Şimdi Ara

iPhone X'da bozuk ses sorunu yaşanmaya başladı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
2.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hoaydaa artık x de sorunsuz çalışan donanımları tartışsak daha iyi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BekirTemel -- 13 Kasım 2017; 19:56:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vay be lg ye lg ye laf atanlar gelmemis her nedense... vermeyin abi su çöpe 6000tl 5000tl

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaş ne telefonmuş alamadan her gün başka bir sorunla haber oluyor.

• Ben bu sorunun yazılımla düzeltilebileceğine inanıyorum ama 0 derecenin altında tepkisiz kalan ekran sorununu nasıl yazılımla çözecekler orasını anlamış değilim. Bilen biri bu ekran sorununun nasıl yazılımla çözüleceğini anlatırsa iyi olur.
  • Donanimsal bir ariza nasil yazilimla cozulur bende anlamadim.

• Apple Fail, Versiyon bilmem kaç. Artık yazmaktan bezdim..

• quote:

Orijinalden alıntı: buffon42

Ben bu sorunun yazılımla düzeltilebileceğine inanıyorum ama 0 derecenin altında tepkisiz kalan ekran sorununu nasıl yazılımla çözecekler orasını anlamış değilim. Bilen biri bu ekran sorununun nasıl yazılımla çözüleceğini anlatırsa iyi olur.

sıcaklık azaldıkça arka planda bir program çalıştırırlar cpu ısınır ekran da ısınır, batarya ölür :D
  • Apple X i çok aceleye getirmiş anlaşılan...

• Barni Moloztaş kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum.

• Ekrem:Onur çıkışta ağzını burnunu kıracam :D :D

• Bu tür haberlerden inanılmaz memnunum... Apple'in fiyat politikası , harika... Devam etsin böyle. Umarım gelecek için , kitleye hitap konusunda , ekonomik olarak daha dar gelire sahip olan insanları da düşünebilirler.

Ne yazık ki bu fiyatlara telefonlar çıkartıyorlar.Tüm firmaların artık bu işlere bir dur demeleri gerekir.
  • Ne güncelleme imiş arkadaş. Her derde deva . Iphone , patlayan IPhone X lere sunduğu güncelleme ile sorunu ortadan kaldırdı

• Gülesim geldi.

• iPhone X'da bozuk ses sorunu yaşanmaya başladı

''YALAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAANNNNNNNNNNNN! ''
  • quote:

Orijinalden alıntı: McLaren64

iPhone 8 ve 8 Plus'ın üretimi yarı yarıya azaltılıyor, iPhone X ile ilgili sorunlar yaşanmaya devam ediyor. Apple için tehlike çanları çalıyor. Beklentileri karşılayamadılar. Samsung S8, S8+ ve Note 8'le fırtına gibi ediyor. Seneye Samsung daha da iyi bir konuma gelecek gibi. iPhone'un yeniden devrimsel değişiklikler yapması şart yoksa gelecek karanlık.

He he şu tipler de her sene yeni iPhone çıkınca aynı hikayeleri zırlayıp duruyor bir bitmediler git bak satış rakamlarına kar oranlarina, kim fırtına gibi geliyor, kim kendi ülkesinde 1 milyon sattı diye seviniyor

• apple dışında bi firmada bu kadar sorun olsa yerden yere vurulmuştu her mecrada.

• iPhone 7 ile birkaç sene daha devam

• iphone x fail olma yolunda ilerliyor.

• yazılımla sorun düzeliyorsa bir şeyleri örtbas ediyorlardır
  • Barni Moloztaş kullanıcısına yanıt
    çöp sensin boş beleş

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.