Şimdi Ara

Apple İphone X Ekranda Çizgi Sorunu (ÇÖZÜLDÜ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
10.457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İphone X cihazımın ekranında dikey pembe çizgi çıktı(Bazı Ürünlerde Yeşil'de Çıkıyormuş) Apple servisine götürdüm bunun kronik olduğunu hatta Apple İphone X'lerin ekran garantisini 1 yıl daha uzattığını belirttip 1 saatte ekran değişimi yaptılar, başına gelen varsa servise başvurabilir

• İlk çıktıgında aldıgım cihazı yaklaşık 2-3 ay kullandıktan sonra aynı sorunu ben de yaşadım iphone x’de. Apple servise götürdüğümde kullanıcı hatası olduğu söylendi ve ben o cihazı o şekilde satıp yeniden x almak zorunda kalmıştım. Şimdi mi akılları başlarına gelmiş 😄 geçmiş olsun hocam işiniz görüldüyse.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blackrz

İlk çıktıgında aldıgım cihazı yaklaşık 2-3 ay kullandıktan sonra aynı sorunu ben de yaşadım iphone x’de. Apple servise götürdüğümde kullanıcı hatası olduğu söylendi ve ben o cihazı o şekilde satıp yeniden x almak zorunda kalmıştım. Şimdi mi akılları başlarına gelmiş 😄 geçmiş olsun hocam işiniz görüldüyse.
    Bende ilk başta öyle derler diye tedirgin oldum inşallah herkese aynı uygulamayı sağlarlar
  • Aynı sorun başıma geldi ve hala var. Cihazım yurtdisi olduğu için 1 yıllık garantisi bitti. Şu an 2 yıl dolmadı ama. Acaba benim için de geçerli olur mu 1 yıllık ekran garantisi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selaminaleikum S kullanıcısına yanıt
    Vay adi herifler sanki biz bedavaya aldık ekranları problemli cezasını biz çekiyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.