Şimdi Ara

iPhone Xs Max tanıtıldı, işte özellikleri (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
1
Favori
12.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• İphone XS 12bin₺ ile vatan satışa çıkarıyor.
    iPhone Xs Max tanıtıldı, işte özellikleri

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • macsimust kullanıcısına yanıt
    👍🏻👍🏻

• herkes ultra pahalı,pahalı,cok pahalı demiş güzel kardeşim ucuz telefon ama bizim ülkede pahalı :D
  • gs09gs09 kullanıcısına yanıt

• Kuzu kuzu bu paraları bayılacağız. Yıllardır bu cihazları kullanmaya alıştık. Alışmış kudurmuştan beterdir.

• Keşke hiç gelmess

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakarboy

Adam cihaz da 8 sayfa uygulama kullanıyor...
    Yüzlerce whatsapp mesajlaşması var
    25-30 gb sade whatsapp datası var.
    Özel bi ıygulamaya gerek kalmıyorki
    Adam konuşmayı bitirip whatsapp mesajlaşmasına giriyo 25-30 gb veri ile whatsapp senin benim 3-5 gb lık datana göre daha geç açılıyor
    Aynı anda 30-40 bildirim geldiği oluyor
    Mail uygulamasında 3 adet mail hesabı ve
    10 bin den fazla mail var. Ayrıca gmail ve outlook da cabası. Bir yandanda facebook sayfalar uygulaması
    Bir yandan instagramda deli gibi bildirim beğeni özel mesajlar ve daha bunun gibi bi sürü şey.
    Senin gibi titiz temiz kullanmıyor bu insanlar
    Sen ben temiz ve rahat kullanıyoruz cihazları.
    Aslında cihaz kasmıyor ama adam ilk aldığında 1 sn de açılan uygulaman cihaz şişince 2-3 sn ye çıkınca dert ediyor bunu. Bu niye böyle diyor.
    Durum bu yani... çözüm olsun diye düşünki şahsi fotoları için 2. Bi X kullandırıyorum adama.. yetmiyor 256 ign boşaltmakla uğraşamam diyor.. vaktim yok diyor. Durum bu yani 🙈
    Bos isler hepsi, bunlarla ugrasacagina gitsin 2 rekat namaz kilsin. En azindan diger tarafta gb'lar yetmiyorudu, telefonlar cok kasiyorudu'dan baska soyleyecekleri olur

• Android fanboyları saldırıya geçtiğine göre bu cihaz olmuş.

• Pil ömrünün uzatıldığı ve iPhone X'ten 30 dakika daha fazla kullanildigi.

Pil konusunda inanilmaz bir ilerleme iste bu yuzden 12 bin tl olursa alirim. Pil onemli

Iphone kullananlar sarj sorununa mahkumdur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Videoda stereo ses kaydı gelmiş çok iyi ya :) Devrimsel

• servetbugra kullanıcısına yanıt
    Avrupada yasiyorum burdada pahali sonucta 1000$ lik telefona 1100€ istiyorlar. Oysa € Dollardan daha yüksek bir kura sahip ve Avrupada enflasyonda yok.
  • PAUL WALKER kullanıcısına yanıt
    Bir ekleme yapmak istedim X ve XS in Pilleri ayni XS in pilinin 30 dakika daha uzamasi islemcisinden dolayi
  • Alma aldırma dolu fp telefonlar var !

• Ülkemizin ortalamasına göre nispeten daha yüksek maaş almama rağmen 2,5 aylık maaşla ancak alabiliyorum. Usa daki coni asgari ücretle çalışıp yarı maaşı ile alabiliyor. Asgari ücretlimize Allah kolaylık versin.

6s 'e devam. 3 senedir kullanıyorum daha da uzun süre telefon almam. Hatta birkaç seneye kadar malı mülkü satıp, bir köye yerleşip, mandıra filozofu gibi yaşamayı düşünüyorum. :)

• Gayet de boş bir cihaz olmuş. Ben Android'ci olarak yeni iPhone'lardan baya baya umutluydum. Samsung Note 5'den beri cıvıtıyordu Note serilerine 9 tuzu biberi oldu. Rakiplerin sağlam çıkıp rekbaeti artırması gerekiyordu.

NPU birimi saniyede 600 milyar işlem yerine 5 trilyon işlem yapabiliyor. Teknolojinin gelişmesi adına güzel ama pratikte bana getirisi ne? Apple sever arkadaşlar 8 ailesi ve X'de NPU bak burada gerçekten işe yarıyor ve ben bunu fark ediyorum dedikleri bir nokta var mı? Varsa anlatsınlar. Huawei en azından kamerada sahne tanımlamada kullanıyorum diyor.

A12 meselesi. Dünyanın ilk 7 nm işlemcisi dediler, değil. İlk tanıtılan 7 nm işlemci Kirin 980. Bir cihazda ilk defa 7 nm işlemci kullanılıyor deseler ne ala.

Benchmark sunmadılar. A11'den CPU'da %15'e kadar. GPU'da %50'ye kadar güçlü dediler. 6.9 milyar transistor var dediler. Kirin 980'de de 6.9 milyar transistör var. K980'i de bir görelim önce.
    Ayrıca A11 ile A12 arasında bak A11'de şunu yapamıyorsun A12 bunu becerebiliyor denilebilecek hiç bir özellik yok. A10 ile A11 arasında 4K 60 FPS, 1080P 240 FPS gibi farklar vardı. Sony çok kısa da olsa 1080P 960 FPS videoyu 845 ile çekiyor. Apple'da böyle bir şey gelmedi. Aynı şekilde devam ediyor.
    Cihazın en etkileyici A12'nin bile A11'e karşı gerçek bir avantajı yok.

Stereo ses kaydını nimet gibi gösterdiler. Note 4-3 bile stereo ses kaydı yapıyordu hatta yukarıda yazmışlar daha eski cihazlarda da yapıyormuş.

Kamera tarafında 1.4 piksel boyutunu da nimet gibi anlattılar. HTC 10'da 1.55 pisksel boyutu 1.8 diyafram 1/2.3 sensör boyutu vardı.
    Rakiplerine bakıyorsun Huawei 1/1.17 gibi akıllı telefonlar arasında en büyük sensörü sunuyor. Baş rakibi Samsung'da F1.5 ile 2.4 değerlerini kullanabilen bir kamera var sen kalkmışsın Pixel'den arak HDR Plus çakması ben dinamik aralığı yazılımla geliştireceğim diyorsun. Yazılımsal olarak F1.4'e iniyorum diyorsun. Adam fiziksel olarak 1.5'e indi. Seneye S10'da belki de super zoom kamerasında 1.4 diyafram açıklığı sunup yazılımsal değil de gerçek bokeh sunacak. Başka kamerasında 1.5, 1.8, 2.2, 2,4 gibi değerleri arasında değişim yapabilecek unutmayın seneye S serisinin 10. cihazı geliyor. Neler olabileceği belirsiz.

Yıllarca ios fanboycukları Android ram tüketiyor yhaa. Stabil ios yhaa. Beni stabil iosla boğunuz modlarıan giriyordu. İkisi de 4GB RAM ile geliyor. Bugün S9 ve G7'de 4GB RAM var. :D :D. Android amiralleri ile eşitlendi RAM'ler.

Uzun lafın kısası ne yaparız da kazıklarız demişler ve ortaya 30 dakika fazla batarya ömrü sunan XS ve 1.5 saat fazla batarya ömrü sunan XS Max çıkmış. X kullanıcısının zaten değiştirmesine gerek yok. 7 Plus kullanıcılarının da öyle. Onlar da iOS 12 ile performansa bakıp devam edecekler. Telefon piyasası tıkandı gerçekten. Artık donanımdan çok batarya ve kameralar iş yapacak. Batarya işini ilk çözen. Telefonuna estetik bir şekilde çok büyük bir sensör koyan ilk firma piyasanın kaymağını yer bence.

• Güzelll fiyatlar. Artık herkesin elinde olmaz inşallah.

Apple bu fiyatlara rağmen Hala Türkiye’de kalıp , satış istikrarını devam ettirirse sorun Apple da değil.

Zenginin parası züğürtün çenesi ,alanda satanda memnun.

Kİmse kimseye silah zoruyla birşey satmıyor, aldırmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: aslannn

Güzelll fiyatlar. Artık herkesin elinde olmaz inşallah.

Apple bu fiyatlara rağmen Hala Türkiye’de kalıp , satış istikrarını devam ettirirse sorun Apple da değil.

Zenginin parası züğürtün çenesi ,alanda satanda memnun.

Kİmse kimseye silah zoruyla birşey satmıyor, aldırmıyor.
    Abi herkesin elinde olmasından neden bu kadar rahatsızsınız ya. Niye milletin iyi bir şeyi kullanmasını bu kadar sorun ediyorsunuz. Size ne oluyor? Başkasının malından bu kadar rahatsız olmak neyin nesidir. Yok adam garson gidip krediyle alıyor bilmem ne diyorsunuz bırakın adam böyle mutluysa alsın. Almak sorun değil. Aldığımız ürünler kadar dışarıya verememiz sorun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: macsimust

Basketbol antrenmanını analiz ettikleri sahnede "yuh" dedim artık. Bir de ar oyun deneyimi olağanüstüydü ama yorumlara bakıyorum " aynı olmuş yea" diyenler var. E yuuuh!
    Basketbol analizi cidden müthişti hocam.
  • Vergiler ve kur sonrası fiyat ne olur acaba ? 12.000tl yi bulur mu ?

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.