Şimdi Ara

iPhone se alınırmı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
1.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar önceden iPhone se kullanıyordum cihazın ekranı pert olunca oneplus geçiş yaptım ,hernekadar cihaz güzel olsa da ios rahatlığını bulamıyorum.Sizce bu saatden sonra se alınır mı? Aklımda se alıb üzerinede biraz para koyup watch series 1 almak 2500 liraya toplam yoksa onları boş verip 2750 e iPhone 8 mi alsam?Tavsiyeniz nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Se kucuk ekranla araniz iyiyse sizi goturecektir ama ekstra saat maarafina girmek yerine 7/8 almaniz daha mantikli olur mi band 2 aldim saat olarak tavsiye ederim kaldiki watch 1 eski kalacaktır hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekran büyük olmalı demiyorsanız alınabilecek en iyi telefon halen SE. Kesinlikle alınır. Efsane kasa ve güçlü cihaz bir arada.
  • 5S kullanıcısıyım, bilirsin 5S ile SE'nin tasarımı aynı sayılır 1-2 ufacık şey dışında ve bence bu tasarım artık fazlasıyla eskidi ayrıca ekran da artık çok küçük geliyor piyasadaki telefonlara göre. Donanım olarak SE bence yeterli bir cihaz ama tasarım ve ekran boyutu açısından biraz eski kalıyor sanki.

• SE2 gelebilir belki ilkbaharda.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

Se kucuk ekranla araniz iyiyse sizi goturecektir ama ekstra saat maarafina girmek yerine 7/8 almaniz daha mantikli olur mi band 2 aldim saat olarak tavsiye ederim kaldiki watch 1 eski kalacaktır hocam

Hocam s1 watchun yapmadığı ne var yeni watch 3 den farklı olarak şu geçirmezlik saymazsak önemli bir fark olmadığını düşünüyorum

• Orkhan95 O kullanıcısına yanıt
    iphonedonun watch 3 karşılaştırmasına bir göz atarsanız ciddi performans farkı var sizin için önem teşkil etmiyorsa tabikide alınabilir
  • Teşekkürler hocam. Peki başka tavsiyesi olan varmı?

iPhone se -1400 lira

iPhone 7-2200

iPhone 7 PLus -2700

iPhone 8 -2750
    iPhone 8plus -3250

iPhone x -4100

Watch series 1-1100 lira

Watch series 3-1500 lira

Arkadaşlar açıkçası pek fazla para harcamak istemiyorum o yüzden iPhone se +watch series 1 kombini düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orkhan95 -- 4 Ekim 2017; 17:22:3 >
  • zaten kulanmışsın cevabı sende hocam neden alınmasın alınır tabi ucuza en iyi en güçlü en kaliteli iphone

• quote:

Orijinalden alıntı: birinci keci sebo

zaten kulanmışsın cevabı sende hocam neden alınmasın alınır tabi ucuza en iyi en güçlü en kaliteli iphone

Peki hocam sizce söylediğim şekilde kombo iyimidir se+ watch series 1 yoksa biraz daha para koyup iPhone 7 PLus ve ya 8 mi almalıyım

iPhone X 4.100 demişsiniz. Bu fiyat bilgisini kimden aldınız? Hangi ülkeden 4.100 e gelecek? Ben de X alacağım ama bana ne kadara geleceğini bilmiyorum henüz. Yani tanıdığım hatır için getirecek herhangi bir komisyon yok. 4.100 e alabilir miyiz iPhone X'i? Bir de 256 versiyonu düşünüyorum o bana TL bazında ne kadara gelir en fazla? Garanti olması için para ayarlıyorum o yüzden
    hocam benim şahsi fikrim combo çok daha iyi

• 2.750 iPhone 8 nasıl alacaksın

• Türkbey kullanıcısına yanıt
    Aradaşla konuştum Dubai'de fiyat böyle. Ben de iPhone X için Dubai'den aldıracağım. X'in en pahalı versiyonu 4.500 Türk Lirası. Bence Türkiye'e göre çok çok iyi bir fiyat
  • Tamam hocam ben Türkiye den sandım keşke herkesin imkanı olda da ucuz ala bilse

• Peki sizce hangi renk iPhone se? Watch için space gray düşünüyorum

• Iphone SE2 çıkmayacak deniyor tüm tekno sitelerde. Yalan olmuş. Biz de boşa bekledik böylece. Iphone 8 düşünüyorken ne diye fazla para vereceksin ki SE de işini görür diyor bir ses. Acaba yavaşlatılmış mıdır ? Multiplayer 3d oyunlarda takılma falan yapar mı ? Var mı uzun süre kullanıp da şikayeti olan ?
  • Pardon da 2750ye iphone 8 mi ? Pardon nerenin fiyatları bu varsa öyle bir yer paylaş da bilelim...
  • Ablam 1,5-2 yildir SE kullaniyor, tık demedi. Bana ekrani biraz kucuk geliyor, onun disinda guzel telefon.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sing_a_song

Ablam 1,5-2 yildir SE kullaniyor, tık demedi. Bana ekrani biraz kucuk geliyor, onun disinda guzel telefon.

büyük oyunları oynaması zor mu yoksa alışılır mı usta ? iphone 8e güç yetmez gibi bu hafta içinde alasım var

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.