Şimdi Ara

iPhone X'da bozuk ses sorunu yaşanmaya başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
2.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iPhone X'da bozuk ses sorunu yaşanmaya başladı

Google Pixel 2 piyasaya çıktığında, bazı kullanıcıların telefonu kullanırken tuhaf tıkırtı sesleri duyduklarını belirtmişlerdi. Ne yazık ki Apple da benzer bir sorunla karşı karşıya kalmış gibi görünüyor. Bazı iPhone X sahipleri, telefonun ahizesinden "çatırtı" veya "uğultu" sesleri duyduklarını bildiriyorlar. İşin kötüsü de bu bozuk sesler sadece telefon görüşmeleri ile sınırlı değilmiş gibi görünüyor.

Ayrıca Bkz.Apple'a kötü haber: Face ID sistemi özel bir maskeyle kandırıldı
    Şikeyetler MacRumors forumu, Twitter ve Reddit platformlarında ortaya çıkmış durumda. Sorunu yaşayan dback83 isimli kullanıcı iPhone X hoparlörünün yüzde 50 gibi düşük ses seviyesinde bile oldukça kötü ses verdiğini, yüzde 80-100'e yükseltilnce de sesin neredeyse dinlenemez hale geldiğini belirtiyor. Etkilenen cihazlardaki bozuk sesler telefon görüşmesi, müzik, sesli video, alarm ve zil sesleri de dahil olmak üzere her türlü ses çalma işleminde ortaya çıkabiliyor.

Şirket bir yazılım güncellemesi üzerinde çalışıyor

Apple'ın konudan haberdar olduğu ve sorunu çözecek bir yazılım güncellemesi üzerinde çalıştığı bildiriliyor. Şirketin sözcüsü yaptığı açıklamada "Az sayıdaki müşterilerimizin bu durumdan etkilendiğinin farkındayız. Ekibimiz yaklaşmakta olan bir yazılım sürümüne dahil edilecek bir düzeltme üzerinde çalışıyor" dedi. Bu arada Apple'ın sorundan etkilenen iPhone X'ları yenisiyle değiştirdiğini belirtelim. 

• iPhone 8 ve 8 Plus'ın üretimi yarı yarıya azaltılıyor, iPhone X ile ilgili sorunlar yaşanmaya devam ediyor. Apple için tehlike çanları çalıyor. Beklentileri karşılayamadılar. Samsung S8, S8+ ve Note 8'le fırtına gibi ediyor. Seneye Samsung daha da iyi bir konuma gelecek gibi. iPhone'un yeniden devrimsel değişiklikler yapması şart yoksa gelecek karanlık.
  • onur, ekrem seni soruyodu

• iPhone 8 ve 8 Plus'ın üretimi yarı yarıya azaltılıyor, iPhone X ile ilgili sorunlar yaşanmaya devam ediyor. Apple için tehlike çanları çalıyor. Beklentileri karşılayamadılar. Samsung S8, S8+ ve Note 8'le fırtına gibi ediyor. Seneye Samsung daha da iyi bir konuma gelecek gibi. iPhone'un yeniden devrimsel değişiklikler yapması şart yoksa gelecek karanlık.

• Bu haberi keşke ekrem yapsaydı tadından yenmezdi

• Telefonun üretim süreci baya bir sorunlu sanırım. Yok ekran soğukta çalışmıyor, yok ahize bozuk bunlardan öncede yine bir sıkıntı daha vardı da onu hatırlayamadım şimdi dönüp bakmaya da üşendim Eğer gerçekten bu kadar sorunlarla karşılaşılıyorsa durum Apple için pek iyi değil demektir.
  • Apple ın her yeni kasasında bir kronik sıkıntı çıkmıştı. Anten, bükülme sorunları gibi. Bunda da olmamasını beklemek saflık olur.

• ONUR vs EKREM :)

• McLaren64 kullanıcısına yanıt
    Bu kafayla anca kendinizi kandırırsınız. Yıllardır Apple battı batacak ama her iddiasına varım 1 yıl geçtikten sonra iPhone X, Galaxy'lerin üçünün toplamından fazla satmış olacak. Sorarsa da Apple batıyor Samsung akıyor dersiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: McLaren64

iPhone 8 ve 8 Plus'ın üretimi yarı yarıya azaltılıyor, iPhone X ile ilgili sorunlar yaşanmaya devam ediyor. Apple için tehlike çanları çalıyor. Beklentileri karşılayamadılar. Samsung S8, S8+ ve Note 8'le fırtına gibi ediyor. Seneye Samsung daha da iyi bir konuma gelecek gibi. iPhone'un yeniden devrimsel değişiklikler yapması şart yoksa gelecek karanlık.

fanboy gibi davranmış olmim da ..

işte bu dediğinize gülerim.

Fırtına gibi geliyomuş :) note8 in s8 in kronik sorunlarınada bi nak..
  • iPhone X'da bozuk ses sorunu yaşanmaya başladı
  • 6200₺'lik ÇÖP

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • iOS'taki bariz sorunları bile çözmeye üşenen Apple'dan beklenen hareketler, şaşırmadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: intel7mix

Bu haberi keşke ekrem yapsaydı tadından yenmezdi

Aaaa olurmu Apple'ı kötü gösteren haberleri pek yapmaz Ekrem.

• Ekranda yeşil çizgi sorunu

Ekranın soğukta donma sorunu

Ahize ve hoparlör ses sorunu

Maskeyle kandırılan faceid

Nasılsa hepsi yazılımla çôzülecekmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazy585858 -- 13 Kasım 2017; 18:30:6 >
  • Her hafta bir sorun haberi yayınlanıyor. :D

• iPhone fanboyları rahatsız. O kadar kazıklandıktan sonra kendileri kandırmak için bahaneler sıralayıp durmuşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakarboy

quote:

iPhone 8 ve 8 Plus'ın üretimi yarı yarıya azaltılıyor, iPhone X ile ilgili sorunlar yaşanmaya devam ediyor. Apple için tehlike çanları çalıyor. Beklentileri karşılayamadılar. Samsung S8, S8+ ve Note 8'le fırtına gibi ediyor. Seneye Samsung daha da iyi bir konuma gelecek gibi. iPhone'un yeniden devrimsel değişiklikler yapması şart yoksa gelecek karanlık.

Bir tanesini söyler misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakarboy

quote:

Neymiş kronik sorunları anlatsana bana. S8+ kullanıyorum da merak ettim. Benim bilip senin bilmediğin ne var cidden merak ettim.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katalikitci -- 13 Ağustos 2021; 2:45:28 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple: Oriantalizm'de Cigir actik :D

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.