor sonra açılıyor.. kapalıyken şarj olmuyor sanırım..

Açılın ben doktorum!
    • Yüzbaşı
      252 Mesaj
      29 Mart 2011 08:05:43

quote:

Orijinalden alıntı: umutech

Uçak moduna alırsan radyasyon yaymaz dostum.

ne ilgisi var cep telefonları tamamen kapalıyken bile radyasyon yayıyor...

• Yüzbaşı
      307 Mesaj
      29 Mart 2011 08:30:20

quote:

Orijinalden alıntı: ayfoncu4

Alıntıları Göster

Radyasyon yaymamasi icin telefonlarınızı sabaha kadar tuzlu suda bekletin.

• Onbaşı
      19 Mesaj
      29 Mart 2011 08:45:26
      Uçak modundayken radyasyon yaymaz, yayılan çok cüzi bir radyasyon var ama o kadar herşeyde var.
      bilgisayar monitöründe , televizyonda , güneşte, lambada....

• Binbaşı
      1999 Mesaj
      29 Mart 2011 11:36:29

quote:

Orijinalden alıntı: korayfethi
      Uçak modundayken radyasyon yaymaz, yayılan çok cüzi bir radyasyon var ama o kadar herşeyde var.
      bilgisayar monitöründe , televizyonda , güneşte, lambada....

Uçuş modunda sadece çalışan kısımların manyetik alanı var. Normal modda anten devreye giriyor asıl o zaman tehlikeli hale geliyor

• Yüzbaşı
      752 Mesaj
      29 Mart 2011 11:41:15
      Artık her yerde kablosuz internet varken, herkesin evinde 3-4 ağ yakalanabilirken sizin radyasyondan korunmak icin telefonu kapatmanız değişik geldi bana. Ha derseniz ben müstakil evde yasıyorum etrafımda ne kablosuz internet nede yakınımda baz istasyonu yok diyorsanız amenna.

• Yüzbaşı
      389 Mesaj
      29 Mart 2011 12:01:57

quote:

Orijinalden alıntı: Fashionality

cihaz kapalıyken alarm çalmıyor aslında bi güncelleme yapsalar da kapalıyken de alarm çalsa baya iyi olur.. şarjı tamamen bitik olduğunda şarja taktığın zaman bi süre sadece şarj olduğuna dair işaret çıkıyor sonra açılıyor.. kapalıyken şarj olmuyor sanırım..

kapalıyken sarj alıyor bizzat denedim telefonu ilk aldıgımda bende öyle sandım forumdanda onay aldım kapalıyken doluyor sadece ekranda dolduguna dair hiç bir uyarı yok
      denemek için sarja takın kapatın 15-20 dakika sonra açın pil % de arttıgını göreceksiniz her zaman kapalı dolduruyorum
      telefon kapalıyken takarsanız telefon acılır...sarja takıp kaparsanız hiç uyarı cıkmadan telefon sarja dewam eder

• Onbaşı
      19 Mesaj
      29 Mart 2011 13:34:15

quote:

Orijinalden alıntı: kymelria

Alıntıları Göster

Uçuş modunda sadece çalışan kısımların manyetik alanı var. Normal modda anten devreye giriyor asıl o zaman tehlikeli hale geliyor

aynı şeyi söylüyoruz zaten

• Yarbay
      2753 Mesaj
      29 Mart 2011 15:46:14

quote:

Orijinalden alıntı: ayfoncu4

Alıntıları Göster

Ne denir ki sana dostum

• Teğmen
      181 Mesaj
      29 Mart 2011 16:02:02
      Radyasyon'dan kaçılmaz.

• Yarbay
      2097 Mesaj
      29 Mart 2011 16:54:56

quote:

Orijinalden alıntı: özkan1616

Alıntıları Göster

kapalıyken sarj alıyor bizzat denedim telefonu ilk aldıgımda bende öyle sandım forumdanda onay aldım kapalıyken doluyor sadece ekranda dolduguna dair hiç bir uyarı yok
      denemek için sarja takın kapatın 15-20 dakika sonra açın pil % de arttıgını göreceksiniz her zaman kapalı dolduruyorum
      telefon kapalıyken takarsanız telefon acılır...sarja takıp kaparsanız hiç uyarı cıkmadan telefon sarja dewam eder

daha önce denemedim ama bu gün şarj bitince denerim

Açılın ben doktorum!
Reklamlar
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.