Şimdi Ara

iPhone'un açığını bulan gence Apple'dan yalnızca 100 TL'lik ödül (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
1.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu açığın değil, Apple'ın Ülkemize verdiği değerin karşılığı...

Hatayı, açık başlığıyla pazarlayan DH yöneticileri kendinize gelin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProfXavier -- 13 Kasım 2019; 10:24:52 >
  • Ben 300 lira vereyim Iphone çöpünü bıraksın. Vaktini gençliğini boşa harcamasın. Apple pişmanlıktır

• Açık falan değil yazılımsal hata diye yazarsam forumda linç yerim diye düşündüm. Ancak görüyorum ki benle aynı düşüncede olanlar yazmış..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yav saçma sapan yerler de açık olarak haber yapıldı bu ama siz teknoloji medyası olarak bunu böyle lanse ediyorsunuz ya diyecek laf yok.

• cesitli testler gerceklestirdikten sonra bu hatayi Apple’a bildiren genc.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • köpek maması daha pahalı. hakaret eder gibi olmuş. 10,000 liralık telefon sat 100 lira hediye ver. apple böyle ucuzcu kafayla uyduruk modeller üretmeye devam eder. 10,000 liraya kimse telefonumu almıyor diyede ağlar durur.

• Açık değil bug. Şans eseri deneyen herkes bulabilirmiş bunu. Özel bir meziyet gerektirmiyor. Belki 100 lira yerine 1000 lira falan verebilirlermiş daha bonkör davranıp ama yine de bir kaç uygulama satın alabilmesi için ödüllendirmişler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • $17

• Genç arkadaşın keşfettiği bug sadece.Açık demek Apple etklieyen altyapıya sızıp hack yapılacak düzeyde bulunan şeylerdir.100 TL konusu ayrıca komik.Bu haber değeri olmayan bir bug olayı.

• sanırsınız ki kansere çare bulmuş. 100 lira bile çok. boş beleş işler.
  • Başlığı okuyunca açık buldu sandım. Meğer hata bulmuş. Bu tür hatalar için bir ödül programı yok diye biliyorum. Hatta Apple beta programına katılmak ve hataları bildirmek için tam tersine para istiyor diye biliyorum.

• Bu ülkede 15.000 liraya telefon satıp, 100 lira ödül verecek başka bir firma yoktur sanırım. Ben o arkadaşın yerinde olsam bu olayı Youtube üzerinden protesto eder, farkındalık yaratırdım.

• Bu haberin başlığını böyle yazana sormak lazım? Açık nedir Bug nedir diye. İkisi arasındaki farkı bilmediği içinde bu başlığı böyle atmış sanırım.

• Aferin Apple a. Hem az para veriyor. Hem de bunun haberi yapılınca bedava reklam yapmış oluyor. Reklamın iyisi kötüsü olmaz.

• bayram harçlığı gibi bişey olmuş :DSADAS bug zaten tonla var yani her cihaz üzerinde 20den fazla bug bulabilirim fakat açık yazılımsal bir hata tespit edebilmek farklı bir olay
  • hayret Maliye Bakanlığı çocuğa tebliğ gönderip 100 TL'nin vergisini istememiş mi hala?
  • Forumdan bi arkadaş cep numarası ile alakalı bir icloud açığı keşfetmişti apple tek kuruş ödememişti.

• Açık değil bug, yazılım hatası. Hadi dangoz gazeteciler bunu ayıramıyor. Donanım haber editörleri de mi bunun ayırdında değil?

• Sizin gibi teknik bir siteye yakışmadı bu "Açık" olayı. Özünde bu bir "Açık" değil ki, olsa olsa "Sorun" olur

• Zenginler bonkör olsaydı zengin olamazlardı. Sömürmeden zengin olmuş kaç kişi gösterilebilir?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.