Şimdi Ara

İphone varken bir insan neden android kullanir? (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
207
Cevap
0
Favori
9.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Para erime konusuna bakiyorsan telefon kullanma dosrum hatta bilgisayr araba falan da kullanma hic bi sey alma butun parani altina dolara yatir ki ana paran erimesin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MakineDer kullanıcısına yanıt

Demek ki apple androidi mukemmel bi r noktaya tadiyabilecek markayi istedigi an silebilecek kadar guclu bi marka himm apple ile bir kez daha gurur duydum

• çağlar2323 kullanıcısına yanıt

Hirsizligiyla övünenler :))) maks copdroidci bu kadar oluyor iste

• Her ıvır zıvıra neydi o uygulamanın adı unuttum

işte ona usb ile bağlantı zorunluluğu olduğundan beri gelen gıcıklık diyelim

3gs i 3 gün kullanma şansım olmuştu sonra hemen elimden çıakrdım ve o zaman gıcık kaptım iphone a

ayrıca androidin herşeye imkan vermesi cabası

• Çok basit. Iphone ile istediğim hiçbir şeyi yapamıyorum telefonla.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyat

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Requiem for a Dream kullanıcısına yanıt

Mesela?

• JackDaniels kullanıcısına yanıt

Her ivir zivira derken aklina mp3 gondermekten baska bisey gelmedigi icin oyle diyorsun :) sonra da umrunda olmadigi iphoenu bu kadar takmadigini gostermet icin adi neydi yiaaaaa o uygulamanin triplerine giriyorsun ama iphone konusu gorunce baliklama da atliyorsun helallllll

• Örnek vereyim usbye en basitinden Linux yazdıramıyorum.

• ios her şekilde androidi böcek gibi ezip geçer. android kullanmak modifiyeli şahine binmek gibi. ios ise son model mercedes. fakat ne yazıkki ülkemizin ekonomik durumu buna müsaade etmiyor. buda firmaların değil ülkemizin sorunu maalesef. fiyatlar normal düzeyde olsaydı 10 kişiden 9 u iphone u tercih ederdi.

• E iyi de bu konu droidci kudurtma konusu olmuş, savaş çıkar burada…

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Yorumlarda iphone hakkında yazılan bir çok yorum ios 5-6-7 zamanından kalma eksikler. Buradan da şu sonuç çıkıyor ki bu konudaki kitlenin büyük bir bölümü en az 5 senedir iphone kullanmamış. Haliyle çok ciddiye almamak lazım.

• Apple Pay Türkiye'ye gelmediği için kullanmıyorum ben. Herkesin öncelikleri farklı. Başkasının tercihlerine saygı duyamayacak kadar Ortadoğulu olanlar Amerikan şirketlerini kıyaslama konusunda kendini otorite sanıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trolü beslemek için girdim;

*4 Dalga hack saldırısına uğramış bir cloudun beni yarın koruyacağına inanmam saçma olurdu,

*Bir amerikalının bir maaşının 5/1'ine, bazıları için 3/1, bazıları için 10/1'ine alabildiği bir cihaza 6 aylık maaşımı bağlamam saçma olurdu,

*Bir Türk olarak banka hesaplarımda binlerce dolarım bulunma ihtimalinin milyonda bir olduğunu varsayarsak, bir şeylerim çalınacak sanrısına girip iPhone'a sırf bu yüzden para bayılmam saçma olurdu,

*iPhone ile de bitmiyor, ekosistem için alıyor kendi vatandaşı, bizim gibi 30k vereyim ama karnım aç olsun, nasıl olsa gösteriş yapabilirim merakı ile değil, akıllı evini, tv'sini, makinesini tek bir cihaz ile kontrol edebilecek kapasatide olduğu için aldığını düşünürsek, aç karnımla keyif yapamayacağım için yine para bayılmam saçma olurdu,

*Hadi diyelim alacak param var, Android ürünlerde onbinlerce seçenek varken, bana dayatılan bir modeli almak yerine keyfime göre bir model seçerdim, güvenlik endişem varsa illa ki, kartımı şifremi bir yerlere tanımlamazdım, tipini de beğenmediğim bir modele sırf beni koruyacak diye ki 4 kere büyük hack yedi bu firma, bu kadar para vermem saçma olurdu,

*Şu mesaja da bunca uzun cevap yazmam da saçma zaten de... Maksat trolü beslemek olsun, can sıkıntısından zaman öldürmek için girdim yoksa tutup da ne android ne apple savunacak halim var, ben androide vereceğim 10-20k parayı da iphone vereceğim 30k parayı da yatırım olarak değerlendirdim, siz bunlara para verip açlıktan ölürken ben basit bir telefonla sizin taksit sayınız kadar ayda 2-3 telefon parası kazanıyorum, boş işlerle uğraşmayın.

• Fiyat alınabilir olsaydı iPhone tercih edilirdi
    Soruyorum kaç kişi Android tarafında amiral gemi tabir ettiğimiz telefon kullanıyor

• Iphone'un 4'te 1'i fiyatına aldığım android telefon ile iphone'un yapabildiği her şeyi yapabiliyorum. Telefonumuzun parasını senin gibi babamız vermediği için mantıklı olanı seçiyoruz.

• Yok kızım. O zavallı olanlar telefonu çaldığında "telefonum çaldı" demek yerine "ıphone'um çaldı" diyenler.

• teknolojiden anlayamayan ve kazık yemeyi göze alarak hava atma derdinde olanların tercihidir ayfon..cihaz değil sadece bir imajdır.. gizlilik,kalite,stabilite diye kandırırlar kendilerini sadece, ama burada sökmez..hadi abicim.. ayrıca bir insan para verip kullandığı cihazı neden bu kadar savunur lan!? reklam mı icra ediyonuz? siz mi apple i satın aliyorsunuz yoksa o mu sizi satın alıyor anlamak imkansız..boyle konulara gelip cahil cahil sacmalarsaniz sizi bir güzel gömerler işte böyle..parayla rezil olmak bu galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sub182 -- 30 Temmuz 2022; 13:36:0 >
  • iOS'un tasarımı ince ayrıntılarına kadar üstüne düşülmüş olduğu için estetik açıdan hoş geliyor. İşinizi bilmem ne de görür diyenlerin estetik kaygıları olmayabilir, Android dedikleri gibi modifiyeli şahin kalıyor yanında. Google'ın ekosistemini kullanıp kurdukları "insan veritabanına" katılmak istemiyorum, kendimi ürün yerine koydurmam. Sanarsın Linux dağıtımları kurmuşlar telefonlarına iOS güvensiz diyorlar. Bu Android kullanıcılarındaki kibir kimsede yok.

Ayrıca emülatör kurmak isteyen 3-5 kuruş vermekten gocunup ilaçlı şeyler kullananlar iPhone'a jailbreak yapıp Android gibi yol geçen hanına çevirebiliyorlar telefonu. Bilgilerinize.

• MiraiPinhan kullanıcısına yanıt

Sizin kazandiginiz pra derken ?:d kazandigim aylik parayla sülaleni satin alirim senin

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.