Yüzbaşı
14 Temmuz 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
çözüldü
Arkadaslar iOS 4.3.3 cydia source ekleyemiyorum hata veriyor hangi source eklesem çözümünü bilen varmış nedendir
Redsnowla tekrar jb denedim olmadı
arkadaslar 4.3.1 cok buglu 4.2.1e direk itunesten restore ederek geceblirmiyim shsh kaydim var
edit:imla
arkadaslar galaxy s kullanirken rehberi google yedeklemistim onlari i4 e nasil senkronize ederim
arkadaslar vodafone 128 mb orjinal microsim aldim i4 e telefonu her acsimda kartvizit bilgisi yolla diyor sim uygulamarindan servisi kapadim ama hala cikiyor varmi baska turlu kapatma yontemi
edit:sorunu çözdüm kartvizit adı ve soyadı bölümünü doldur karviziti düzenle bölümünden servisi kapat tamam sorun bitiyor
arkadaslar vodafone hattım var telefonum belli aralıklarla düşmeye başladı servis yok diyor bazen
microanmı acabasim orjinal degil kesmiştim ond
arkadaslar acer 5742 z kullanıyorum aldıgımdan beri ses acarken kısarken capslook acıp kaparken ekranda görüyordum ama bir haftadır cıkmıyor bu ikonlar herseyi normal olarak yapıyorum ama ekranda ikonları cıkmıyor
çözümü bilen varmı?
edit:yokmu bilen :))
arkadaslar telefonum 4.2.1 jb li mesaj gelince telefonuma ekranda ok-reset tarzı şeyler cıkıyor JB DEN SONRA OLDU ÇÖZÜMÜ NEDİR
mesaj gelince bakmassam telefon çalmıyor arayan olunca ilginç
arkadaslar aksam telefona cydia dan operatör logo die bişe kurdum anlamadım bişey sildim sonra baktım vodafone yazısı tam degil vodafo.... die görünüyor menüye girip cıkıyom tamamı yazıyor vodafone tr die sonra tekrar vodafo yazıyor nasıl düzelir ?
arkadaslar ibluenova yükledim çalışmadı nasıl silerim
Hakkında
Forum İmzası:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 9 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 402
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 5.026 (Bu ay: 31)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 9 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.