Şimdi Ara

İphone X Hayalet Ekran Sorunumu Var?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
4.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Daha önce de dikkatimi çekmişti ama, arkada açık başka pencerelerin yansıması, hatta bir özellik diye düşünmüştüm ama. Arkadaki açık bütün uygulama ve pencereleri kapatmama rağmen, nereyi açarsam açayım, arka planda hayalet şeklinde. İphone fiyat listesi var. Gözlerim çok iyi görmüyor ama, okuyabildiklerimi eklemeye çalıştım. Bu nedir arkadaşlar bir bilgisi olan varmı?

• Oled yanığı olmuş hayalet ekran genelde ekran uzun süre açık şekilde kalınca oluyor yüksek parlaklıkta kullanıyorsanız ondan da yapabilir.Ekran değişmesi lazım ya da garanti işi nasıl olur ama en son 5.699tl'ye yenisini veriyolardı tamir yapmak istemiyor apple öyle biliyorum
  • seyhmus21 kullanıcısına yanıt
    İyi de, bu arkadaki yazıların ve rakamların kaynağı ne? Ben en çok onu merak ediyorum?
    Bende öyle bir sayfa yok, program yok, neden arkada fiyat listesi var?
  • Apple bunun icin ucretsiz ekran degisimi yapiyordu gecen sene.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • _turbo_ kullanıcısına yanıt
    Benim merak ettiğim ve bulamadığım şey, o arkada hayalet gibi görünen fiyat listesinin ne olduğu.
  • Oled başa bela olucak demedi demeyin..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonu sıfırladım ve hemen başlangıç kurulum ekranında bile bu arkadaki saçma hayalet sayfa görünüyor. Telefonumun marka modeli ve fiyat listesi var.
  • Kafayı taktım, bu saat olmuş hala uğraşıyorum, kapatıp açmadığım yer kalmadı, nafile. Arka planda model, marka ve fiyat listesi öylece duruyor. Hey Allahım
  • Pixel fixer gibi uygulamalar vardı oled ve amoled ekranlar için androidde ancak iosta bulamamıştım. Bulursanız denenebilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonu nereden aldınız? Acaba teşhir ürünü mü satıldı size?

• Ekranda OLED yanıkları var. Arkada hayalet şeklinde gördüğünüz fiyat listesi cihazın %100 parlaklıkta sabahtan akşama kadar o ve benzeri tanıtım ekranlarının sürekli döndüğü, operatör ya da X marka mağaza yazılımı ile mağaza modu adı verilen bir şekilde çalıştığını, bunun sonucunda da sürekli aynı şeyleri aynı yerde göstermek zorunda kalan LED'lerin yandığını gösterir.

Çaresi ekran değişimi. %99.9 ihtimalle teşhir cihazı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlkanExclusive -- 26 Eylül 2019; 9:37:34 >
  • Fushia kullanıcısına yanıt
    İkinci el almıştım. Evet muhtemelen teşhir ürünü.
  • AlkanExclusive kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim. Sanırım tam olarak yanıt bu. İkinci el almıştım, bana teşhir ürünü satılmış, bunu anladım. Peki şimdi ne yapabilirim. Garantisi devam ediyor görünüyor, göndersem ücretsiz tamiri mümkünmüdür sizce?
  • Noxco kullanıcısına yanıt
    Evet. Sonuçta bu sizin suçunuz değil. Gönderin garantiye.

Teşekkür ederim, öyle yapayım, umarım gereken yapılır, zira telefondan soğudum.
  • Bu telefonu şimdi sana sıfır diyemi sattılar
  • Noxco kullanıcısına yanıt

sonuç ne oldu benim 1 ay önce aldığım iphone 11de de böyle bir sorun çıktı

• ucakmak kullanıcısına yanıt

Garantiye yolladım, ücretsiz ekran değişimi yapmışlardı.

Merhaba hortlatıyorum ama aynı sorun vardı bende. Ekranı değiştim yine olmadı. Aynı yazı duruyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.